Петъчна тема,подарък за рожден ден

  • 2 296
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Умеете ли да похапвате еротично плодове?Примерно бавно обелвате кората на банана и изразително отхапвате от него.И правите ли го често в интимна обстановка.Аз да и има радостен ефект от това.Като се замисли човек,мандарината също може да се изяде еротично.А позволявате ли си да го правите на публично място.Например,в дискотека да си поръчате банани и да изядете един предизвикателно.
Честит рожден ден,Де Ваня,тази тема е подарък от мен за теб.

# 1
Банан може да се яде и мръснишки,но не на публично място Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 161
Еротично и мръснишки за мен е едно и също.И какво означава публично място?На сватба не бих се наела да го направя,на кръщене също.Но в дискотека,в клуб,на собствената си маса не виждам нищо лошо.

# 3
Аз имам предвид не да го държиш в ръка, а на друго място и някой друг да го яде Embarassed...Заради това не може на публично място(то може ,ама не знам кой би го направил)

# 4
  • Мнения: 2 161
Аз питам за банан,който държиш в ръка.Не ми е хрумвало до сега да го сложа на друго място.Темата е петъчна,но сутрешна.

# 5
Извинявай,на мен още от сутринта ми е петъчно.

# 6
  • Мнения: 2 161
Не се извинявай.Ако искаш сподели за банана и начините за придържането му.  Wink

# 7
  • Мнения: 3 447
Аз не разбрах кой къде си го пъха и кой го яде  Blush

# 8
  • Мнения: 2 161
Аз искам да знам кой умее да яде по секси начин плодове.От какъв вид са тези плодове и стиска ли му да го прави на публично място при приглушена светлина.UMI даде малко по-различна насока на темата,но тя може да пише каквото си пожелае.

# 9
Пъхаш си го на онова място,абе сещаш се къде...и мъжът ти го изяжда.Леле,умрях от срам EmbarassedИ защо ли ми се струва,че само се преструвате ,че не сте разбрали Laughing

# 10
  • Мнения: 2 161
Аз разбирам,но не това ме интересува.

# 11
  • Мнения: 656
Да можех да глъгна цял банан без да се задавя...

Може би трябва да пробвам с китайските - виждали сте ги, едни по-дребнички  и жълтички са...
За еротични зеленчуци се водят аспержите. Не съм пробвала още, чудя се дали се гълтат по-лесно от бананите? Thinking

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Честит рожден ден, Ванчо!  bouquet
По другата половина на темата:
В дискотека, освен по Нова година, друг път не дават банани. Joy
На публично място не ям еротически или съм забравила. По-скоро се натискам с някой мъж там, обикновено моя. Хубаво е. Heart Eyes
Абе не ям еротически, ами гладнически.
Бананът е класика, прав сте. Но рядко купуваме банани и не ги удостояваме с тая чест.
 Мога да правя чудеса с кюфтета и кисели краставички. Както и с шоколадови изделия.. О, сладолед.. Mr. Green

Всеки умее да яде еротично каквото и да е, стига да има подходящ провокатор.
Ягодки?


# 13
  • Мнения: 2 161
Пъхаш си го на онова място,абе сещаш се къде...и мъжът ти го изяжда.Леле,умрях от срам EmbarassedИ защо ли ми се струва,че само се преструвате ,че не сте разбрали Laughing
Моят мъж чак толкова не ме обича. Joy

А защо да не дават банани?Когато си поискам,винаги ми носят.

# 14
  • Мнения: 3 447
Пъхаш си го на онова място,абе сещаш се къде...и мъжът ти го изяжда.
Браво, това означава, че мъжът ти не е хомофоб  Laughing

Шанел, какво друго, освен банан би могло да се яде еротично? Подозирам, че ако изсмуча сока на една праскова, ще  ме погледнат странно...

# 15
  • Мнения: 656
Пъхаш си го на онова място,абе сещаш се къде...и мъжът ти го изяжда.
Браво, това означава, че мъжът ти не е хомофоб  Laughing

Шанел, какво друго, освен банан би могло да се яде еротично? Подозирам, че ако изсмуча сока на една праскова, ще  ме погледнат странно...
Ако изстискаш с устни сока на един морков... ще предизвикаш интерес определено

# 16
  • Мнения: 2 161
Дона,малки меки плодове.Например мандарина-откъсваш си едно парченце и леко го засмукваш,но възмитано,говориш си и лекичко си го потъркваш по устните.
И праскови-засмукваш настървено,сокът потича по врата ти,събираш го с пръсти и ги осмукваш.Ако капне върху блузата ти я повдигаш и също я засмукваш. Joy Joy

# 17
  • Мнения: 3 447
Ако изстискаш с устни сока на един морков... ще предизвикаш интерес определено
Бррр, това е за страх бе  Joy

# 18
  • Мнения: 3 447
Ако капне върху блузата ти я повдигаш и също я засмукваш. Joy Joy
И това под нея - също  Joy

# 19
  • Мнения: 2 161
Аз ще заведа детето на тренировка,а вие смучете,пасирайте,стискайте плодове.

# 20
  • Мнения: 212
Ако изстискаш с устни сока на един морков... ще предизвикаш интерес определено
Ааа това ако го видя на живо ще остана много впечатлен Simple Smile
Както и да завържеш на възел дръжката на черешка

# 21
  • Мнения: 656
Ако капне върху блузата ти я повдигаш и също я засмукваш. Joy Joy
И това под нея - също  Joy
Е вие за остров Лесбос се размечтахте...
Или пък като еротично въздействие върху някой недостъпен мъжкар?  Thinking

# 22
  • Мнения: 10 758
Дона,малки меки плодове.Например мандарина-откъсваш си едно парченце и леко го засмукваш,но възмитано,говориш си и лекичко си го потъркваш по устните.
И праскови-засмукваш настървено,сокът потича по врата ти,събираш го с пръсти и ги осмукваш.Ако капне върху блузата ти я повдигаш и също я засмукваш. Joy Joy

Домата не е плод, но може и с него.
И защо плодовете трябва да са меки и малки?

# 23
  • Мнения: 3 447
Както и да завържеш на възел дръжката на черешка
Е, че то това кой не го може? То си стана мода тогава  Laughing Виж, и черешите стават за еротично ядене.

# 24
  • Мнения: 656
хм, ако са два по-малки плода, да ги лапнеш едновременно...
примерно две недобре обелени мандарини (да има малко власинки по тях)

# 25
  • Мнения: 3 447
И защо плодовете трябва да са меки и малки?
За контраст  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 405
Ааа това ако го видя на живо ще остана много впечатлен Simple Smile
Както и да завържеш на възел дръжката на черешка

На маслинка дръжката, на маслинка.

# 27
  • Мнения: 281
Доста глупаво бих изглеждала, като се замисля...
 Grinning

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Леееле, трогната съм  Blush

По темата не съм компетентна. Даже и дръжка на черешка не мога да връзвам.

# 29
  • Мнения: 2 161
Леееле, трогната съм  Blush

По темата не съм компетентна. Даже и дръжка на черешка не мога да връзвам.

Е,поне банани не обичаш ли?Праскови?Домати?

# 30
  • Мнения: 123
Аз банани обичам,ама само ги беля.Виж за яденето ще се пробвам

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доматите ги ям нарязани Mr. Green

Виждала съм момиче с идеални зъби да яде ягода. При това не го правеше нарочно да изглежда еротично. И точно това беше най-възбуждащото.

# 32
  • Мнения: 4 447
Мога да ям еротично банан, Кой не може? МОга да ям еротично и слива, праскова, кайсия, чушка и краставица. Rolling Eyes

Някой еротично може ли да обели ябълка ? Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 161
Мога да ти я обеля като спирала,без да спирам.Достатъчно еротично ли е?

Никой не се води стриктно към темата.Всички могат да ядат еротично плодове,въпреки,че не вярвам,но правите ли го предизвикателно на обществени места?

# 34
  • Мнения: 3 405
Не, на обществени места не, ще си изям червилото.

# 35
  • Мнения: 4 447
Забравих да кажа, че не ги ям така навън де. Правила съм го на бъзик... ама да ми е начин на ядене - не е  Hug

Яла съм на оществено място ертично сладолед. И на клечка, и от фунийка, и мелба. Но за лични нужди, а не обществени  Whistling

# 36
  • Мнения: 6 992
Мога да ги ям еротично, но не ми се занимава. Laughing

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Добре де, това го можем - ясно, ама от какъв зор ще правя на някого густото на обществено място. Липсва ми мотивация... Или искаш да кажеш, отвътре да ми идва...

# 38
  • Мнения: 2 161
Защо на другите?Седите си с мъжа ти около една маса и ти си ядеш банана специално за него.Не те интересува кой гледа и кой не гледа.Правиш го заради него,на него да му доставиш удоволствие.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Защото, ако започна да плюнча банан по определен начин бъди сигурна, че не само моя мъж ще е впечатлен...
Но, пак казвам, ако ми идва от вътре, защо не.... абе, пак малко на тийн изпълнения ми напомня.

Въпреки, че сега се сещам за "Когато Хари срещна Сали" и нейните припадъци, докато ядеше някакво сирене ли, какво беше...

# 40
  • Мнения: 6 992
О, след горния пост се сетих как веднъж ядях сладолед..Никак нееротично според мен...И изведнъж остановявам, че момчето, което беше с мен, е спряло да говори и ме зяпа в сладоледа, както и едни хлапета от съседната пейка... Laughing От тогава ям само с лъжичка Mr. Green

# 41
  • Мнения: 17 407
МНого тъпо и смешно ми изглежда да се залиготя с банан или каквото там на публично, че и на непублично място. Не знам дали мога, ако се напъна, може и да успея. Определно това не е моят начин да впечатлявам мъжете и се надявам да не стигам до такива похвати, за да ми се обърне внимание Wink

# 42
  • Мнения: 14 654
Преди години видях как прегладнял циганин поглъща банан, кокореше си очите... Като чуя някой да споменава за ядене на банани веднага се сещам за него. И за окорените му очи.

# 43
  • Мнения: 1 512
Преди години видях как прегладнял циганин поглъща банан, кокореше си очите... Като чуя някой да споменава за ядене на банани веднага се сещам за него. И за окорените му очи.

Янечек, нещо ми се струва, че си измисляш - нима бананите са достъпни за всички??? Как така циганин ще яде банани???

# 44
  • Мнения: 17 407
ИМа и работещи цигани. НЕ измествайте темата! Mr. Green

# 45
  • Мнения: 14 654
ИМа и работещи цигани. НЕ измествайте темата! Mr. Green
Този работеше, продаваше пиратки на една спирка на автобус 88.

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ужасни сте. А аз си мислех да устроя кулинарна изненада за довечера.
Янечек, ще кажа на мъжа ми да се сърди на теб! Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 4 447
Ужасни сте. А аз си мислех да устроя кулинарна изненада за довечера.
Янечек, ще кажа на мъжа ми да се сърди на теб! Crossing Arms

С пиратка или с циганин?  Whistling

# 48
  • Мнения: 677
ЧРД Деваня!   bouquet

Не мога да ям еротично плодове, но мога да наблюдавам. Ама не много дъгло.

# 49
  • Мнения: 2 196
Мога и добре се справям.Обаче имам забрана да го правя на публични места. Laughing
А туршия /дали така се пише/ някой може ли да яде еротично? Thinking

Де Ваня,ЧРД,от здраве и щастие да не отървеш!   bouquet

# 50
  • Мнения: 17 407
Всичко може. Сега се сещам, че миналата година мъжът ми твърдеше, че съм ядала портокалите еротично. Аз просто си ядях портокали Wink

# 51
  • Мнения: 2 161
Когато ям банан,моят мъж винаги си клати заплашително главата.Какво иска този човек от мен?Аз просто съм гладна.Ако се сещате защо ми се кани така лошо,моля,кажете ми,иначе ще пусна анонимна питанка в ДиС,с псевдоним-рибка бананка.

# 52
  • Мнения: 3 447
Шанел, изневерява ти, напусни го!

# 53
  • Мнения: 2 161
Дона,забрави да ми кажеш:бягай,бягай надалеч или някои хора имат завиден праг на търпение.

# 54
# 55
  • Мнения: 677
Когато ям банан,моят мъж винаги си клати заплашително главата.Какво иска този човек от мен?Аз просто съм гладна.Ако се сещате защо ми се кани така лошо,моля,кажете ми,иначе ще пусна анонимна питанка в ДиС,с псевдоним-рибка бананка.

Сигурно е чувал вица за коя как яде банан - мръсница, монахиня и домакиня. За тва.

# 56
  • Мнения: 2 161
Когато ям банан,моят мъж винаги си клати заплашително главата.Какво иска този човек от мен?Аз просто съм гладна.Ако се сещате защо ми се кани така лошо,моля,кажете ми,иначе ще пусна анонимна питанка в ДиС,с псевдоним-рибка бананка.

Сигурно е чувал вица за коя как яде банан - мръсница, монахиня и домакиня. За тва.
Аз не го знам този виц.

# 57
  • Мнения: 10 758
Добре де, стига с тия банани.Дайте нещо друго.Аз банани и пъпеши не ям.

# 58
  • Мнения: 677
Мръсницата го ближе, облизва от горе до долу, смуче го и така дълго време преди да го изяде, монахинята се крие някъде и го изяжда набързо, а домакинята (тук трябва да се изиграе) държи банана с една ръка, а с другата си натиска главата към банана с възвратно-постъпателни движения и така го изяжда.

# 59
  • Мнения: 123
Когато ям банан,моят мъж винаги си клати заплашително главата.Какво иска този човек от мен?Аз просто съм гладна.Ако се сещате защо ми се кани така лошо,моля,кажете ми,иначе ще пусна анонимна питанка в ДиС,с псевдоним-рибка бананка.
Ми иска съжаление човека,не си ли си мислила,че и той може да е гладен и да точи лиги............за банан става въпрос.Може би го ядеш прекалено...........много. Laughing Той да не е от желязо клетника

# 60
  • Мнения: 10 758
Мръсницата го ближе, облизва от горе до долу, смуче го и така дълго време преди да го изяде, монахинята се крие някъде и го изяжда набързо, а домакинята (тук трябва да се изиграе) държи банана с една ръка, а с другата си натиска главата към банана с постъпателни движения и така го изяжда.
хохохохо Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 1 783
Грозде много ме вдъхновява.

# 62
  • Мнения: 123
Мръсницата го ближе, облизва от горе до долу, смуче го и така дълго време преди да го изяде, монахинята се крие някъде и го изяжда набързо, а домакинята (тук трябва да се изиграе) държи банана с една ръка, а с другата си натиска главата към банана с постъпателни движения и така го изяжда.
ххихи.Аз си го представям така...Избира си чепка с банани,ама най-едрата.Прибира се в къщи/за мръсниците става въпрос/,оставя ги на масата,пълни ваната и се потапя.Вика за помощ мъжа си,да и донесе банан.Той и го подава,но тя го иска забелен,оооп обелен да кажа.И го хапва докато той го държи.Е мястото не е публично,но пък си  струва жертвата. Crazy

# 63
  • Мнения: 463
Де Ваня, Честит Рожден ден ! "На една жена са й нужни поне 45години, за да навърши 30 !" Оскар Уайлд.  Wink
По темата - когато искам да го направя, винаги ме избива на смях, не знам защо.
Случвало се е да усетя нечий проблясващ поглед, когато ям и НЕ влагам еротичен подтекст, но никога не е бил на съпруга ми /погледът/, защо ли....!?

Общи условия

Активация на акаунт