на легло от 6-ти до края на 8-ми месец

  • 1 973
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
изкарах на легло 3 месеца, за задържане. Е, ставах, но само от едната стая в другата и до магазина за 10 мин. Сега обаче съм щастлива - влизам в деветия и вече мога да наблегна на разходките. Само дано времето позволява и снегът да се забави още малко Simple Smile . Чувала съм, че раждането е по-лесно ако бременната се е движила доста. Ще мога ли според Вас да наваксам само за 1 месец. Благодаря предварително и стискайте палци Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 607
Малеееееее, не ти е било лесно .Леко доизкарване на бременността и леко раждане. Hug

# 2
  • Мнения: 179
Да ти кажа Божа работа е това,аз съм най-мързеливия човек на земята пък родих за 30мин от първата контракция до появата на бебо ,без шевове,пожелавам ти бързо и лесно раждане като моето   bouquet

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да ти кажа Божа работа е това,аз съм най-мързеливия човек на земята пък родих за 30мин от първата контракция до появата на бебо ,без шевове,пожелавам ти бързо и лесно раждане като моето   bouquet
Дай Боже на всеки такова раждане, че и аз не съм много по разходките и е още не иска да излиза Crazy
irena_80   пожелавам ти леко и бързо раждане  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 946
irena_80, толкова време си лежала и се пазила, заради малкото човече, сигурна съм че каквото и да е раждането, ще си доволна  и щастлива, само бебето да е здраво. Пожелавам ти най-лекото раждане и бързо да ви изпишат после с детенцето!

# 5
  • Мнения: 478
Аз мисля, че при всеки е различно. Пожелавам ти леко раждане

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Браво на тебе,не е лесно 3 месеца на легло !  Peace
Не се притеснявай при всеки е раждането протича различно.Успех и леко раждане  Peace

# 7
  • Мнения: 7 201
изкарах на легло 3 месеца, за задържане. Е, ставах, но само от едната стая в другата и до магазина за 10 мин. Сега обаче съм щастлива - влизам в деветия и вече мога да наблегна на разходките. Само дано времето позволява и снегът да се забави още малко Simple Smile . Чувала съм, че раждането е по-лесно ако бременната се е движила доста. Ще мога ли според Вас да наваксам само за 1 месец. Благодаря предварително и стискайте палци Simple Smile
Бях абсолютно по същия начин като теб.Но си струва чакането и лежането!Раждането ми свърши за 6ч. от поставянето на системата до изплакването на бебчето ми.Бях с 1 вътрешен шев и без никакви усложнения.Господ си знае работата! Praynig
Пожелавам ти също толкова бързо и леко раждане!   bouquet

# 8
  • Мнения: 5 940
Ходех всеки ден от бременността ми минимум по 3 километра. Родих доста мъчително. Желая ти леко и безпроблемно раждане.

# 9
  • Мнения: 476
Аз също бях така. Влезнах в болница в началото на 6 месец, а от 5 лежах вкъщи и така до края. Не наваксах с разходките, защото се бях обездвижила и бях станала двойна (от 48 кг родих 85кг  Shocked ). Но в крайна сметка раждането ми не беше особено тежко, така че движението не е гаранция. Желая ти успех, леко раждане и много сладко бебе!  smile3541

# 10
  • Мнения: 911
изкарах на легло 3 месеца, за задържане. Е, ставах, но само от едната стая в другата и до магазина за 10 мин. Сега обаче съм щастлива - влизам в деветия и вече мога да наблегна на разходките. Само дано времето позволява и снегът да се забави още малко Simple Smile . Чувала съм, че раждането е по-лесно ако бременната се е движила доста. Ще мога ли според Вас да наваксам само за 1 месец. Благодаря предварително и стискайте палци Simple Smile

Аз бях така само че от 3-и до 8-и.  Mr. Green
Хич не се изсилвай изведнъж да правиш големи разходки, с идеята да наваксаш трите месеца лежане. Има време за разходки, чак може и да ти писне.
То, такива като нас не износват бебетата, а ги мътят - изтрай още малко, че не дай Боже, да вземеш да родиш сега - знаеш, че всеки един ден повече в корема на топло му е от огромна полза на бебока.

# 11
  • София
  • Мнения: 118
И аз бях така  Confused. От страх да не родя в началото на деветия поизчаках средата му и започнах с разходките. Не зная съвпадение и беше, но 10 дни преди термина след най-дългата разходка, която направих (беше слънчева Цветница  Simple Smile) тръгнах да раждам. Няма да коментирам раждането, защото при мен проблемите дойдоха от епидуралната упойка. На теб ти пожелавам леко раждане и спокойствие до този прекрасен момент  Hug.

# 12
  • Мнения: 108
 Важното е, че си стигнала до тук...пожелавам ти леко раждане, здраво бебче и Господ да ти помага. УСПЕХ-ами то не остана, така че кураж и смело напред!!!  Peace

# 13
  • Мнения: 257
Аз бях в твоето положение от началото на 5мес. до края на 8мес.Но щом влязох в деветия тръгнах по разходки.Родих за 4 часа от слагането на системата само с 3 външни и 6 вътрешни шева.Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
От средата на 4-тия до 8-мия и аз пазех кревата Confused Родих 12 дена по-рано за един астрономически час.

Общи условия

Активация на акаунт