Дайте съвети и мнения

  • 1 110
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Мараба,
аз скоро писах тук, темата беше за автомобил - какъв да бъде и т.н.
Днес, най-после, се спряхме на един: Крайслер гранд вояджър, дизел, 9.400 лв. Много ми хареса, дадохме капаро и преди малко влязох тук-там да видя мнения за този ван и....ми се стегна гърленцето - не бил добъру лесно се чупел, трудна подръжка.....
Верно ли е това.....
Много ще съм благодарна ако ми окажете съдействие с мнения и препоръки Praynig

# 1
Моят мъж каза,че за тези пари може да се купи много по здрава кола,по-добре нещо японско или немско като производство!

# 2
Каза,че дават много дефекти,чел е статистика за тях-ADAC(това е частна организация за технически надзор)и там много плюват по този модел.Но Вие щом сте дали вече капаро..незнам.Защо не сте направили предварително проучване?Тази кола е добра само по отношение на обен,защото е голяма,но за едно купе да се купува кола.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами ние чакаме трето дете, определено търсихме ванче, но рената и фордовете например мъжът ми пък не ги харесва.... newsm78
Ох, направо незнам как да постъпиме..... Много ни хареса тази кола.... Sad

# 4
Незнам какво да ти кажа,аз карам френска кола и съм много доволна от нея,но за Вашият случай наистина е друг,щом чакате и трето дете:)което е много хубаво  bouquetНо има и VW-T4-мултиван,който ще е по-здрав от този.Това последното са думи на мъжа ми.който доста разбира от коли..

# 5
  • София
  • Мнения: 2 152
За тези  пари или е с  италиански мотор или е с Рено мотор. Но ако е с италиански е пълно дърво.
Крайслер не правят дизелови  двигатели , ползват чужди . Peace

# 6
  • Мнения: 192
Не се връзвай на приказките на никой - най важното е как е карана и поддържана от предния собстеник и в какво състояние сте го взели.
Особено на глупостите за здравината на немските коли.

Изборът на мултиван е добро решение за семейство с деца. И на мен ми се навърта такава идея в главата, но при мен задължително ще е нещо италианско. А щом е с италиански или френски дизел проблеми няма да има, и от двете страни са с традиции при дизеловите мотори.



# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
Не се връзвай на приказките на никой - най важното е как е карана и поддържана от предния собстеник и в какво състояние сте го взели.
Особено на глупостите за здравината на немските коли.

Изборът на мултиван е добро решение за семейство с деца. И на мен ми се навърта такава идея в главата, но при мен задължително ще е нещо италианско. А щом е с италиански или френски дизел проблеми няма да има, и от двете страни са с традиции при дизеловите мотори.





О, много ти благодаря, не че не ценя мненията, които са повече против Крайслер, но толкова ни хареса ванчето....в перфектно състояние е, освен това цената я смъкна човека, защото се оказа познат на свекър ми - беше 10.600 лв. Е, разбира се, след доста молби и кандърми от наша страна Wink Карана е в Австрия, американското изпълнение е, двигателя не помня акъв беше newsm78, ще питам мъжа ми, ама май е италиански..... Днес ще я водим в сервиза на Крайслер. Пак ще пиша.

# 8
  • Мнения: 6 167
От километри мога да кажа само, че за цената, която плащате ще имате проблеми с тази кола.
Иначе, аз не се доверявам на ничии мнения по повод колите, които карам. Просто има твърде много хора с твърде много мнения. Радвай се на колата, която сте харесали и това е. Не питай много много, че отговорите може и да не ти харесат, а явно не си готова за това.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами ние от месеци обикаляме и се интересуваме от цени на коли втора ръка и не виждам нищо чудно в цената - даже е много. Все пак не си купуваме нова кола newsm78
Питали сме доста хора специално за това коя марка по колко върви, в зависимост от годината на производство, екстрите и т.н. Определено СЪМ ГОТОВА да чувам мнения, но това не значи, че ще ми повлияят.....просто се интерсувам, пък ние ще си я заведем на "доктор" и ако кажат, че е зле.....здраве да е....

# 10
  • Мнения: 9 990
Капаро се дава след проучването, не след.Инак-на късмет.

Общи условия

Активация на акаунт