Равносметки.

  • 5 085
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 211
Отслабнах пет кила Mr. Green
Бях кума Mr. Green И бях на общо 4 сватби Heart Eyes
Преживях три трудни месеца. Вече са почти минало Heart Eyes
Направих горе-долу драстична промяна в цвета и прическата си.

Доволна съм от годината!

# 46
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Родих Елена! Родиха се много бебета - чакаме още...
Кума не бях, но станах кръстница за втори път.
Килограмите не свалих и до Египет не ходих, но се чувствам добре и в мир със себе си!
Чакам празниците и след тях на работаааааааааааа........... ooooh!
Да сме здрави, пък другото вятър работа!

# 47
  • Мнения: 141
единственото хубаво нещо е,4е забременях,след като ве4е се бях отказала да се надявам.Вси4ко друго удари на камък-не можах да си купя жилище,изгубих много пари и все още не мога да си намеря дом,в който да си гледам детето,което трябва да се роди след около месец и половина/живот и здраве/.Надявам се 2008 да е по-успешна за мен.

# 48
  • София
  • Мнения: 203
 Темата ме подсети, че остаряяяявам - януари правя кръгло число - 30 лазарника - уффф, това е положението  Hug

# 49
  • Мнения: 141
Темата ме подсети, че остаряяяявам - януари правя кръгло число - 30 лазарника - уффф, това е положението  Hug
да си жива и здрава.А аз на 11.01. като ставам на 38?

# 50
  • Мнения: 2 768
Добра година, с много интересни емоции, дестинации, намерих попрището, което ми харесва и в което съм полезна.

Най-големите промени в семейството се случиха именно в бизнеса ни - промени, които за които дори не смеех да мечтая.

Децата са здрави (пу-пу) - значи прекрасна година!

# 51
  • Мнения: 3 268
единственото хубаво нещо е,4е забременях,след като ве4е се бях отказала да се надявам.Вси4ко друго удари на камък-не можах да си купя жилище,изгубих много пари и все още не мога да си намеря дом,в който да си гледам детето,което трябва да се роди след около месец и половина/живот и здраве/.Надявам се 2008 да е по-успешна за мен.
Желая ти едно хубаво здраво бебче!
За мен годината беше хубава,с много положителни емоции.Близките ми са живи и здрави,все така да е!Аз се променям бавно,но вече не ми пука,примирих се.Само да сме живи и здрави се желая през новата година и да има работа.

# 52
  • София
  • Мнения: 593
Аз съм добре Mr. Green
Родих така желаната от мен звездичка/да ми е жива и здрава/.
Отслабнах с 36кг. ooooh! не вярвах да стане.
Научих се да не се връзвам на малките неща които все ме дразнеха.
Излекувах се от вещоманията Whistling
Разбрах че совите не са това което са и никога няма да са това което искам да са.
Да сме живи и здрави пък...

# 53
  • София
  • Мнения: 1 074
Колко странно. Всички пишат за килограми и ежедневие. За мен равносметката е и страшна, и освобождаваща:
-) стачка на таксиметровите шофьори - удовлетворени на секундата искания;
-) стачка на учителите - помия, унижение, запращане завинаги в трета глуха;
-) шествия за липса на места в ясли и детски градини - нула внимание, нали бяха местни избори, та е важно да останем на върха;
-) избор за кмет на Бойко Борисов - след две години пак, човекът си каза, че смята да е в парламента, хех, какво му пука колко струват избори през всеки две години на София;
-) много убити по пътищата;
-) много затрити паркове и защитени зони - пеене за Странджа, май сме пяли за погребална песен;
-) създаване на българско ФБР, което ще харчи ОЩЕ пари и ще дублира МВР;
-) обедняване на всички нива, безумни сметки, далавери в Топлофикация;
-) двойни цени на основните хранителни продукти, повишаване на цени на горива;
-) подигравка със земеделците по програмите за евро парите и компенсация за напразния труд;
-) безумен трафик в столицата, който вече двойно удължава времето до работа и обратно;
-) далавери, изнесени пред народа и ненаказани;
-) депутати с 50% увеличаване на собствените си заплати и купуване на поредните мерцедеси...


Има още много. Каква е равносметката ли? Пълна мизерия, липса на държавност, мрящи от глад, безсилие и унижения възрастни хора, млади хора и деца по домовете.

Липса на надежда.


Възвръщане към първобитнообщинният строй - всеки за себе си, увълчен, без свободно време, класово разслоение. Браво, светът е чудесен.

Родих дете и се побърквам от притеснение за бъдещето му.

# 54
  • София
  • Мнения: 593
Колко странно. Всички пишат за килограми и ежедневие. За мен равносметката е и страшна, и освобождаваща:
-) стачка на таксиметровите шофьори - удовлетворени на секундата искания;
-) стачка на учителите - помия, унижение, запращане завинаги в трета глуха;
-) шествия за липса на места в ясли и детски градини - нула внимание, нали бяха местни избори, та е важно да останем на върха;
-) избор за кмет на Бойко Борисов - след две години пак, човекът си каза, че смята да е в парламента, хех, какво му пука колко струват избори през всеки две години на София;
-) много убити по пътищата;
-) много затрити паркове и защитени зони - пеене за Странджа, май сме пяли за погребална песен;
-) създаване на българско ФБР, което ще харчи ОЩЕ пари и ще дублира МВР;
-) обедняване на всички нива, безумни сметки, далавери в Топлофикация;
-) двойни цени на основните хранителни продукти, повишаване на цени на горива;
-) подигравка със земеделците по програмите за евро парите и компенсация за напразния труд;
-) безумен трафик в столицата, който вече двойно удължава времето до работа и обратно;
-) далавери, изнесени пред народа и ненаказани;
-) депутати с 50% увеличаване на собствените си заплати и купуване на поредните мерцедеси...


Има още много. Каква е равносметката ли? Пълна мизерия, липса на държавност, мрящи от глад, безсилие и унижения възрастни хора, млади хора и деца по домовете.

Липса на надежда.


Възвръщане към първобитнообщинният строй - всеки за себе си, увълчен, без свободно време, класово разслоение. Браво, светът е чудесен.

Родих дете и се побърквам от притеснение за бъдещето му.
Само последното ми се връзва на мен лично с идеята на темата.Забравила си глобалното затопляне,ЕС ,Нато и др. високопарни/пардон наболели/ теми.

# 55
  • Мнения: 494
  2007 започна чудесно , после нещата, едно след друго, започнаха да се сгромолясват-и в личен, и в обществен план. Ако започна да изреждам ще ми се прииска да си купя пищов, за да се гръмна. Затова няма да го правя, а ще продължа да се смея през деня. Нощите...все някак и тях ще преживея...
 Равносметката ще "удари" по настроението и нищожните остатъци от надеждата ми, както и по самочувствието ми, затова предпочитам да не я правя.
 Най-хубавото в тази година е, че скоро ще е само МИНАЛО.
 
  

# 56
  • София
  • Мнения: 2 958
Zanda Ksurik, пожелавам ти за Новата 2008 Година  оптимизъм, здраве, пари  и хармония у дома!

За мен 2007 година беше приятна.
Най -важното е ,че на моите приятели, които загубиха детенцето си миналата година ,тази 2007 им донесе прекрасна дъщеря! Heart Eyes
Свалих 9 кг, промених начина си на хранене и спортувам. Зареждам се с енергия , имам тонус и гледам с оптимизъм напред. Това не е никак малко постижение.
В общи линии нямам от какво да се оплача. Grinning Най -важното е да сме живи и здрави. Peace

# 57
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
2007 ще остане за нас годината, в която се роди втория ни син.

# 58
  • Мнения: 6 206
Имам едно  здраво, красиво, постоянно бърборещо и остроумничещо дете.
Имам подкрепящ ме във всичко съпруг.
Нищо друго не искам, 2007 беше прекрасна година, все така да бъде.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Започна лошо - направо гнусно, но толкова динамично, че последвалите добри новини сякаш се смесиха с лошите и не мога да се нарадвам. А, има за какво.

Общи условия

Активация на акаунт