Как намирате предаването "Аламинут"?

  • 3 701
  • 55
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Смешно ли ви е?
Лично мен много ме забавлява. Почти всеки скеч адски ме развеселява.
Вие как намирате предаването? Харесва ли ви?

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 12:16 от Erica

# 1
  • Мнения: 778
Да си призная не съм го гледала ...
Хващала съм само анонсиране на предаването, но самото предаване - не.
Прилича ми донякъде като идея на някогашното ДИНАМИТ.

# 2
  • Мнения: 46 508
Много ми харесва  Peace
Защо си сложила това ядосано емотче през заглавието  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 281
На мен не ми харесва. Не ми е смешно.
 Peace

# 4
  • Мнения: 516
Плосък хумор, некадърен режисьор, слаба игра.

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Много ми харесва  Peace
Защо си сложила това ядосано емотче през заглавието  Simple Smile


хахахаха неволна грешка, поправих го  Embarassed

# 6
  • Мнения: 123
Не ми харесва,дори не ми е вижда и да е смешно.

# 7
  • Мнения: 1 207
Харесвам го.

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ми и мен ме забавляват. Само този Робин мнооо ме дразни.

# 9
  • Мнения: 865
Не ме развеселява това предаване и това е!Липсва му свежест.Актьорите пък ми приличат на ентусиазирани самодейци от квартално читалище.

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Много ми е тъпо- стари вицове, плоски шеги. Всеки път като го засека случайно се чудя каке възможно да държат подобна простотия на екран.

# 11
  • Мнения: 1 312
Плосък хумор, некадърен режисьор, слаба игра.

 Peace
Не го понасям Sick.
Имаше тема преди време-там се изказах по-неласкаво Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 622
Харесвам го

# 13
  • на село
  • Мнения: 1 028
Не ми харесва! Някакви стари вицове, направени на скечове  Tired. Толкова са дъвкани, че вече не са смешни. Типично за Робин Кафалиев.

# 14
  • Мнения: 6 417
Преди беше много зле. Сега леко е живнало, ама то има една поговорка, че със стари к.... нов бардак не се прави. Не е проблема в актьорите май. Липсва му нещо и то е свежи сценаристи.  Thinking

# 15
  • Мнения: 6 164
Не, страшно ми е тъпо.

# 16
  • Мнения: 3 740
Много плоско.

# 17
  • Мнения: 113
 Rolling Eyesужасно е

# 18
  • Мнения: 3 562
Много ми харесва  Laughing

# 19
  • Мнения: X
Харесва ми! Особено Маца - голям образ! Grinning

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Мен пък ме кефи. Развлича ме!

# 21
  • Мнения: 1 674
Повърхностно и недоизпипано

# 22
  • Мнения: X
Ми кефи ме, само Робин ми е  противен. Като за нашенско развлекателно предаване е доста добро, не те натоварва, може да се похилиш, кво да му е?   33uu

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Предпочитам го пред комиците. Там има известни и утвърдили се актьори, но за съжаление просто не се получава при тях. "Аламинут" поне няма големи претенции

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Забавно ми е, леко и неангажиращо.

# 25
  • Мнения: 1 520
Ами допада ми.
Забавно е, определно скечовете им се получават в повечето случаи.
Готино е.

# 26
  • Мнения: 1 951
Аз пък се чудех, дали изобщо на някой му е интерсно това предаване. А то се оказа, че сме малко тези, на които не ни харесва.
Намирам го за изключително тъпо, нищо не ме разсмива, а актьорите са големи дървеняци.

А за сравнение с "Комиците" и дума не може да става, според мен.

# 27
  • Мнения: 276
Много,много ми харесва.Много се смея дори на плоските им смешки.Всички са готини и добри артисти.

# 28
  • София
  • Мнения: 191
Харесва ми - непретенциозно, но смешно.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
В началото ми се струваха много смотани, нещо не успяваха де ме развеселят. Сега много им се кефя, те ли се ошлайфаха, аз ли на всеки показан пръст се смея... newsm78
Абе кефят ме

# 30
  • Мнения: 5 140
Забавлявам се и ми харесва.

# 31
  • Мнения: 7 201
Мен също ми е забавно. Party

# 32
  • Мнения: 7 418
  Идеята да се правят инсценировки върху старите вицове не е добра! Naughty

# 33
  • Мнения: 1 715
Предпочитам го пред комиците. Там има известни и утвърдили се актьори, но за съжаление просто не се получава при тях. "Аламинут" поне няма големи претенции
Peace

# 34
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Забавлявам се и ми харесва.
Peace

# 35
  • гр.София
  • Мнения: 4 153
 Последната година  все го пропускам.Но преди всесемейно баЯ сме се хилили. С удоволствие го гледах. А Робин Кафалиев ми стана по-симпатичен.В предаването с животните не го понасях.

# 36
  • Мнения: 132
Не ми харесва,но ако няма какво да се гледа ........

# 37
  • Мнения: 6 164
Аз влизам да се поправя, защото съм мноо заспала. Blush

Не знам защо си помислих, че става въпрос за едно друго по БТВ, чието име дори не мога да се сетя в момента. ooooh! В него известни личности седят на маси срещу сценката, на която разиграват убийствено тъпи скечове и все се чудя защо пляскат и се хилят, но приемам, че нямат друг избор. Mr. Green

Иначе "Аламинут" не ми е толкова досадно, някои скечове ме разсмиват много, други са ми скучни, защото са пресъздадени стари вицове, които знам, но все пак не ме дразни чак толкова, колкото другото.

P.S. "Комиците" бееее, отгоре е написано! ooooh! Е за него си мислех - то ми е ултра тъпо. Embarassed

# 38
  • Мнения: 4 447
Заглавието на темата ми напомни един виц:

"-Скъпи как намираш гърдите ми? Rolling Eyes
- Трудно скъпа, трудно...  Tired "

Та, как намирам Аламинут? Във ВиБокс-а го намирам сравнително лесно. Има и някой "серии", които се намират трудно.

Търся го, защото адски много ни харесва!   Peace

 Hug

# 39
  • Мнения: 417
Плосък хумор, некадърен режисьор, слаба игра.

# 40
  • Мнения: 4 447

Да, това се отнася за Комиците  Peace

# 41
  • гр.София
  • Мнения: 4 153
 Да се включа и аз за втори път с доуточнение. Уцелих Аламинут във вторник случайно. Нито един скеч не ме разсмя този път. Но установих,че ме забавляват актьорите. Не ме дразнят.
 Случва се да гледам хумористичните предавания по руската тв. Това е хумор на светлинни години от нашия ( Сравнявам и с Комиците,и със Слави) . Не съм моралистка, ами ми е писнало от вицове на сексуални теми.Каквито разказва Слави.

# 42
  • Мнения: 7 418

 Случва се да гледам хумористичните предавания по руската тв. Това е хумор на светлинни години от нашия ( Сравнявам и с Комиците,и със Слави) . Не съм моралистка, ами ми е писнало от вицове на сексуални теми.Каквито разказва Слави.
    Хм!Винаги съм мислела,че за да разбираш хумора на друга нация трябва да си вътре в нея,защото той отразява насъщните проблеми и общото настроение на хората,с които можеш и да не си запознат,ако си ,така да се каже,отвън. Wink
    Хубаво е ,че си успяла да оцениш чуждия хумор!

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 4 153
 Ами,Селма,не съм рускиня. Може в битието им да е бъкано с мръснишки вицове(аз не го знам),но аз съдя по това,което показват по нац.си тв.програми. Хуморът е злободневен,имат самоирония, шегуват се както с другите националности,така и със собствения си президент.
 Хората си имат традиции в хумора, имат си и Театър на смеха. Може би,ние прохождаме сега с Комиците. Смея се и с тях,и с Аламинут. Но ми се ще да гледам нещо повече от смешки,свързани с цици и т.н.
 Англоезичният хумор го употребявам предимно в превод,та не мога да се изказвам.

# 44
  • Мнения: 7 418
  Да.....ТВ-хуморът е  показателно нещо за една нация. Thinking Права си!Хубаво е такива,като Слави,да се замислят за това.

# 45
  • Мнения: 337
Не  Naughty, тъпо е като по-голямата част от програмата на БТВ

# 46
  • Мнения: 338
Допада ми newsm78

# 47
  • Варна
  • Мнения: 692
Peace  Харесва ми, че скечовете са кратки, някои от тях са много точни попадения.
 Не е като "комиците" - дълги, скучни, изтъркани като тематика и герои  Naughty

# 48
  • Мнения: 1 425
Не много ми е тъпо! Играта е толкова слаба, че няма накъде. Познавам Невена - никога не е била добра актриса и никога няма да стане .

# 49
  • Мнения: 601
Е ,.....не се смея на всичко ,но ме кефи като цяло.

# 50
  • Мнения: 7 418
Не много ми е тъпо! Играта е толкова слаба, че няма накъде. Познавам Невена - никога не е била добра актриса и никога няма да стане .
   Коя от жените е Невена?Иначе,и двете са много слаби актриси! ooooh!

# 51
  • Мнения: 1 425
Неве- не знам сега с какъв цвят коса е, скоро не съм го гледала. По дебелата Simple Smile

# 52
  • на село
  • Мнения: 1 028
Невена не беше ли русата? Иначе като актьорска игра, не само жените, ами никой от тях не ми се струва да блести с нещо кой знае какво... Може би просто заради халтурките, които разиграват, знам ли?!...

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 19:57 от tatyana_77

# 53
  • Мнения: 7
не всички скечове са  смешни, но поне са кратки и затова не са досадни, допадат ми повече от "Комиците" и Слави . 

# 54
  • Мнения: 7 418
Невена не беше ли русата? Иначе като актьорска игра, не само жените, ами никой от тях не ми се струва да блести с нещо кой знае какво... Може би просто заради халтурките, които разиграват, знам ли?!...
  Те и Комиците често разиграват ''халтурки'',но им личи ,че са талантливи актьори(освен слабото високо момче-водещия, Naughtyтой е пълна трагедия,според мен!)

# 55
  • Мнения: 5 539
Харесва ми. Има нужда от подобно предаване в ТВ ефира. Семпло е, но точно в това му е чарът. И актьорите са симпатични.

Общи условия

Активация на акаунт