ПЛЕВЕНСКА предкупонджийска

  • 16 749
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте момичета, и аз съм една Плевенска мама, но много рядко имам време да ви чета. Но сега ми трявба малко помощ - от къде да поръчам торта. Моят син има рожден ден на 6 Декември. Искам да взема една за градината (красива)  и една за ресторанта (вкусна). Нямам много време да се разхождам и днес видях че Захарно петле я няма. Видях и тортите неделя на Централ, но искам малко помощ от вас.  Благодаря предварително    bouquet
Няма какво да се чудиш.Няма по-добри от торти Неделя в Плевен. Освен,ако цената не те устройва,но ако можеш вземи от тях.

# 46
  • Мнения: 1 196
Ами миналата година взех от там за ресторанта, Мечо пух - много гадна беше, а от Зл.петле взех за градината - тя беше по-хубава, за това сега съм се зачудила   newsm78

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Миналата година неделя ли е била? Тога беше тяхно си производство. Нали закриха заведението на Цветан Спасов и кафенето с тортите го преместиха в ресторант централ преди няколко месеца. Най-добре седни и си поръчай 2-3 различни торти и ще разбереш дали са твоите  Simple Smile,но трябва да е по-рано,защото ги карат от София.

# 48
  • Мнения: 5 277
Тина,хубави торти правят в един цех зад куриерска фирма Спиди. Не знам как да ти обясня по-добре, близо до ясла Дружба, детска градина Чучулига,не знам кое ти е познато,за да ти обясня по-обстойно. Ако знаеш къде е чучулига цеха е в тази уличка,на която е входа й,малко по-надолу. не знам,ако някой може да ти го обясни по-добре. Иначе там тортите да и хубави и вкусни. На мен ми харесват и тези на пчела,но нямат голям избор на картинки,макар че не е като да няма. А за Неделята аз ги обожавам,но съм яла във Варна,тук няма представа какво представляват.

# 49
  • Мнения: 1 196
A, да знам я тази сладкарница, малкия ходеше на ясла там, ще мина да видя.
nadi_mishi , няма как да ги опитам, на диета съм   Crazy

# 50
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Еееееееее, то и без това няма да разбереш каква е на вкус от където и да вземеш Joy шегувам се

# 51
  • Мнения: 1 196
Ами така е, вземам първата срешната торта, пък гостите да му мислят   hahaha     hahaha

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
я кажи каква е диетата,че и аз имам малко нужда. 2-3 кг от бременността си стоят отгоре и няма мърдане

# 53
# 54
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И как е ? Има ли ефект и откога го правиш това чудо?

# 55
  • Мнения: 1 196
Ами на линийката ми се вижда, -9кг от 4 Октомври, като първите 5дни свалих 4кг   Peace

# 56
  • Мнения: 5 277
Аз пък да ви се оплача - не съм вярвала,че някога ще ми се случи - трябва да надебелея Confused Представяте ли си? С мъжа ми постоянно спорим за това,че съм била прекалено слаба и трябвало да ям повече. А аз ям почти колкото него,който е 100 кг. Не може да разбере,че тези лакомници омитат всичко от мен. А като го осъзнае пък ме кара да ги отбивам. Да,ама как да стане това идея си нямам. Тия цици златни да бяха нямаше толкова да реват за тях Simple Smile
Я,като стана дума за цици да ви питам някой има ли идея колко струват едни силиконови такива? Да знам да си правя ли изобщо илюзии,че някой ден ще се сдобия пак с нормален бюст или да си свиквам с този Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 390
Атракция, няма да идвам на купона за голямо мое съжаление.
Ще съм сама с Велина, мъжът ми си идва в края на седмицата и няма на кого да я оставя.
Не искам да идвам с нея, защото предполагам, че ще е много запушено, излишно е да я тровя.

На 23 декември ще водя щерката на карнавал в София. Нали все някъде трябва да си облече
балната рокля с дългите ръкавици. Laughing Whistling

Дикси, спука ме от смях с това гърне. Laughing
Дано от понеделник всичко е наред и Митачето бързо да свикне! Peace

За тортите Неделя - преди бяха хубави, сега не ми харесват изобщо. Лятото ходихме със свекърва ми да ядем, горчаха от захар, отврат. Sick

В Сладкарска кооперация правят хубави торти. Peace

# 58
  • Мнения: 1 196

В Сладкарска кооперация правят хубави торти. Peace


Къде се намира?

# 59
  • Мнения: 4 390
На Гренадерска. В горната част, на кръстовището.

Общи условия

Активация на акаунт