Рицарки на Бялото кантарче 02.12.2007 – 09.12.2007

  • 18 021
  • 491
  •   1
Отговори
# 45
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Аз работя, ходих на обед с колеги, омахах една зелена салата с десерт....по-калоричен от плод.  Embarassed

Докарах се с нова блузка, тези дни ще взема заплата и ще си търся нещо за коледното парти на фирмата. Ако смъкна 2-3 см от прасеца, ще има ботушки, клинче, само едно блузонче отгоре, колан с голяма катарама и гердан до пъпа  Laughing

# 46
  • Мнения: 22 843
Правя всичко това и нищо...Прочетох тези линкове,мисля че правя всичко ,както съветват. Crazy

# 47
  • Мнения: 4 116
Деси, според мен не е нормално толкова месеци да си на режим и нищо да не смъкнеш. Консултирай се с диетолог, направете изследвания....

# 48
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Деси, а колко килограма си свалила по този начин? Спортуваш ли нещо?

# 49
  • Мнения: 22 843
Аз ходя на диетолог.Наколко пъти сменяхме режима.Свалих 3 кг.само и застой.Преди 2 г по този начин свалих 8 кг за 2 месеца.После ги върнах ,че и 7 отгоре.И оттогава не става.По принцип имам проблем с хормоните,правих си всякакви изследвания тази година,но нищо не е чак толкова тревожно,за да налага лечение.Вече се научавам да се храня здравосложно,но ефекта се бави и се чувствам зле.Сега съм 70,5 кг.при 163 см.,а до бременността си съм била между 55-57 кг.Знам,че и липсата на фитнес е предпоставка.

# 50
  • Мнения: 13 764

Ама не там, където трябва Joy Joy Joy

Не й е правилна диетата, явно Wink

Рачко, аз съм виновна. Сега погледнах в моята таблица - с'е моа bowuu Явно като съм нанасяла данните и въртяла насам-навам таблицата, съм ги разместила по графите. Ама Литъла и тя къде спи, ама ха Crossing Arms
То и Асса междудругото с такава снага съм я дарила hahaha Шшшшшт Joy

Аз позачистих отгоре-отгоре, понапазарувах, и ЯДОХ Laughing 
Вече пия кафе bowuu А вие?

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 14:23 от птица

# 51
  • Мнения: 22 843
Аз започвам понеделнишко чистене.... Crazy

# 52
  • Мнения: 4 116
Кво напазари, Пиле  Mr. Green
Аз днеска си направих яйца,  пипер, царевица, шунка, кашкавал - пържени, много гадно ми беше, едва половината изядох. Бляк. А във фурната се мъдри половин тава лазаня, ще взема да я раздам на съседите, че само ме изкушава.
Още не съм взела книжка, да преваря въпроса  Joy чакам си датата за изпита....само да не чакам до догодина.
Пуки, кво прай гаджето?
Изтървах ви дирите аз.... назад съм с клюките...как ша наваксам...

# 53
  • София
  • Мнения: 1 642
Тедка и аз наваксвам  или поне се опитвам! Ти къде зачезна така?

Пиле окепази Росито значи, такваз хубава си беше, пък ти я надари баш там къде не требе  Joy Joy Joy Joy Обаче размера на ханша ме убива напълно  hahaha

Деси - да не са ти малко калориите  newsm78


Изчезвам

# 54
  • Мнения: 13 764
Ми понаредих туй онуй в хладилника, че много му бяха "отслабнали" рафтовете Mr. Green
Ти остави клюките, кажи с килцата как върви при теб? Че отличничките засега са много малко тук, само една - две. Повечето си признават плюсове и се срамуват. Други само се срамуват тайно, че ги е срам да си признаят Wink Ти от кои си?

Дани, ти как си?

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 16:27 от птица

# 55
  • Мнения: 2 492

Пуки, кво прай гаджето?
Изтървах ви дирите аз.... назад съм с клюките...как ша наваксам...

Гаджето далече , аз самичка ...  Sad
Сега си идва и аз пак съм почнала диета .  Crazy
Имам си нов обожател , но засега аз се правя на ощипана .

# 56
  • Мнения: 4 447
Кафенце ли? Добре!
После хуквам навън и чак до довечера няма да ме има!
Деси, и аз щях да те питам - смяташ ли си калориите? Ако си на ВМ НВХ - от мазното могат да хвръкнат до небето. Ако пък си без мазно, и без въглен - може да са мноооого малко. Та?
Трябват сметки, прецизни при това, особено, клгато нещата са се застопорили! Hug

# 57
  • Мнения: 13 764
Пиле окепази Росито значи, такваз хубава си беше, пък ти я надари баш там къде не требе  Joy Joy Joy Joy Обаче размера на ханша ме убива напълно  hahaha

Мнооого смешно Crossing Arms Те са така от миналия месец, къде дремахте досега, а!? А!?

Той ханша на твоята Калина сигурно е по-голям Joy

Ама то така, като искате по 39 кила да ставате! Какви мислите, че ще ви бъдат мерките!? Ето, Росето почти ги е стигнало Joy Само талийката малко да оправи hahaha

Танче, къде ще мериш улиците? И ти ли на риболов Mr. Green И на мен ми се хойка, ама няма как Sad А време хубавооооо!

# 58
  • Мнения: 22 843

Деси - да не са ти малко калориите  newsm78

Може,защото в началото на диетата не ми се ядеше нищо извън храненията/4 или 5/,а сега искам постоянно да хапвам нещо-семки,ядки,ориз,картофи.Сладко не ми се яде толкова.Иначе през ден имам кисело млако активия за закуска или плод,Обяда е или от салата и малко сирене или някакво месо със зеленчук,или 2 яйца със зеленчук и малко сирене.@ пъти в седмицата имам по 2 картофа с малко сирене и зеленчук и по една черна филийка хляб със сирене.Всеки ден имам плод за следобедна закуска .Неделя почивам.Пред хранене пия 2 чаши вода.В началото на режима пиех витамини с минерали.Неуробекс у Бит.А и Е.

# 59
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ами, лекичко си изпълзявам от дупката, кафе пия, прочетох виHug Hug Hug
На Танчето не съм и поздравила детето. Танче, злото да ви забрави, да сте живи и здрави и само да те радва рожбата сладка...
На няколко мои познати децата са завършили Американския колеж и всичките са много доволни. Доколкото са споделяли, там са ги учили да мислят и да са конкурентни, а не да зубрят и да папагалстват.....
На едните детето им завърши вече архитектура в Щатите, сега специализира в Милано... И се виждат доста често  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт