С колко чифта чорапки?

  • 1 765
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 508
Може да е налудничав въпроса, но аз съм в голяма ! .
Дъщеря ми след разходка  е постоянно с ледени крака. Пробвах различни варианти. Тя е с ботушки на К&К. С тънки чорапи и термочорапощник- ледени крака. С тънки чорапи и нормален чорапогащник-същото. С вълнени чорапи и чорапогащник-ледени крака.
Не си спомням при кой вариант, краката бяха ледени , но и чорапките влажни. Потяли са и се крачета, ясно защо са и ледени краката.  Confused
Незнам дали само по чорапогащник няма да и е студено. Ние сме около 1.5-2 ч. навън. Тя още не ходи като хората и повечето време е в количката. Не съм маниячка на обличането, даже напротив, но за мен е важно краката да са топли. Аз може и по къс ръкав да съм на 0 градуса, но с 2 чифта чорапи.  Crazy
Вие колко чифта чорапчета слагате и топлили са крачетата след разходка? Как да съм сигурна , че не мръзне? newsm78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Дъщеря ми винаги е само с един чифт чорапи или чоропогащник,но краката са и винаги топли,но аз,обувки на К и К никога не съм и купувала Peace

# 2
  • Мнения: 46 429
1 чифт чорапи.
Чорапогащник до сега не съм обличала.
Ледените крака не значи, че на детето му е студено, следи поведението, ако плаче или по някакъв начин показва, че му е некомфортно, тогава мисли за варианти.
Децата по принцип се движат повече и усещат по-малко студа.

# 3
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Дъщеря ми винаги е само с един чифт чорапи или чоропогащник,но краката са и винаги топли,но аз,обувки на К и К никога не съм и купувала Peace

и аз като Сиска правя и за обувките по същия начин  Naughty

# 4
  • Мнения: 508
Дъщеря ми винаги е само с един чифт чорапи или чоропогащник,но краката са и винаги топли,но аз,обувки на К и К никога не съм и купувала Peace

и аз като Сиска правя и за обувките по същия начин  Naughty
Каква марка обувки ползвате. Дане би да е от ботушките newsm78

# 5
  • Мнения: 7 723
Пробвай с един чифт чорапки.
Възможно е краката да й се потят
от толкова много чорапи, чорапочащници,
че и ботуши, които предполагам са са вата....нали? Thinking
Щом са й били влажни крачетата- почти сигурно е,
че са се изпотили.... Thinking

....а за КиК- то, това е тема за друг разговор Wink

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
[Каква марка обувки ползвате. Дане би да е от ботушките newsm78

Сега е с GEOX.

# 7
  • Мнения: 10 982
Пробвай с един чифт чорапки.
Възможно е краката да й се потят
от толкова много чорапи, чорапочащници,

Така си е. Веднъж бях обула дъщеря ми вкъщи с чорапогащник и отгоре чорапки (без пантофи) - след половин час установих, че краката й са мокри и студени.
Един чифт топли чорапи/чорапогащник е напълно достатъчно.

# 8
  • Мнения: 6 438
И аз обувам с чорапогащник,тънки чорапки и буйки за разходка,но не съм имала такъв проблем до сега,но пък Алекс не ходи...Незнам..

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 371
Аз слагах тънък чорапогащник, а от скоро и термо чорапки. С тази комбинация крачетата му не са много горещи, но не са и студени.
Днес му купих термо чорапогащници и ще пробвам без чорапки, но ако не спи, в количката седи отвит, без одеало или покривало и при по-дълги разходки като се заседи, крачетата му изтиват.

# 10
  • Мнения: 1 701
И Кали е с ботушки на КК и понеже аз съм ужасно зиморничава я обувам с чорапогащник и термо-чорапи. Обаче и с един, и с два чифта чорапи, все тая - студени крака.  Sad Като чета горните мнения, започвам да си мисля, че е от обувките...   Thinking

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Напоследък не го извеждам с количката, а правим няколко кръгчета в квартала и постоянно ходи, така че крачетата са му топли/нормален чорпогащник и термо, без чорапи/!
Иначе ако е много студенко му слагам дебел чорапогащник и чорапки, ако не е толкова студено или само дебел чорапогащник или тънък плюс чорапки!

# 12
  • Мнения: 748
май ще излезе, че е от обувките... и Мила е с ботуши на К&К и също са й студени краката.  Confused
а миналата година беше с едни китайски боти или апрески на сандик, според времето, и нямаше такъв проблем, въпреки че бяхме по около 4 часа навън.

# 13
  • Мнения: 667
За сега слагам 1 чифт термочорапи, но не от най-плътните. В количката му покривам крачетата с чувалчето и крачетата му са топли.
Днес установих, че ръчичките му са ледени, независимо от ръкавичките. Май не трябваше да купувам с 5 пръста.

# 14
  • Мнения: 1 215
Винаги слагам само по един чифт чорапи или чорапогащник през студените сезони, но обувки или ботуши на К&К и аз никога не съм ползвала. Само GEOX, когато купувам в България или други марки, когато купувам в Англия, предимно  NIKE.
Детето ми никога не е имало студени крака Naughty
Пробвай да смениш обувките.

Общи условия

Активация на акаунт