Действат ли мазилата плотив стрии

  • 3 264
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 163
По време на бременността ми не съм използвала никакви мазила против стрии. Според мен всичко зависи от типа кожа и също така от килограмите, които качваме по време на бременността. Аз нямам никакви стрии по тялото си.

# 61
  • Мнения: 649
Всичко си е до кожа, но да си спокойна сама за себе си,че правиш всичко необходимо да нямаш се мажи. ИЗПОЛЗВАЙ ПО-МАЗНИ. Пробвай и с маслата на Икаров.

# 62
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
докато бях бременна се мазах точно с маслата на Икаров и Мама Дона. На корема нямам нито една стрия, но на едната гърда ми се появиха.

# 63
  • Мнения: 319
докато бях бременна се мазах точно с маслата на Икаров и Мама Дона. На корема нямам нито една стрия, но на едната гърда ми се появиха.
Дали кое от двете мазила ти е помогнало?? newsm78Тези на Икаров не са ли в малка опаковка-като олио?

# 64
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Да, масла са. Около 100 грама някъде. Аз си мисля, че точно те ми помогнаха-ползвах ги повече за корема. "Масло против стрии"-то е комбинация от няколко етерични масла и струва някъде около 4 лева. Има го навсякъде по аптеките.

# 65
  • Мнения: 319
Да, масла са. Около 100 грама някъде. Аз си мисля, че точно те ми помогнаха-ползвах ги повече за корема. "Масло против стрии"-то е комбинация от няколко етерични масла и струва някъде около 4 лева. Има го навсякъде по аптеките.
Да да -сетих се как изглежда Peace
Благодаря ти!!! Ще си взема и него да го пробвам!!!

# 66
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Но трябва да се мажеш редовно, всеки ден.

# 67
  • Мнения: 1 179
С Чико започнах да се мажа от 4-ти месец и не ми се появиха стрии от бременността, но и старите не изчезнаха. Доволна съм, но трябва редовно мазане Laughing

Общи условия

Активация на акаунт