Рицарки на Бялото кантарче 02.12.2007 – 09.12.2007

  • 18 019
  • 491
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 934
Литълчо браво  bouquet страхотна темичка!
Мойте кг. са 55.1

# 16
  • Мнения: 1 488
Пу супурнайста!Ади кой ще запали камината Mr. Green
Вечерна проверка !
  ruporuu
Кисело+овес и ленено
15 бадема
1 бутче със зеленце
салата "каприз"1 чаша биричка  Blush
50гр. орех 
риба със салата
Малко пуканки си хапнах,че се почерпихме за първото зъбче на дятито  tooth

# 17
  • Мнения: 2 897
Днес ак измаах света.
Неделно и предизпитно - както си му е реда.
Не мога да спра да ям...
А нямам нищо наистина свястно в хладилника и набивам някакви тъпотии, които по принцип нивга не бих съчетала.
В 4 часа ядох 50 гр херинга, 20 гр свинско, 20 гр хляб, 5 гр масло, 2 филийки кашкавал, карфиол - абсолютна манджа с грозде.
Освен това на 1000 приема имам общо 60 гр хляб, 2 филийки кашкавал, 1 резен мортадела, 15 гр трици, 10 гр ленено семе, 10 гр какао, 50 гр черен шоколад, 200 гр краставица, 250 гр домати, 30 гр сирене, кафе с мляко, 80 гр пилешки хапчици - още по-голяма манджа с грозде.
1400 калории почти, а не съм вечеряла.

# 18
  • Мнения: 144
Ей момичета, такава любов и такъв приятен разговор, направо ми е кеф да ви чета и назад в темите.
Аз за съжаление днес си хапнах разни нещааа  Embarassed
Но да се надяваме, че бавно и постепенно ще си променя навиците, особено с яденето вечер. Все още не съм МАМА, на 25г. съм и скоро може би с мъжо ще почнем да работим за деца, но чесно да ви кажа....малко ме е страх какво ще се получи, в смисъл, че сега съм около 83, обикновено всяка зима се закотвям на толкова, а лятото стигам до 75 със зверски усилия. Заветната цел е 65 за постоянно. А представяте ли сега да взема да забременея, сигурно ще мина 100-те. Срам и ужас.

# 19
  • Мнения: 2 897
Някакви глупости пиша.
Бъркам темите..
Изпушила съм явно.

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 21:30 от Denichkata

# 20
  • Мнения: 1 488
Deni  Hug
sofi4 ха добре дошла!Не,че нещо,ама ако чакаш да свалиш,че после като забременееш пак да качиш и после пак да свалиш,то не си е работа.Я правете бебето и качи 13 кила пък после ще слабееш.
Ама и аз едни савети давам! ooooh!

# 21
  • Мнения: 46
         Здравейте от една скромна почитателка. Често ви чета ,но нямам време за писане. sofi4 , не се притеснявай ,работете за бебе. От личен опит ти споделям ,че забременях 70 кг- преди да родя бях 74кг. С второто дете качих до 90, а една година след раждането бях 57кг. Смятам ,че бременноста ми оправи метаболизма. Също така и детската гимнастика - стани,клекни,наведи се,изправи се и т.н.    newsm10
        За мамите с малки деца,които ходят- опитайте се да повтаряте всички движения на детето за един ден. Това е най-натоварващата гимнастика.    newsm39
        От последното ми включване промених 83 на 77кг.Сега целта ми е за ги задържа за 3 месеца и тогава да свалям надолу.
        Успех на всички и да оставим свалените кг в старата година .  newsm28

# 22
# 23
  • Мнения: 2 487

    Добро утро Heart Eyes

  Честита осма годинка на Танчиното малко Стрелче  bouquet

  За вчера по милост ще си пиша 3  Mr. Green С храната горе долу биваше , ама нямаше бутилка дето да не проверих , какво има вътре  Laughing

  Софи , добре си ни дошла  Hug Вземи да ни кажеш и колко си височка  Laughing

  Мариетке , ще се поприберат кожите след време. Ми то вчера роди , много бързаш  Naughty Виж за стриите спасение няма  Confused

  Мила , аз съм си сложила в банята буркан с кафе , не утайка. Нали пия разтворимо , няма от къде да я взема. Не знам за друго , но е стахотен ексфолиант. За масажи с морска сол съм чувала , че са много добри. Не съм проверявала в аптеките дали има специална за тази цел. Обикновената е много едра и дере  Laughing

  Хайде отивам да пия кафе с татито , че това е времето когато си приказваме на спокойствие  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро и запис в новата тема!

Литъл още веднъж - благодаря ти за всичко,което правиш и лек път тези дни!  Hug

Айче - добро утро и на теб!  Hug Представям си ви с татито как си гукате рано сутрин - толкова хубава двойка сте, направо ми пълните душата.

На Софич - здрасти и успех. И според мен по-добре работете за бебе, пък ти междувременно сваляй кг, пък каквото стане! Честото движение нагоре-надолу е лошо за организма - питай мене - на твоите години от резки сваляния и качвания направо си разбих ставите...друга дълга тема.

Тъй - аз за вчера си пиша 4. Водата хич, един шоколад Линд от натуралните с портокал Дени  Heart Eyes, другото режимно. Снощи преди лягане бях 69 кг, тази сутрин отново 68,5. Ако бях пила вода, можеше и по-малко да са. Ма карай - утре!

От няколко дни се опитвам да ставам добра домакиня, никой да не припада от смях  Joy, може смо до сълзи! Кат ме знаете, ми старая се поне. Не че има нещо сготвено в момента - щот снощи всичко изядохме  Mr. Green В момента съм накиснала едни трици в мляко за мен, маслото се отпуска за сандвич на дребната, една пералня пере и отива да гладя. За първи път от поне 8-9 месеца не работих в неделя вечер, а си легнах и се наспах като човек. То хубаво било.

Хайде отивам да гладя и да се приготвям, че днес аз карам децата на училище.

И не забравяйте - ще бъде една прекрасна седмица - Тани  Hug(Никулден е в четвъртък)

# 25
  • Мнения: 2 956
Добро утро  Heart Eyes
Айче , Попинс Hug
Мерките са си такива- килцата мааалко нагоре от табличката,ама го отдавам на цикличността  Mr. Green

За масажите: и аз ползвам кафе,а не утайка (когато ги правя  Blush ). Обаче ,за да има ефект наистина смесвам кафето с малко морска сол и зехтин. Кожата става супер мекичка. При постоянство ефекта е гарантиран  Peace може би не на 100%,но разликата ще я видите определено.

Попче по-полечка с домакинстването  Laughing  Hug то не си е работа направо...аз като само това правя почти , то колкото повече, толкова повече  ooooh!  Mr. Green
Хубав ден  момичета  Heart Eyes   bouquet

# 26
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро Дами  Hug
Лътъл , благодаря за настроението , което създаваш с оформянето на темите . Ей на , пак съм се хилнала каро ряпа
Добре дошла на Софич и Наде  Hug
Камъче , недей се оттегля - пиши - написаното се вижда и от този , който пише  Laughing  Heart Eyes
Влязла съм във фаза за късмет ( пу пу ) . Пожелавам и на вас  Heart Eyes
Понеше липсва " преди "  в моятат графичка - 68 кг .
Пуки , едно голямо БРАВО  и за вчерашния ден . Всеки ден ще ти казвам - така  човек вижда , че каквото прави се забелязва от околните   bouquet
Къде е Съни . Тя и Айчето са ми пример за постоянство  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 487
    Роси  Heart Eyes

   Кажете каква риба правите за Никулден. Спазвате ли традицията с шарана или разнообразявате. Thinking
   Аз съм решила още днес да ходя да купя някаква , че не ми се виси по опашки  в последния момент  Naughty

   Пия чай от лайка с аромат на мед и ванилия. Харесва ми  Laughing

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 08:35 от Айя

# 28
  • Мнения: 1 479
Добро утро, прекрасни девойки!
1 Два дни съм НЕ режимна - на рождения си ден - торта - половин парче и вино - 2 чаши!
Вчера - от хляба, който правя на хлебопекарната - 2 филий с масло!

2 Днес ще бъда стриктна, обещавам!

Да кажа на Мариетка - да се маже с Дева Слим - червения крем - навсякъде го има! Просто е супер! Има от козметиката Евелине - един розов , но него трудно го намирам! Аз правя така - преди физкултурата се мажа с Девата , а ако имам от Евелинето - мажа вечер на корема само!
Нямам нито стрии, нито целулит! Това го научих във форума, но в някаква друга тема беше, още лятото и е супер!
На Енчо - честит рожден ден! Heart Eyes за него и за майка му!
На Софич - ще се справиш! Само постоянство и търпение!
Айче за рибата! Взела съм мерлуза на шайби и филе калкан! Мисля да ги изпържа и ще направя сос от кисело мляко, малко майонеза, чесън и копър! И отделно картофена салата!
Днес имам хиляди задачи - не знам как ще се справя!
Ще се пробвам за Пампорово за нова година, ама първо трябва да разбера дали не са се заели местата в нашата почивна станция! И ако има, ще пробвам да искам отпуска една седмица!
Честно казано е малко вероятно да стане, ама ще пробвам!
Целувам всички и им желая лек и режимен ден!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Добро утро и от мен  afwitch Кафенце?





За рибата има поверие - колкото люспи има - толкова левчета ще има в къщата през годината, затова трябва да се вземе шаран или друга риба с люспи.

Общи условия

Активация на акаунт