Il était une fois...Или в очакване на Père Noël!FR-9

  • 19 934
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 241
И от мен - честит рожден ден Шомон, само радости и веселия да те съпътстват    bigdance2

Бързо оздравяване на болните Simple Smile



# 46
  • Мнения: 847
Охо , имаме си Рожденни4ка Hug
Шомон , да си жива и здрава , винаги засмяна , много щастлива и упорита !!!!!!!
Извинявай ,4е не се вклю4вам с карти4ка ,но пък пожеланията ми са от сърце... Heart Eyes Hug
И едно толкова приятно ми стана , тъй като сте две мами от Пловдив , аз сега се пренесох тук....по работа де....Коя беше от Кършяка-?Мама Светли май? В момента моят роден дом е Пловдив , Кършяка ми е квартала ,а Панаира работното място... WinkТа ви пращам и на двете много големи прегръдки от Пловдив. Hug
Ами да ви кажа - то си е друго Южна България , аз съм от Северна ,от най студеното...а тук се родих ,все още е топло ,нямаме проблеми със снега ,както в Севера и така ...а за любопитните да кажа ,4е по работа съм тук - у4астваме в Коледния Базар на панаира , и става голямо шоу...Това 4овеците сме странни птици ,а какви въпроси ми задават за игра4ките ... Laughing...но пък си има и разбира4и ,минават ,купуват и пак се връщат...
Гледам не спирате да обсъждате английския пудинг ...ама аз нали споменах да се въздържате ,4е и бременни 4етат ...та неразбрах - за кулинарния ли е този пудинг ,или ... Wink
Надин голям сладур Митака , а на тебе успешно у4ене...няма възраст за тая работа...
Гледам и за раждане си говорите , вси4ко минава и се забравя ...
А Клео ,много ба4ка ,затова ще си има заслужена ваканция в БГ ...
Мистик , мила ,леко оздравяване ... Hug
Хайде оставям ви , ще се вклю4а по активно тия дни ,ако успея да си стигна до вкъщи и до моя комп...



# 47
  • Мнения: 847
Само да допълня - Надин много са ти хубави снимките от Етретат ,искам и аз да го посетя това място ,ама защо не се обаждаш като идваш към нашата 4аст ,гледам и Сант Мало и Монт Ст.Мишел ,можеше да си 4укнем една бг мамма среща в тази 4аст на Франция ...

# 48
  • Мнения: X
Честито на именниците днес - Никол на Пинка и моето Ники (ако има още които пропускам, да се чувстват и те поздравени!)
Да са живи, здрави, умници и късметлии!

# 49
  • на езерото
  • Мнения: 263
   Честит Имен Ден на Ники на Мишенцето  bouquetМного здраве желая на именика  bouquetБлагодаря за пожеланията за моята именица Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 545
Честит Имен Ден на всички Никола-производни! Най-вече на малките дребосъци Никола и Никол на тук пишещите мами...!
Както и да е честита 22-годишнината на Шомон!!!  Joy  Crazy
Работа, колкото искате..дори нямам време да чета писаното...Добре дошли на новите мами!
Мамба, ти го пишеш вече 2 пъти, но тук сме събрани доста бг реотани  Mr. Green  bouquet И на теб скоро не съм пращала вести, но ще се видим в Плд, надявам се...Как сте?

Завръщам се в моята фаза на recette (информ.)..chaud les marrons!

Клео.   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 017
Честит Имен ден на всиччки именици днес!!!
Да са много щастливи!!!

  bouquet  bouquet  bouquet
pinka, мерси, мерси Simple Smile) за "Митака е страхотен сладур , прилича на теб"  Whistling Wink
mama Svetli, за манекен не знам дали ще стане  Mr. Green, той ми каза, че искал "аршитект" да стане, за да правел къщи Simple Smile))
Black Mamba, пътуването ни там беше отдавна и още не знаех кой къде се намира, но за следващия път обещавам ще се обаждам Simple Smile

# 52
  • Мнения: 702
Nadin Значи красив архитект тогава  Wink

Black Mamba Да за съм от Кършака а майка ми живеят до панаира.И тези дни ще ходя на Коледния базар ти на кой етаж си там  Laughing

Честито на Николаевците   bouquet Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 85
Здравейте мили френски мами,
можем ли и ние да се включим към вашата група - поздрави от Северна Франция - Лил
аз съм Ива (isave) и ще ми е много интересно и приятно да се присъединя към вас  Laughing

# 54
  • Мнения: 3 241
Честит имен ден на всички празнуващи, много здраве и радости пожелавам  smile3525


Честит празник и на другите, които ще си хапнат рибка днес! Grinning

Ех тоя Митак отсега го харесват, не знам Надин как ще си го опазиш...Ще трябва зорко да бдиш  #2gunfire

Добре дошла на адашката ми от Лил Simple Smile

# 55
  • Мнения: 847
Ха ,4естито и на именниците днес!!!!

Клео ,кое казвам два пъти? аз може да  се повтарям ,но все още не съм станала реотан.... Wink
Мама Светли ,ще се радвам да се запознаем.
Ще съм там другата седмица в 4етвъртък , сега ме замества моята колежка , тъй като имам и друга работа и трябва да я свърша също....Ина4е сме на 2 етаж , срещу нас има едни електронни люлки и няма как да ни пропуснеш...а до нас е едното кафе , 4е те били две на нашия етаж...Няма на4ин да ни сбъркаш ,единствени сме... Grinning

# 56
  • Мнения: 353
Момичета-много ви благодаря за хубавите пожелания  Hug
Мога само да кажа:" От вашите уста в божиите уши.Амин!" и да почерпя виртуално

                                                                                            за Мистик-
                                                                                            и още...
 и...

Честит празник на и
извинявай ,Мишенце,но няма как да махна "с"
А за останалите свързани с този празник:
                                                                                                         

Малиии,и аз като децата-нашарих постинга с картинки

А Миташки на Надин,наистина е супер чаровен малък мъж.

Isave-добре дошли...

Мамо Светли-половината ми рода е в Кършияка.Майка ми е живяла там преди да се вземат с татко и  да се преместят на юг.

Мамба-че как няма да ти хареса в Пловдив!?Ако имаш време-иди виж мозайките,които наскоро разкриха в подлеза до Тунела.Там откриха богаташка тракийска къща и реставрираха част от мозайките.И Амфитеатъра,и стадиона.Оказа се,че под цялата главна улица-400 метра,лежи вторият по големина стадион в античния свят.Онази разкритата част е само северната му врата...   

Клео, бъркаш с някакви 12 години,ама айде... Sunglasses

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 21:37 от Шомон

# 57
  • Мнения: 545
Мамба, писала си ГО два пъти, ама никой не загрява... Whistling та оттам реотаните..не че ти си такъв...схвана ли?  Flutter

# 58
  • Мнения: 847
А сега се сетих кое съм писала два пъти ... Wink Mr. Green..........ама то е истина бе , аз знам поне 2 4етящи и пишещи дето са бременни ,ама все още не са си признали... Mr. Green Laughing.......
хайде да се обзаложим кой кога ще се усети и ще си похнам хубаво и пийнем от топлото винце... Laughing Peace
а за реотана - аз съм си аз , нали ме видя кшва съм убавица на снимкте  Flutter....та хи4 не мисля да се превръщам в реотан ,оставям тази роля за други ,на мен и без това така ми е добре , 4е и топли4ко...  Grinning Laughing

# 59
  • Мнения: 1 194
Честит имен ден на Никол и Никола! Hug
Шомон честито и на теб и благодаря за почерпката!  bouquetТи набор ли се оказваш? Grinning
Мамба, кои са тези бремените? Ти ме извади от зимния сън, ще взема да чета по-активно темата... Blush
Стискайте палци, утре отивам в консулството по демарши, специално съм си взела почивен ден!

Момичета, да си призная, много съм затруднена с тези коледни подаръци за БГ( за децата, за възрастни не купувам). Нямам време никак. Мислех си дали не мога да поръчам по някакъв бг он лайн магазин. Някой има ли опит? Мерси  bouquet

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 00:05 от МарияКара

Общи условия

Активация на акаунт