Любов и секс

  • 3 151
  • 56
  •   1
Отговори
Та питането ми е следното:
Може ли да обичаш някого (естествено става въпрос за човек извън семейството) толкова силно, но да не го желаеш физически?
Просто обичам безумно, но определено няма сексуално привличане. А усещането е като жегване под лъжичката, като лудо влюбване.
Нищо около мен не съществува, освен този човек.
Задавала съм си въпроса дали няма и нещо повече, но само като си представя дадената ситуация, съм сигурна, че не. Просто любов. Или какво?

# 1
  • Мнения: 141
да,може-на това му викат братска любов

# 2
  • Мнения: 274
Та питането ми е следното:
Може ли да обичаш някого (естествено става въпрос за човек извън семейството) толкова силно, но да не го желаеш физически?
Просто обичам безумно, но определено няма сексуално привличане. А усещането е като жегване под лъжичката, като лудо влюбване.
Нищо около мен не съществува, освен този човек.
Задавала съм си въпроса дали няма и нещо повече, но само като си представя дадената ситуация, съм сигурна, че не. Просто любов. Или какво?

Невъзможно. Сексуално привличане има, но е латентно.

# 3
Добре, малко повече пояснения около братството.
Човекът, за когото говоря е жена.

# 4
  • Мнения: 389
Добре, малко повече пояснения около братството.
Човекът, за когото говоря е жена.

А ти мъж ли си или жена?

# 5
  • Мнения: 141
Добре, малко повече пояснения около братството.
Човекът, за когото говоря е жена.
поясни

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Жена е като гледам. В първия пост говори за себе си в ж.р.
Значи-сестринска любов.

# 7
  • Мнения: 2 498
Щом има усещане като жегване под лъжичката няма начин да няма сексуално привличане....може би неискаш пред себе си да го признаеш и се самозаблуждаваш....

Ти си жена и харесваш жена, така ли?

# 8
Жена съм. Не се ли вижда от поста.
Женена с дете.
Просто искам да си обясня тези чувства. Те са от отдавна.
Мъжът ми е грижовен, любвеобилен, към детето да не говорим. Обичам съпруга си.
Но...
Изпитвам някакво необяснено чувство към едно момиче, вече много добра приятелка. Близо 7 години.
И двете сме хетеро, по това спор няма.
Но защо ме привлича толкова - като душевност? Имали сме моменти на близост, в които съм си помисляла за нещо повече и веднага съм отхвърляла мисълта, защото направо ми се повдигаше. Затова мисля, че нямам физическо привличане към нея. Просто я обичам, но не мога да си го обясня. Мисля, че би трябвало да обичам така съпруга си. А сякаш нея я обичам повече, без физически контакт. newsm78
Никой ли не е изпитвал подобни чувства.

# 9
  • Мнения: 141
не,никога не съм изпитвала подобни 4увства,не мога да ти дам съвет.Мъжът ми ми е любовта и страстта на живота,а приятелите.....са си просто приятели-забавно,весело ми е с тях,държа на тях,оби4ам ги по някакъв на4ин,който няма нищо общо с любовта,за която ти говориш

# 10
Значи все пак мислиш, че любовта не е нормална?
От това и аз се опасявам.
 Но пък като не изпитвам сексуално желание? Тогава какво е това чувство, да му се не види?

# 11
  • Мнения: 274
И двете сме хетеро, по това спор няма.
Но защо ме привлича толкова - като душевност? Имали сме моменти на близост, в които съм си помисляла за нещо повече и веднага съм отхвърляла мисълта, защото направо ми се повдигаше.

Абе спокойно, от 2 пъти обратен не се става ... newsm48

# 12
  • Мнения: 141
Значи все пак мислиш, че любовта не е нормална?
От това и аз се опасявам.
 Но пък като не изпитвам сексуално желание? Тогава какво е това чувство, да му се не види?

не съм казала,4е не е нормална,а просто 4е аз не съм изпадала в подобна ситуация,което автомати4но ме лишава от правото да давам съвети

# 13
Абе спокойно, от 2 пъти обратен не се става ... newsm48

Ако имаше първи път, изобщо нямаше да ви питам. То там е проблемът, че не мога да определя за какво става въпрос.

# 14
  • Мнения: 1 809
Значи все пак мислиш, че любовта не е нормална?
От това и аз се опасявам.
 Но пък като не изпитвам сексуално желание? Тогава какво е това чувство, да му се не види?

Мисля си,дали все пак няма и физическо привличане,което ти да не осъзнаваш.Т.е. да се опитваш подсъзнателно да го потискаш,осъзнавайки че има нещо не както трябва.Не съм изпитвала подобно чувство и предполагам че е доста объркващо.

Общи условия

Активация на акаунт