One Tree Hill

  • 8 601
  • 219
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 183
Да,сезона е леко  ooooh! бавничък,няма я тръпката на предишните...аз сега я тегля и ще чакам суб-те да излязат и тогава ще я гледам Peace

# 211
  • Мнения: 6 164
Леле, как не ги беше срам да завършат така сезона! Гадни садисти!  Close Cry

Колко ще чакаме до 6-ти???

П.П. Видях...... 1 септември... Sad Sad Sad

Харесвам Брук, писна ми от лиготиите на Пейтън, то майки, братя, изнасилвачи, какво ли не беше: драма, драма... Брук е желязна! Ама докторчето си го бива Flutter !!
Филмът загатна от първа серия на 1ви сезон, че Лукас и Пейтън трябва да са заедно, но като се замисля са много унищожителна комбинация. И двамата блейки, не знаят какво искат, все нещо се чудят и маят, не ми се мисли какво семейство биха били. Сценаристите като цяло понякога забравят, като че ли, откъде са тръгнали и изграждат едни противоречиви образи...  #Crazy

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 02:30 от Misty

# 212
  • София
  • Мнения: 625
Сценаристите като цяло понякога забравят, като че ли, откъде са тръгнали и изграждат едни противоречиви образи...  #Crazy

Същото си мислех и аз вчера! Има доста неща, които са си направо противоречиви!
А във форума на CW се обсъжда и колко е недоизпипан този сезон. Има сцени снимани по няколко пъти и после са комбинирани. Та се получавава накрая, че докато си говорят Нейтън и Хейли примерно тя е ту с шал около врата, ту висящ свободно. Нещо са го дали на уволнение май! Crazy

# 213
  • Мнения: 776
Гледах последната серия, да се отчета и аз Mr. Green преди темата да потъне надолу Peace
Много лошо се изгавриха със зрителите Crossing Arms, сега има да умуваме до 6 сезон на кой се е обадил ooooh! Според мен не е на Брук, защото от последния им разговор сценаристите, може би, се опитват да загатнат, че на този етап ще си останат приятели и нищо повече. Остават Пейтън и Линдзи. Ако се обади на Пейтън, е нелогично Peace Защото нали уж обича Линдзи Rolling Eyes, иначе защо бе това страдание, потъване в "darkness without answers" и изобщо изпълненията тип drama queen Laughing Освен това, когато Пейтън му казваше, че в нейния сън, тя казва "да", той отговори "Но това е просто сън, нали?"
Не мога да си обясня какво ще дават в 6 сезон baby_neutral. Ако се ожени за Лиднзи, какво ще гледаме??? Перфектното американско семейство? smile3506 Да не говорим, че не е честно спрямо героините на Брук и Пейтън, в крайна сметка техните образи се изграждат от началото на сериала, по-логично е изборът на Люк да бъде между 2-те, а не да се спре на "приходящ" само за един сезон образ Crossing Arms
Мен ми се искаше филмът да завърши по подобие на "Dawson Creek", където Потър избра Пейси - the ultimate romantic hero Heart Eyes, човекът, който я подкрепяше и обичаше през всичките години, от гимназията до края на университетското следване и след това. Тя не се събра с Доусън, въпреки че сериалът започна с идеята, че двамата са soul mates и са обречени да бъдат заедно. Та така и в OTH, всичко започна с Лукас и Пейтън, но защо да не завърши с Лукас и Брук Flutter Ех, размечтах се Blush

# 214
  • София
  • Мнения: 4 749
Мисля си, че се е обадил на Линдзи Crazy

Ако се беше обадил на Пейтън или Брук, според мен, щяха да го покажат и така да свърши. То много скучно ще стане, ако се оженят с Линдзи- пък и не я харесвам. Аз съм от малобройните фенки на Пейтън още от 1ви сезон Wink

# 215
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Всичко ми хареса, с изключение на смъртта на Дан Rolling Eyes
Дано да не е смърт де, ама ....

А относно Лукас Mr. Green Laughing е като толкова много го не искат аз бих го взела  hahaha

# 216
  • Мнения: 1 775
Аз съм от малобройните фенки на Пейтън още от 1ви сезон Wink
Мда, верно сме малко.

# 217
  • София
  • Мнения: 625
Аз съм от малобройните фенки на Пейтън още от 1ви сезон Wink
Мда, верно сме малко.

Може да сме малцина, но пък сме дружина! Wink

# 218
  • Мнения: 3 634
Аз отскоро загледах този сериал. Още съм в началото на първи сезон, но 'що ми се струва, че Нейтън живее в къщата на Джони Смит от "Мътртвата зона"?  Laughing

# 219
  • Мнения: 1 303
И аз открих сериала преди около месец и малко по малко го изгледах целия-до 5-ти сезон де,добре че ще има 6-ти че както свърши..умрях от яд Twisted Evil Аз искам Лукас и Пейтън да се съберат-фенка съм им Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт