Петъчна тема,подарък за рожден ден

  • 2 297
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
Мръсницата го ближе, облизва от горе до долу, смуче го и така дълго време преди да го изяде, монахинята се крие някъде и го изяжда набързо, а домакинята (тук трябва да се изиграе) държи банана с една ръка, а с другата си натиска главата към банана с постъпателни движения и така го изяжда.
хохохохо Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 1 783
Грозде много ме вдъхновява.

# 62
  • Мнения: 123
Мръсницата го ближе, облизва от горе до долу, смуче го и така дълго време преди да го изяде, монахинята се крие някъде и го изяжда набързо, а домакинята (тук трябва да се изиграе) държи банана с една ръка, а с другата си натиска главата към банана с постъпателни движения и така го изяжда.
ххихи.Аз си го представям така...Избира си чепка с банани,ама най-едрата.Прибира се в къщи/за мръсниците става въпрос/,оставя ги на масата,пълни ваната и се потапя.Вика за помощ мъжа си,да и донесе банан.Той и го подава,но тя го иска забелен,оооп обелен да кажа.И го хапва докато той го държи.Е мястото не е публично,но пък си  струва жертвата. Crazy

# 63
  • Мнения: 463
Де Ваня, Честит Рожден ден ! "На една жена са й нужни поне 45години, за да навърши 30 !" Оскар Уайлд.  Wink
По темата - когато искам да го направя, винаги ме избива на смях, не знам защо.
Случвало се е да усетя нечий проблясващ поглед, когато ям и НЕ влагам еротичен подтекст, но никога не е бил на съпруга ми /погледът/, защо ли....!?

Общи условия

Активация на акаунт