Споделяте ли с половинките си?

  • 3 465
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
Вдъхновена от една друга тема,реших да ви задам този въпрос Laughing..Споделяте ли с тях Mr. Green,и мсилите ли ,че при всеки човек си има граница,където трябва да спреш Sunglasses,защото споделянто може да стане опасно Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, споделям всичко. Но наистина понякога съжалявам, че съм била чак толкова откровена, защото не всички факти са в моя полза.
Може би по-нататък ще се стегна и ще започна да отсявам информацията, но засега съм такава.

# 2
  • Мнения: 47
Споделям но не всичко Laughing

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не особенно  Rolling Eyes винаги пресявам, за да не я засегна с нещо или да предизвикам негативна емоция.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Не,не мисля,че трябва да се споделя всичко !  Peace

# 5
  • Мнения: 2 556
Да, при всеки човек има граница. Изобщо нямам желание да си споделям съвсем всичко с когото и да е. Има някои неща, които са любопитни за мен, но напълно безинтересни за мъжа ми и не виждам смисъл да ги обсъждам с него. Не ги и споменавам даже.

Да споделяш съвсем всичко на мъжа си ми се струва досадна работа.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 762
Обичам много мъжът до мен. Но не споделям всичко с него, точно защото го обичам  Peace

# 7
  • Мнения: 2 131
Ние си споделяме много неща, но едва ли всичко. Има неща, които аз на него не му казвам и вероятно - той също има неща, които не ми казва. И това е напълно нормално. Все пак всеки се нуждае от някакво лично пространство и това е напълно нормално. Обратното, според мен, не е особено здравословно.

# 8
  • Мнения: 14 133
Да. Не правя неща, които биха го засегнали.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 556
Това, че човек не споделя всичко, не значи че прави нещо, което би засегнало другия. Аз например не разбирам жени, които разказват на мъжете си всичко, вкл. тайни на приятелките си, като че ли мъжете това ги интересува. Но много жени го правят, и то с удоволствие. За мен това е крайно неприемливо и неприятно.

# 10
  • Мнения: 2 498
Споделяме си....но не всичко.....подкрепям казаното с 2 ръце:
Цитат
Вмъкни Цитат
Това, че човек не споделя всичко, не значи че прави нещо, което би засегнало другия. Аз например не разбирам жени, които разказват на мъжете си всичко, вкл. тайни на приятелките си, като че ли мъжете това ги интересува. Но много жени го правят, и то с удоволствие. За мен това е крайно неприемливо и неприятно.
Peace Peace Peace

# 11
  • Мнения: 2 270
Споделям почти всичко

# 12
  • Мнения: 4 965
Обичам много мъжът до мен. Но не споделям всичко с него, точно защото го обичам  Peace

И аз прилагам тази тактика.

# 13
  • Мнения: 417
Споделям всичко. Няма какво да крия.

# 14
  • Мнения: 1 761
Това, което касае мен, него и детето споделям.
А информацията къде сме пили кафе и за какво сме си приказвали с приятелки му спестявам,освен,ако не е нещо наистина интересно или важно.
Намирам за много досадно някой нон-стор да ти пили на главата за глупости,дори това да е интимния партнъор.Познавам няколко жени, които не млъкват и изобщо не се чудя,че мъжете им не бързат да се приберат у дома.

# 15
  • Мнения: X
Споделям почти всичко,но понякога ми се струва,че има някои неща,които няма никакъв смисъл да се споделят,щом не носят нищо позитивно.Лошото е,че аз не обичам да сдържам емоциите от преживяното вътре в себе си и бързам всичко да разкажа,с което разтоварвам себе си,а натоварвам останалите Thinking

# 16
  • Мнения: 3 818
Няма нещо, което да не мога да му споделя. Друг е въпросът, че наистина не виждам смисъл да му разказвам деня си или мислите си от началото на деня до заспиването ми. Ако той поиска - ок, нямам против, в противен случай предпочитам да се съсредоточим върху теми, които ни вълнуват и двамата.
От друга страна обаче, ако има нещо, което много ме вълнува, го споделям с него, независимо дали него го интересува. А той е достатъчно добър да ме изслушва търпеливо в тези моменти и да си каже мнението, ако има нужда.

# 17
  • Мнения: 7 821
Споделям всичко ... като цяло ..., но си имам и някой малки тайни.

# 18
  • Мнения: 611
Да. Не правя неща, които биха го засегнали.  Peace
И аз така Peace нямам тайни от него, споделям всичко, и хубаво и лошо Laughing. Друг е въпроса дали той споделя всичко с мен newsm78

# 19
  • Мнения: 6 992
Не. Не мога да споделям важни неща с когото и да е. А за неважните дребни ежедневни неща ми е все тая дали ще ги кажа или не.

# 20
  • Мнения: 3 641
Много неща не споделям. Опасявам се, че ако ги споделя, няма да е с мен  smile3505

# 21
  • Мнения: 647
Не споделям всичко, за разлика от преди. Дълго време ми отне да се науча да пресявам нещата , но определено не всичко трябва да се казва  Peace

# 22
  • Мнения: 1 559
Ние си споделяме много неща, но едва ли всичко. Има неща, които аз на него не му казвам и вероятно - той също има неща, които не ми казва. И това е напълно нормално. Все пак всеки се нуждае от някакво лично пространство и това е напълно нормално. Обратното, според мен, не е особено здравословно.

Да и ние сме така Wink...,мога да кажа ,че почти нямам тайни от него Thinking,но и като се замисля,че и той е най блиския ми човек тук..имам няколко приятелки,но все пак ежедневието ми е почти изцяло свързано с него i deteto. Laughing
Може би ако си бях в БГ,щеше да е по друго Mr. Green...,все пак там живота е доста по динамичен,средата по различна,повече излизания самостоятелно Mr. Green,и със сигурност щеше да има много повече неща ,които да премълчавам Whistling

# 23
  • Мнения: 1 559

Намирам за много досадно някой нон-стор да ти пили на главата за глупости,дори това да е интимния партнъор.Познавам няколко жени, които не млъкват и изобщо не се чудя,че мъжете им не бързат да се приберат у дома.

Да определено си права...и аз много мразя ,някой постоянно да ми бръмчи на главата... #2gunfire

# 24
  • Мнения: 141
Вдъхновена от една друга тема,реших да ви задам този въпрос Laughing..Споделяте ли с тях Mr. Green,и мсилите ли ,че при всеки човек си има граница,където трябва да спреш Sunglasses,защото споделянто може да стане опасно Rolling Eyes
споделям избирателно-в една друга тема ти много добре си го казала за "от кръста надолу......

# 25
  • Мнения: 217
Ние си споделяме много неща, но едва ли всичко. Има неща, които аз на него не му казвам и вероятно - той също има неща, които не ми казва. И това е напълно нормално. Все пак всеки се нуждае от някакво лично пространство и това е напълно нормално. Обратното, според мен, не е особено здравословно.

Подкрепям напълно това мнение Peace

# 26
  • Мнения: 2 255
Не споделям ...само от дъжд на вятър по-малко  Rolling Eyes
И аз така знам от баба ми : "Мъжът няма нужда да знае какво става от кръста нагоре"  Joy

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, споделям му абсолютно всичко.Нямам какво да крия  Peace

# 28
  • Мнения: 1 559
Вдъхновена от една друга тема,реших да ви задам този въпрос Laughing..Споделяте ли с тях Mr. Green,и мсилите ли ,че при всеки човек си има граница,където трябва да спреш Sunglasses,защото споделянто може да стане опасно Rolling Eyes
споделям избирателно-в една друга тема ти много добре си го казала за "от кръста надолу......

Абе така си е май-Мъжът трябва да те знае от кръста надолу... Wink Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 478
Ката се замисля и аз май споделямвсичко с моя мъж-ама като съм такава и немога да се стърпя да мълча.

# 30
  • Мнения: 2 723
Споделям, но само нещата, които го интересуват.

# 31
  • Мнения: 685
Споделям! С кой друг, ако не с него?!

# 32
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Парньори сме не само в семейсвото,но и в работата -така че нямаме друга алтернатива за да вървят нещата. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 192
Споделям точно толкова, колкото е нужно.

# 34
  • Мнения: 145
Споделям, но не всичко, а само това, което аз преценя, че той трябва да знае! Той ме научи така! В началото на връзката ни споделях повече, сега има неща, които оставям само за мен! Wink

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Скоро имаше такава тема.

# 36
  • Мнения: 476
Отсявам внимателно нещата, които бих му споделила. Мъжът ми понякога много подло използва споделеното от мен.
Има и неща дълбоко в мен, които не бих споделила с никого.

# 37
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Споделям повечето неща , от опит знам , че не всичко трябва да се казва на половинката.  Peace

# 38
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Споделям почти всичко с него. По съвместителство ми е и най-добър приятел, та така се получава. В началото на връзката си мислеше че да отсява някои неща "за да избегнем излишни проблеми" е добра идея. Оказа се че греши, и сега нямаме особени спирачки в общуването  Wink

# 39
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Споделям- семейното ложе.  Mr. Green

# 40
# 41
  • Мнения: 3 500
Споделям почти всичко с мъжа ми, не споделям само това, на което знам, че ще реагира негативно, а общо взето то касае едни и същи въпроси.

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Споделяте ли с тях Mr. Green
споелям, но не всичко, все пак има някакви граници споделянето

и мсилите ли ,че при всеки човек си има граница,където трябва да спреш Sunglasses,защото споделянто може да стане опасно Rolling Eyes
определено Peace

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Обичам разговорите с него и взаимно си споделяме разни неща.
Предполагам, че както аз не споделям с него всичко, така и той не споделя всичко с мен.

# 44
  • Мнения: 54
Всичко?!? - Грешка.
 smile3538

# 45
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Споделям, с изключение на:
- мислите ми за други мъже
- тайните на моите приятели/приятелки
- неща, които не биха го интересували

# 46
  • София
  • Мнения: 408
Споделям, но по преценка  Wink

# 47
  • Мнения: 1 559
Е,не се включи някой мъж,да каже какво не споделя на жена си Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 479
Споделям си му всичко.

# 49
  • Мнения: 315
споделям неща които засягат двамата но винаги си правя преценка

# 50
  • Мнения: 2 100
Да, той ми е и най-добрия приятел  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 473
От една възрастна жена знам, че мъжа трябва да познава жената само от кръста надолу, или с други думи не трябва да знае какво има в главата й. Това ми го е казала много възрастна жена и е стара приказка. Може би има нещо вярно!

# 52
  • Мнения: 1 367
Моят съпруг е най-добрият ми приятел,но не мисля,че е редно да споделям с него всичко на 100 процента. Опитвам се да преценя кое е важно да знае и кое не.Нямам предвид,че крия някакви срамни тайни от него,просто не виждам смисъл да го товаря с излишна информация.

# 53
  • Мнения: 3 674
Да, той ми е и най-добрия приятел  Heart Eyes
Такова е и моето мнение... Heart Eyes

# 54
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Не, не всичко. Ама едва ли го интересува колко пъти ....... днес малкия и тем подобни. А моето ежедневие в момента се състои главно от грижи за малкия.

# 55
Познавам го добре и понякога искам да споделя нещо,но не го правя....знам че след време може да го използва с/у мен Blush

# 56
  • Мнения: 2 609
Споделям, нямам какво да крия от него. Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 1 559
Познавам го добре и понякога искам да споделя нещо,но не го правя....знам че след време може да го използва с/у мен Blush

Да ,значи определено трябва да налагаш граници,че после с твойте камъни ,в твойта градина #2gunfire

# 58
  • Мнения: 2 774
Всичко.....почти.Неща които знам че ще го засегнат или не го интересуват му ги спестявам  .

# 59
  • Мнения: 857
Да споделям всичко...което май не е много правилно,защото понякога използва това срещу мен.

# 60
  • Мнения: 6 618
Всичко споделям не мога да си държа устата затворена.

# 61
  • Мнения: 857
Споделям му почти всичко, да не кажа всичко .. понякога си "вкарвам" автоголчета с т'ва прекомерно споделяне, ама какво да се прави  Mr. Green
И да неща, които биха го наранили или ядосали гледам да ги спестявам Neutral Face

# 62
  • Мнения: 276
ами да, всичко си споделям. Съвмествият ни живот така се стече от самото начало, че той ми стана най - добрият приятел и такъв остана и досега - повече от 15 год. сме женени. Виждам и усещам, че той го оценява

# 63
  • Мнения: 3 459
Абсолютно всичко  Peace

# 64
  • Мнения: 1 559
ами да, всичко си споделям. Съвмествият ни живот така се стече от самото начало, че той ми стана най - добрият приятел и такъв остана и досега - повече от 15 год. сме женени. Виждам и усещам, че той го оценява

Това обнадеждава вътрешното ми усещане Hug...да си казвам всичко Flutter..,въпреки,че то има и хора,и хора newsm78

# 65
  • Мнения: 625
И аз споделям всичко Hug Mr. Green

# 66
  • Мнения: 45
Спаделям всичко с него - радости, проблеми, допитвам се за съвет.......

# 67
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Споделям. Въпреки че осъзнавам колко е глупава откровенността ми. Не винаги мъжа ми мисли като мен по даден въпрос и не винаги оправдава постъпките ми. Споделянето с него понякога ме поставя в лоша светлина, но не съм от мълчаливите и всеки път се заканвам да внимавам какво говоря но обикновено езика ми върви преди ума.

# 68
  • Мнения: 2 751
Вдъхновена от една друга тема,реших да ви задам този въпрос Laughing..Споделяте ли с тях Mr. Green,и мсилите ли ,че при всеки човек си има граница,където трябва да спреш Sunglasses,защото споделянто може да стане опасно Rolling Eyes
Да, споделям (почти) всичко. Но трябва да има граница, разбира се!  Peace

# 69
  • Мнения: 17 546
Споделям, почти всичко. Blush Но всеки има свои тайнички, вероятно и той. За важни неща обаче, за които не съм споделила, винаги съм грешала и после съм търсила неговата помощ. А той, както винаги, се справя перфектно с всичките бели, които без да искам, съм сътворила в стремежа си да съм независима и самостоятелна.

# 70
  • Мнения: 514
И аз също споделям почти всичко с моят съпруг защото когато имам нужда от нещо той е човека на който мога да се опра

# 71
  • Мнения: 337
Чак си мисля, че прекалено много, даже когато изкоментира нещо, което не ми е по вкуса, го заплашвам, че нищо няма да му казвам повече. Mr. Green

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз си казвам всичко.Като че ли така ми олеква по някакъв начин  Simple Smile.Абсолютно всичко казвам... кавото трябва и не трябва  Wink

# 73
  • Мнения: 2 149
Да,абсолютно всичко му споделя,дори и с риск да го нараня или обидя.
Не мога да си мълча,ако нещо ме притеснява или тревожи.

# 74
  • софия
  • Мнения: 636
Споделям всичко със съпруга ми. Граница няма. Тайни нямаме един от друг и съм щастлива, че е така. Освен мой съпруг, той е и най-добрият ми приятел. Приятелки нямам или поне не мога да ги нарека така, защото винаги ме занимават със своите проблеми, когато имам да споделя някоя болка. Освен това, когато нещо се похваля, не се радват така както аз рзбирамискрената приятелска радост.

# 75
  • Мнения: 214
Споделяме си и двамата

# 76
  • Мнения: 2 425
Споделям всичко, да Peace

# 77
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Споделям много неща, не всичко, но все пак доста. Важните неща, разбира се, споделям, но и по-дребните, когато е за майтап или са просто интригуващи. Особено когато съм ядосана и афектирана от някой друг си го разказвам на него, едно, за да ми олекне, пък и да чуя странично мнение дали съм права или не.

# 78
  • Мнения: 372
Споделям, но за разлика от преди вече не всичко

# 79
Споделянето е пътя, по който един мъж и една жена ще станат някога едно същество.
За отделните двойки, той може да е съвсем различен.

# 80
  • Мнения: 569
Споделям, но не всичко. Има неща, които са необясними за един мъж и е по-добре панякога да премълчиш отколкото да споделиш.

Общи условия

Активация на акаунт