Спирала за мигли

  • 12 472
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 692
Аз съм доволна от Лаш Архитект на Лореал Peace

Аз също- каквото и да пробвам, все към нея се връщам
Lash Architect - много съм доволна! пробвала съм всичките на л'ореал, но тази ми е любима!!!

# 16
  • Мнения: 2 489
Момичета купих си на Rimmel extra super lash  и съм много доволна първоначално тях скептична към тази спирала, защото я купих ей така да пробвам нещо ново.МНого съм доволна извива миглите не ги слепва за цена 5,70 направо си е попадение Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Пробвала съм повечето спирали на Лореал, но съм най - довална от Loreal Double Entension  Peace

Да тая спирала е супер,ти ме подсети,отдавна не съм я ползвала. Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 500
на Rimmel спиралите са страхотни особено Volume Flash за 10 лева е уникална Simple Smile

# 19
  • Мнения: 355
Лореал Телескопик е може би най-кофти спиралата, която съм имала. ползвала съм на Лореал друга - беше нещо х 4, реших да пробвам с друга и се разочаровах...Римел са добри, за друга не се сещам за сега. 

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ако можеш да отделиш 40 лв си вземи Ланком Peace Иначе съм ползвала и Телескопик-подреждаше добре миглите. Изненадващо доволна бях и от спиралата за обем на Буржоа, но лично за мен няма по-добра спирала от Хипноуз на Ланком

Според мен най добрите спирали са на Хелена Рубинщайн.
Всичките са страхотни, а моят фаворит е Сюрреалист Peace

Съгласна  Peace За мен това са най-добрите спирали, но да добавя и Диор към Ланком и Х.Рубинщайн.
От по-евтините определно и за мен на Буржоа спиралата е невероятна и наблягам на нея, когато не ми се дават повече от 20лв. за спирала.
През последните няколко месеца се лъжа да следвам рекламите по телевизията и да купувам Loreal, Max Factor и не съм възхитена. Сега пък се излъгах с Rimmel...

# 21
  • Мнения: 572
За мен фаворит е 2000 калории на Макс Фактор, с извитата четка. Страхотна е!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890
Момичета купих си на Rimmel extra super lash  и съм много доволна първоначално тях скептична към тази спирала, защото я купих ей така да пробвам нещо ново.МНого съм доволна извива миглите не ги слепва за цена 5,70 направо си е попадение Simple Smile
  И аз съм супер доволна от нея!  newsm44 Сега ми свършва, и отидох в същия магазин с идеята да си  взема пак, но продавачката ме убеди, че тая за обем от 10 лв била по-хубава и взех, че я послушах.  Confused За съжаление сбърках, в случая по-евтината спирала е по-хубава, поне за мен. Пак ще си я купя !  Grinning
  Явно е строго индивидуално, защото аз пък по-гадна спирала от Архитекта не съм имала.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 430
Момичета купих си на Rimmel extra super lash  и съм много доволна първоначално тях скептична към тази спирала, защото я купих ей така да пробвам нещо ново.МНого съм доволна извива миглите не ги слепва за цена 5,70 направо си е попадение Simple Smile
И на мен много ми харесва римела за обем супер е

# 24
  • Мнения: 1 282
От всичко, което съм ползвала  Макс Фактор 2000 калории с извита четка най- много ми харесва.  Peace

# 25
  • Мнения: 943

Пробвайте тази,няма да съжалявате!На GOSH е.В България тази марка не е особено популярна,но в чужбина... smile3521

# 26
  • Mонтана
  • Мнения: 413
rimmel volum flash extend 12.50 super e ,s bqlo.

# 27
  • Мнения: 47
Най-доволна съм от спиралите на Шанел, Диор и Ланком

# 28
  • Мнения: 5 539
Момичета купих си на Rimmel extra super lash  и съм много доволна първоначално тях скептична към тази спирала, защото я купих ей така да пробвам нещо ново.МНого съм доволна извива миглите не ги слепва за цена 5,70 направо си е попадение Simple Smile
  И аз съм супер доволна от нея!  newsm44 Сега ми свършва, и отидох в същия магазин с идеята да си  взема пак, но продавачката ме убеди, че тая за обем от 10 лв била по-хубава и взех, че я послушах.  Confused За съжаление сбърках, в случая по-евтината спирала е по-хубава, поне за мен. Пак ще си я купя ! 
Тази спирала на Римел я хваля от няколко години. Перфектна е за цената си.
Съжалявам, че не си купих пак нея, а се подлъгах по промоцията на Буржоа. Моливът за очи е готин, но спиралата ме разочарова. Може би съм свикнала на по-драматичен ефект покрай Лаш Архитект и Волюм Шокинг, но с тази все едно че нямам спирала на миглите. Е, може просто да не съм я сложила, както трябва Rolling Eyes

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Лилита, и аз днес си взех тази от промоцията на Буржоа, утре ще я пробвам. Но преди време ползвах нея и бях много доволна, дали не са я развалили. Thinking Дано става, то всички мигли са различни.
А тази на Римел за 6 лева каква е? За пръв път чувам за нея май... newsm78 Или не се сещам коя е.

Общи условия

Активация на акаунт