Има ли фенки на алтернативния рок???

  • 3 426
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 407
Видях, че някой по- назад е споменал, затова писах и аз. За феновете на Металика отделна тема ли трябваше?

# 46
  • Мнения: 14 486
ми това е тема за алтернативния рок. металика и менуор не виждам какво да ги обсъждаме Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 5 745
ми това е тема за алтернативния рок. металика и менуор не виждам какво да ги обсъждаме Peace
дали само за него е темата?  Wink
За да станем повече ще се поправя...рок,метъл,харкор и олд скуул хип хоп! smile3521

# 48
  • Мнения: 14 486
е като ще си говорим за олд скуул хип хоп аз и ванила айс харесвах навремето  smile3534

# 49
  • София
  • Мнения: 5 745
е като ще си говорим за олд скуул хип хоп аз и ванила айс харесвах навремето  smile3534
аз пък не знаех какво е това олд скуул хип хоп ooooh!  Blush

# 50
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
аз още не знам - може би разграничават с по- новата музика?
както и да е, мисля, че можем  все пак да си говорим, без много- много да се делим  Peace

Пети, не бях чувала това, много ми хареса   bouquet

# 51
  • Мнения: 14 486
алтернативен рок са групите, които се появиха началото на 90-те. пърл джем, ъгли кид джо, фейт ноу мор и много други не чак толкова известни.
ред хот са алтернативен рок с доста уговорки тъй като те съществуват от началото на 80-те и стилово са определяни като фюжън (накратко "смес"). просто станаха световноизвестни в начлото на 90-те
но металика или пък менуор са си чист хеви метъл.
хардкор - тука вече на мен поне ми става страшно Blush

# 52
  • Мнения: 3 091
аз съм към вашата мила дружинка, макар че напоследък музикалният ми вкус се втвърди още повече....

алтернативна рокаджийка съм още от 13-годишна възраст, и металистка, и ню уейв! ред хот чили пепърс не са ми най-любими, но има някои техни парчета, които обичам

Рамщайн какъв стил свирят? фенка съм им от създаването

# 53
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
това ясно, не знаех за олд скуул хип- хоп, но междувременно леко  попрочетох...
хардкор- не знам  newsm78

# 54
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
И що да се дели народа, все е РОК newsm78

И аз като Лейди Спаска.
Слушам (от 15-годишна) от РЕМ, та до Сепултура. Междинките от лекото към твърдото не ми се изброяват  Peace

# 55
  • Мнения: 3 537
И аз съм от фенките Crazy
Когато бяхме студенти и правеха купони бях единственото момиче което денсеше на такава музика, от начало гаджето ми/сега съпруг/ ме гледаше така  Shocked , после свикна, че взе и да ми се кефи даже. Laughing Като се сетя колко съм и куфяла....леле, леле... Mr. Green

# 56
  • Мнения: 351
Олд скуул хип хоп - Hause of pain,Cypress hill,Onyx,Naughty by nature.....! Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 5 745
Олд скуул хип хоп - Hause of pain,Cypress hill,Onyx,Naughty by nature.....! Peace
мерси  Peace
има и от тях значи такива, дето харесвам

# 58
  • Мнения: 346
А фенки на DEPECHE MODE що така няма?
И само не ми казвайте че няма тук  такива които са присъствали на култовият им концерт 2006г.

# 59
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
има, има...
не бях в БГ за концерта, но разбрах, че наистина бил култов...

Общи условия

Активация на акаунт