Имам ли акъл, за да тежа 53 кила?

  • 15 927
  • 162
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Може и така да е, съдейки по мен си.
Но пък когато човек надебелява, не качва мозъчно, сигурна съм.
Кофти, двоен стандарт.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Животът е несправедлив, какво да се прави. Grinning

# 47
  • Мнения: 750
Акъла не се познава по килограмите. И тва с килограмите много зависи от много други неща. И красотата и умението за прелъстяване, също нямат общо с теглото. Познавам 43 кг жена, май е 160 см, майка на 2 деца, на 35 години е. И изглежда убийствено, нищо не и липсва.

Ти, баце, тегли ли я? И, ако да, то как и кога?/ саркастична съм , но беше време да се обадя, не бях снощи на линия/. Това, че някоя жена изгляжда " убийствено" в нечии мъжки очи, не зависи от килата й. Не зависи даже и от нея, а от мъжа. За сетен път ще кажа, че призмата на възприятията се изкривява откъм нас си самите, а не от към 54,5-те кила на някоя жена.
Аз нямам акъл. Луда съм. Това не ми пречи да се чувствам комфортно и в мир със себе си. И, когато тренирах таек- уон- до, изглеждах налята. Ама яка и тренираща. Кого съм дразнила... Whistling

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Конче, твърде лично я прие тая тема, странно чак.

# 49
  • Мнения: 2 407
Красотата изисква жертви!

# 50
  • Мнения: 750
Daf, не съм, не съм. Може така да изглежда, но не съм. Нали се дават примери със себе си, та да вляза в кюпа, както никой път. Съпричастност да изкажа някаква. Иначе говоря обобщено. Твърде обобщено.

# 51
  • Мнения: 205
На мен пък момичетата с манекенски мерки ми изглеждат грозни- височина над 1.75 под 50 кила Naughty Аз не съм кой знае колко тежка, но съм и много ниска и това ме прави да изглеждам пълничка пак.Така че това как изглежда една жена не зависи само от килограмите, а и от височината

# 52
  • Мнения: 6 155
Нямам акъл.
Какво се пита в темата?  newsm78

# 53
  • Мнения: 750
Темата е родена от оня линк, дето съм пуснала по- назад и от любимия ми сарказъм. Не е нужно да имаш акъл, за да я разбереш. Тя е неразгадаема. Mr. Green  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 792
 Темата е не справедлива, сопрано се опитва да подаде нос извън клюкарника, а вие с алтернативи го връщате в него  Crossing Arms
 
 Била съм и 52 кг. и 95 кг. все с един акъл, т.е. без...

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Не е нужно да имаш акъл, за да я разбереш. Тя е неразгадаема. Mr. Green  bouquet


Демек и да тежа 53 кила и да тежа 153 - все тая. Темата е неразгадаема?
За какъв акъл изобщо става дума тогава ?  newsm78
Ще си гидам само по кила, а темата е провокация  Whistling

# 56
  • Мнения: 669
Аз пък харесвам много слаби жени, с изразени, източени мускули. За мен е нормално жена висока 160-161см да се движи между 42-44кг. Съответно 174-да е максимум 56. Но, аз съм с промит мозък от дете. Mr. Green

# 57
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
чета .чета и излиза че аз съм свиня.по принцип съм между 58-60кг. и съм висока 1.70см.
стига бе хора. Аз определено бях без акъл като станах 52кг. хората мислеха че съм болна.Това е ужасно цял живот гладна и дебела.
в момента незнам защо но се чувствам страшно красива и доста често ми казват че след раждането съм се разхубавиха нищо че още не съм в идеалните кг.

# 58
  • Мнения: 14 654
За мен е нормално жена висока 160-161см да се движи между 42-44кг. Съответно 174-да е максимум 56.
И за мен, ако е с кухи кости.

# 59
  • Мнения: 1 813
Аз пък харесвам много слаби жени, с изразени, източени мускули. За мен е нормално жена висока 160-161см да се движи между 42-44кг. Съответно 174-да е максимум 56. Но, аз съм с промит мозък от дете. Mr. Green

Майка ти е била балерина или гимнастичка,или самата ти си била ?

Общи условия

Активация на акаунт