Д-р Виолета Димитрова

  • 13 961
  • 14
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 159
Искам да попитам за информация за прием на пациенти /платен или с направление/на д-р Виолета Димитрова в Майчин дом - София.  Кой ден и от колко часа приема? И евентуално в кое отделение работи, на кой етаж ако няма прием? Благодаря Ви! 

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
В МД е на 10-тият етаж,но мисля,че там няма прием.
 Приема в частен кабинет тук:http://www.mcfemina.com/
 Ето и телефони за връзка лично:
в Майчин Дом -  51-66-564; 51-66-280  слагате само 02 отпред ако не звъните от София.
 мобилен- 088-8-59-72-52 - този имам аз,дано не го е сменила.

# 2
  • Видин
  • Мнения: 159

В нейния сайт прочетох че приема и в Майчин дом и затова питам, дали все още приема там
http://www.vgdimitrova.hit.bg/patients.html

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
ами най-добре да и звъннеш и да питаш,защото имаха разни промени и им бяха забранили да приемат,но може и да греша.Аз съм ходила в МД,но след уговорка с нея и то миналата година,иначе ходя във Фемина.

# 4
  • София
  • Мнения: 448
Може да те прегледа и в Майчин дом,но после трябва да си платиш на касата за съответната интервенция и да върнеш фактурата при нея на 10 етаж, отделение 10В.

# 5
  • Мнения: 450
След като чакахме с голямо нетърпение  1 месец часа си за Д-р Димитрова, бяхме претупани точно за 15 мин. и заплатихме 75лв за НИЩО!

С влизането ми се скара защо сега идваме /бях в 34 г.с./, то се ходело поне 3-4 пъти,
Аз не отивах за ФМ, бях правила и предишната седмица при моя си Доктор, но това нея не я интересуваше, още като си записах часа по телефона, казах на секретарката, че искам цветни снимки или филмче от 3д /4д и затова записвам час „-Няма проблем, като дойдете ще и обясните какво искате” беше отговора!

На „цветно” гледахме точно 5 секунди, през които повтори за 5 път, че сме много закъснели и нищо не се виждало, Sad аз знаех, че не се вижда цялото защото е голямо, но снимки на 3д има по всички сайтове и в 34 г.с!

На излизане от кабинета, видях, че ми е дала размерите само на едното бебе и я попитах да не би да съм забравила вътре останалата част, „ –О, аз по принцип и това не давам, то си остава за мене #Crazy, нали съм ви записала на листчето”  /ставаше въпрос за черно-бялата ехографска снимка и размерите/

Е, като за 75лв толково си казах аз!

Ходила съм на ФМ на друго място и за 50 лв ги гледаха подробно поне 45мин. и за всяко едно разбира се поне по 4 ехографски снимки + размерите.

Бях чела хубави неща за Д-р Димитрова, но останах много разочарована от отношението и, или може да не е била в настроение и просто ние да не сме имали късмет. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 123
явно не и е било ден. ShockedХодила съм при нея 4 пъти.Била съм бременна с близнаци,сега съм с едничко.Прегледа под 30-40 мин. не е бил никога.Платих последно 80 лв. за 2Д,3Д,Доплер и диск с 4 филмчета и 4 снимки,а също и документ с размерите на бебо и как се развива.

# 7
  • София
  • Мнения: 448
Аз лично се доверявам на д-р Карагьозова от същото отделение в Майчин дом.Работи също и във ФЕМИНА.Няма по-лъчезарен лекар за мен.

# 8
Аз лично съм имала допир до д-р Димитрова 1 път и няма да повторя. Много съм разочарована! Като доктор може да е супер, но като човек - не струва. Вечно намръщена, не може да я питаш нищо и се държи така бецеремонно с пациентите сякаш е бог. А мисля, че точно когато жената е бременна се нуждае от повече внимание и обяснения. Има много по добри доктори от нея и много по човечни.

# 9
  • Мнения: 2 908
Аз от др.Димитрова съм много доволна-не знам как са другите лекари там,но тя беше много любезна с мен и мъжа ми,прегледа трая около 25 минути-достатъчно беше,огледахме всички органи,обясни ми-това е това,онова е онова...гледахме за пола,направи ми филмче и снимки на 3Д.Даде ми ги без проблем.Явно е на настроения,което не е оправдание,но пък не е такова чудовище,каквото я изкарвате.Освен всичко друго тя е един от малкото специалисти по фетална морфология в софия и в страната въобще-ако това интересува някой.ако не отива човек за това,а за прост преглед на 3Д или цветно,ами да-може да отиде и при другите лекари.Но аз за фетална не бих се доверила на друг,освен на нея и Марков NaughtyТомова е добра,но е сърдечен специалист по-скоро,там е по-добрата и област,а Мазнейкова....нямам впечатления,освен,че там трябва да чакаш с месеци и се плаща повече отколкото при Димитрова.

# 10
  • Мнения: 2 531
Бях чела хубави неща за Д-р Димитрова, но останах много разочарована от отношението и, или може да не е била в настроение и просто ние да не сме имали късмет. Hug
И от двете по малко! Преди 3г. ходих при нея за ФМ, останах доволна! Седмица по късно отидох за амниоцентеза , ами какво да кажа... толкова грубо и нетактично се държа! Наговори ми куп щуротии , сред които и- "не виждам въобще как ще износите до края тази бременност" . Толкова се изплаших , че останах в болницата ! До вечерта се успокойх ,но в разговорите си с другите и пациентки стигнах до извода че това е някакъв проф. маниер - преескпонира и рисува в черни краски всичко! И момичетата бяха мн. наплашени , за абсорютно нищо!
Седмица по късно смених лекаря си и се оказа че почти нищо от страхотиите които ми наговори няма !

# 11
  • Мнения: 10 982
а Мазнейкова....нямам впечатления,освен,че там трябва да чакаш с месеци

Не е вярно. Mr. Green Когато ходих на ФМ при нея, се записах 2 седмици предварително. Очаквах да видя опашка в коридора пред кабинета й - нямаше.

# 12
  • Мнения: 13
Имамх два спонтанни аборта.След втория си направих някои изследвания и ми препоръчаха д-р В.Димитрова като специалист в тази област.Тя ми оясни,че при следваща бременност трябва да се проведе лечение с HEPARIN.Когато забременях веднага и позваних и обясних за какво Става на въпрос,а тя ме отряза и ми каза да си запазя час в мед.център.Обадихсе,но имаше часове чак след месец и половина.Отново и позваних,но тя пак ме отряза с мотива,че е мн. рано(6гс)Предишните аборти бяха в 6гест.седм.и10г.с.Междувременно получих карвене и постъпих Майчин дом.Отново я потърсих. този път отидох лично при нея в МД,но тя отново ме отряза,отнесесе мн. грубо и въобще не ме изслуша.Отидох при др.лекар в МД,казах му за леч.с  ХЕПАРИН,а той беше изумен и каза,че от него може да получа кръвоизлив.Той продължи да следи бременноста ми и сега имам здраво момиченце на 8месеца.

# 13
Имам три неуспешни бременности. Един спонтанен аборт и две прекъсвания по медицински причини, поради малформация на плода. Благодарение на д-р Димитрова не родих деца с увреждания и моето здраве е отлично. При следваща бременнос дай Боже първото нещо, което ще направя е отново да отида при д-р Димитрова. Вярно е, че понякога няма настроение и не говори много, но тя се занимава предимно с патология на бременността. Ежедневно се сблъсква с дефекти на плода и плачещи бременни. Знам колко се ядоса на мен първия път когато отидох в 22 г.с. и тя откри огромен проблем. Ядоса се не защото съм отишла късно, а защото за мен е опасно толкова късно да прекъсна бременността си. Не ми взе нито лев, а на другия ден организира всичко в Майчин дом и процедурата мина успешно. За мен няма по- загрижен лекар за здравето на бъдещата майка от нея, за което ще и бъда благодарна винаги. Поклон пред нея и всички всеотдайни лекари.

# 14
  Като помня от студентските си години в "Майчин дом" докторката Димитрова каква мърлячка беше, чак се питам дали не бъркат човека, когото така благославят част от пишещите тук! Дори пациентки, които и бяха кихали доста кинти, не ги поглеждаше...., а то не че и нещо вдяваше от акушерството.  Та може и услуга да им е направила като не се занимаваше с тях, а ги оставяше на разни акушерки, специализанти или колегите на смяна.

Общи условия

Активация на акаунт