estrella стана мама на юнак и мома

  • 2 458
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
 Днес 28.11, Естрела е станала мама за втори път на момченце и момиченце!   Близнаците са добре, дишат самостоятелно, което е похвално, но са в кувьоз разбира се, по кило и половина са! Казаха ми имената, но разбрах че не са окончателни или нещо подобно, за това няма да ги споменавам, нека тази новина остане за нея! Родила е бързо и много лесно, чувства се прекрасно и звучи ведро и спокойно.
Много се вълнувам като пиша всичко това,защото хем се радвам хем малко ме хвана шубето,ама хайде здарве да е ,4акаме вести когато се прибере.тя спомена скоро ,4е беб4етата  сигурно щели да я изненадат с пола,понеже досега не го знаеше,но и с датата май стана разминаване BlushМалко изпревари другите мами от списъка,но няма да й се сърдим Whistling
П.С. пуснах отделна тема,4е да си има и я като вси4ки предходни мами,а бяхме заедно във февруарския отбор  bouquet

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 23:07 от rumialka

# 1
  • Мнения: 983
Да са и живи и здрави, скоро да ги изписват и да я радват много.

# 2
  • Мнения: 450
Доста ни е изпреварила, но не и се сърдим  Laughing

Важното е, че са добре бебоците!


Да са им живи и здрави  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 671
Хайде и тук да й честитя двойната радост! Да са живи и здрави, скоро да наваксат с грамчетата и хубаво да ги нагушка!  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Много щастие да носят момата и младежа!ЧЕСТИТО!

# 5
  • Мнения: 405
Честито на мама Естрела  bouquet  bouquet  bouquet
Да са живи и здрави всички,много радост и бързо възстановяване Hug

# 6
  • Мнения: 105
ЧЕСТИТО И ОТ НАС БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СКОРОШНО ИЗПИСВАНЕ

# 7
  • Мнения: 2 950
Честито на мама и тати! Много бързат да живеят сладурите! Hug Hug Hug Важното е, че са добре и сега най-важното е да наддават! Hug Hug

# 8
  • Мнения: 1 895
Честито и тук на Естрела! Бързо да растат рожбите й и много да я радват!  bouquet


Който пръв научи имената на момата и юнака да се обади, че да ги впиша в другата темичка Wink

# 9
  • Мнения: 649
Честито на мама Естела! Да са й живи и здрави рожбите и много радости да й носят на нея и на всички около нея!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 471
Честито на мама Естрела и на щастливия татко! Бебоците да наддават бързо и скоро да ги изпишат от болницата, а на мама - бързо възстановяване  Hug

# 11
  • софия
  • Мнения: 555
Честито на цялото семейство! Много здраве и радостни моменти!

# 12
  • Мнения: 1 035
Честито!!!

# 13
  • Мнения: 1 069
Честито и от Нас на ЕСтрелка, да са живи и здрави малките мишленца да наддават бързо и да се прибират в къщи  Hug Hug Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 191
ЧЕСТИТО И ОТ НАС, ДА СА МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦАТА!!!   bouquet  bouquet

# 15
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТО И ОТ НАС!!!
много здраве, късмет,щастието е наяве,бързо въстановяване на мама и наддаване на бебоците!!!

# 16
  • Мнения: 255
Честито на Естрела да са и живи и здрави слънчицата ,много радостни емоции им пожелвам
Бързо да дебелеят малките сладури Hug

# 17
  • Мнения: 2 950
Естрела, как са бебетата? Колко големи са станали?

# 18
  • Мнения: 541
Естрела, как са бебетата? Колко големи са станали?

Нали при всички бебета има смъкване на теглото отначало, не знам точно колко са смъкнали- някъде 150-200 гр., но са започнали да наддават вече, Явор е 1400, а Александра 1380. Аз от два дена не съм ходила да ги видя, тъй като имам малко хрема, но те са добре приемат добре кърмата ми. Лекарката каза че са зрели точно толкова колкото другите бебета родени в седми месец /31г.с./ само където са близнаци и сега ще трябва да наваксат с теглото. Иначе са много жизнени и енергични.

Ще пиша и в бебешката близнашка тема, нали вече официално съм за там  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт