Юлче, хайде като на игра да подредим пъстра коледна елха!

  • 15 886
  • 275
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 259
Сия, днес в Часът на мама (БТВ) имаше предаване за плуващите бебета на Александра. Ида също се мярна в началото 2-3 пъти.

Браво на вас, че още ходите!  Hug

Ами хайде за Неделята - ама кажете в кой клуб? Щото аз съм пристрастна Mr. Green И ще избера нещо, което ще ми е близо Wink

За мен няма да е проблем (не знам къде точно живееш, но ако е около "Лагера", горе-долу ме устройва). Пък и ако ще се ангажираш с проверки и резервации, съвсем нямам претенции.  Peace

Ние в 10 е почти невъзможно да се оправим и да сме в центъра...  Ще закъснеем, но ще дойдем!
Дайте едно преброяване да спретнем, да видим дали ще можем да запазим клуб за нас само или не. Че в неделя и РД предполагам имат планирани ...

Ако на повечето ви е по-удобно, можем да си направим срещата в 11, а не в10.
Дотук май сме:
1. Вили
2. Галето
3. Изида
4. Теди
5. Ася

Надявам се да не съм пропуснала някой от вече казалите, че ще дойдат. Ако на някой са му се променили плановете или има още желаещи - моля да си казват!  Hug А Вили, Теди и Галето май са и с по две дечица, нали?

И още нещо - ще си направим коледна томбола за децата, нали? Както досега - с подаръчета между 5 и 7 лева? Аз мога да се погрижа за номерцата - имам малки лепенки и малки коледни картички, подходящи за целта...

Ние вече 2 седмици боледуваме, Дени е с бронхит, но нещо така и не може да спре да кашля и да отлепя храчките.

От нас - да оздравявате вече!  Sunglasses

# 46
  • Мнения: 601
Привет!
за клуб май още няма предложения - аз честно, хич ме няма там..... щото каката ни е голяма и досега основно Патиланци сме посещавали, когато се налага. Дани хич го няма по клубовете, та така! Казвайте, ако на мнозинството ви е по удобно в щжния район, да се юрвам в неделя натам! То в Барбарони май не е лошо... друго не се сещам на прима виста. Около Хладилника/към Южния парк/ имаше някакво нелошо клубче, но име не помня....
Предложения?

Поздрави Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 926
Около Хладилника са Патетата и наситна са много добро място. Ама аз някак съм си за Барбарони - 2. Тази, които са в Манастирски ливади. Хем може да сме при децата(да предотвратим някой сблъсък), хем пък те си играят... широчко е...
Казвайте и утре да ходя да го плюя Laughing

# 48
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
БАРБАРОНИИИИ ДВЕЕЕ - се две ръце, с двама юнака съм там, ако трява и два пъти ще идва на два крака  Joy Joy Joy


Айде, мацки - останалите да идвате без оправдания. Колкото повече, толкова повече. Времето ще е студено и клубчето ще е просто ..ммммммммм.. НАЛИ СКОРО Е НЕДЛЯ  Crazy Blush

# 49
  • София
  • Мнения: 529
Заплювай го, Асе!

Казбек 49 ли е адреса?

# 50
  • Мнения: 3 926
Мдааа, ще видим сега дали има свободен час - стискайте палци Grinning

# 51
  • Мнения: 601
Хайде, стискаме  Grinning!

# 52
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Асе, да стискам ли още  newsm78 Joy, че вече не мога  hahaha

# 53
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 392
Казбек-Мазбек, някой да има идея с какъв транспорт да стигна до там от Хаджи Димитър? Гледах го на картата, но не мога да се ориентирам много... Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 6 259
Асе, мила, още ли да стискаме?  Laughing Поканих и една мама от съседния вход с лапе колкото нашите. Чакам да кажеш къде е, че да звънна на Миленчето с Емма и на Ели с Велинка...

# 55
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Казбек-Мазбек, някой да има идея с какъв транспорт да стигна до там от Хаджи Димитър? Гледах го на картата, но не мога да се ориентирам много... Grinning

ТРОЛЕЙ НОМЕР ДВЕ  Hug, щото за БАРБАРОНИ ДВЕ говорим  Joy

Няма майтап - хващаш ДВОЙКАТА и слизате на пазарчето на Борово, от там сте за 10 минутки бавна крачка тип "две напред-една назад"  Mr. Green

# 56
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 392
2 ли е там , където веднъж правихме коледно парти? В един блок, който е успореден на бул. България?

# 57
  • Мнения: 3 926
Момичета, днес не можах да свъртя време да ида. Утре още сутринта (отварят в 9) ще им звъня Confused Ако не стане за там ще ви взема у дома Hug Щото аз ще съм виновна Sad

# 58
  • Мнения: 496
Привет, мадами Heart Eyes к'во си прайте, виждам, че пак срещи спретвате. Нека, нека, приятно изкараване Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 529
Асе, незнаеш в какво се забъркваш!!! Mr. Green Mr. Green Joy Mr. Green Mr. Green
Все ще намерим къде да направим партито!!! По тел. ще намерим къде е свободно и ще запазим, ако там не стане.

Общи условия

Активация на акаунт