Бебе след 14 години

  • 9 937
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 953
нашият батко е на 16год. така че разликата ще е доста голяма.сега го вълнуват други неща,но се надявам като се роди бебка да се занимава повече с нея.но немога и да изисквам пълно отдаване. той трябва да си изживее годините все пак.но въпреки това знам че ще помага когато се налага и както сега ,така и тогава ще мога да разчитам на него.

# 151
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Според мен е късно за деца Mr. Greenна такава възраст Crazy

# 152
  • Мнения: 3 423
Чичото не каза, забременя ли междувременно
благоверната му и как той прие новината, че
ще става за пореден път баща.

# 153
  • София
  • Мнения: 71
Леле, лелееее, колко мъка има по тоя свят............ Да се чуди човек - да се смее ли, да плаче ли?! #Crazy Чичко, ама ти наистина ли не усещаш, че си станал за смях? Ама за голям смях! Поне позабавлява участниците във форума......  Grinning Виж какво ще ти кажа! Един истински, наистина умен и интелигентен мъж, никога, ама НИКОГА не би казал нещата, които ти изписа тук, не би се хвалил с притежанията си, дори да ги има, а такива мъже не са малко. Не би имал такова арогантно отношение към жените. Не би си и помислил да се излага така, както ти се излагаш. Сори Чичко, но просто си личи, че не ти сменяш, а ТЕБ те сменят, отмъкват коя какво сколаса да отмъкне и си заминава да си гледа живота. И ако наистина си мислиш, че сегашната девойка умира от любов по теб, значи освен всичко, нямаш и капка здрав разум. Осъзнай се, за нея не си нищо повече от "куче-касичка".... Тъжна история!

# 154
  • Мнения: 3 886
Ух доста пуканки сте изяли.За портокола не бих се навила за дете от 20 г по голям -от мен.Дори и много богат рано или късно годинките си оказват влияние.Но найстина  бих  се радвала на млад дядо в парка Mr. Green

# 155
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Тая тема изплува като олио в чаша вода.

Общи условия

Активация на акаунт