Клуб на многодетните родители - Пълна къща (9)

  • 14 565
  • 405
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
ПЪЛНА КЪЩА - ПЪЛЕН ЖИВОТ!

Председател: Цвети Брестничка(Кабо Алма)
Зам. председател: Галя Недялкова(Галче)

ПРАЗНИКЪТ 14.04.2007г.


ПРАЗНИКЪТ - 01.12.2007г.:

 "ПЪЛНА КЪЩА" В РАБОТИЛНИЦАТА НА ДЯДО КОЛЕДА

Празника беше стархотен, голямо благодаря на Цвета, Перка, Галче и всички останалии мами, които направиха възможен този прекрасен ден!
И също да добавя - не спирам да се възхищавам на Албенчето и Тедивас! С 4 деца са толкоз дейни и активни, щото направо ме е срам да се погледна! Не че са единствени, но как го правят тоя номер просто....ми скривате топката момичета  newsm20 newsm20

Здравейте, празника беше върхът.

Да, наистина беше страхотно, много се радвам, че се запознах с толкова слънчеви мами и татковци.
Вече и аз и мъжа ми си имаме тениски на Пълна къща, така че на следващата среща ще сме оборудвани.
Синът ми е много доволен от празника, за което специални благодарности на всички, които го организираха!
Още ми е превъзбудено и празнично, и колко е интересно само да видиш наживо хора, които само си представяш...

И аз да се включа с коментари за празника-страхотно беше! Много весело и дори малките се забавляваха. Запознах се с доста майки и дечица. Репортаж излъчиха в 19,30ч. по Канал 1 в предаването "Вижте кой".


БРАВО на всички, които дойдоха от Пловдив, Благоевград и Севлиево

Нели, значи ще ти съхранявам кутията до следваща среща Фанелки може да си купиш от Кабо Алма Тя ще ти каже какви номера и цветове има налични

Пиги недей да скромничиш Твоите еклери бяха върха, много татковци завидяха на мъжа ти Laughing

Момичета, искам да ви кажа огромно благодаря за организацията!!!! Свършили сте невероятна работа!!!!

Като се качихме в колата Деян каза,,Това беше най хубавата ми вечер!"Сърдечно благодарим!

Моите деца също останаха доволни. От кулинарните изкушения, Цвети най-много хареса саламките на Кардам, Бори хареса коледните сладки, Дани- тортата на Каишка, а аз еклерчетата на Пиги и едно много интересно нещо( не знам как се казва) с царевица и други допълнения в него. Много изненадани бяха децата от пожеланията на Дядо Коледа. Аз се запознах с много мами, макар че имах чувството, че ви познавам от много време.

Момичета,мнооооого се радвам,че се запознах с всички,с които досега не се познавахме.Беше ми изключително приятно!Цялото ни семейство е много щастливо от празника.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО ДОЙДОХА!А другите ще ги чакаме следващия път! Hug Hug Hug

Хъм, направо завидях на Пиги за тортата с Дядо Коледа, ама да й кажа сега, че на място не успях - аз съм върл фен на еклери по принцип - ям до пръсване - нейните бяха страхотни!!! Ако не ме беше срам, щях да изям сама едното подносче, обаче...
Другото сладко, от което си хапнах, беше тортата на Каишка - супер свежа и вкусна. Забелязах, че точно двете неща, на които се спрях, бяха определени за победители - значи имам вкус!!! Гордея се със себе си тая вечер.

Мами,празникът мина чудесно!!!И децата са много доволни,и аз!!!

Перката перфектно се справи с украсата
Иначе всички ние вложихме много сърце и сили в организациятаИначе от нашия базар сме събрали 205 лв. (благодаря на  Сашко). Предлагам половината да отидат за Българската Коледа, а другата половина - за ДБМ.

Струва ми се, че повечето деца се забавляха. За което много благодаря на всички, които до последно хвърлиха сили в организацията.
Благодаря на Перката, която организира читалището, изработи повечето от декорациите и от обяд украсяваше самоотвержено, въпреки че нейните деца на практика пропуснаха цялото забавление поради друг ангажимент. Благодаря и на моите деца, които от обяд се включиха в подготовката и после бяха неотстъпно до мен да ме отменят там, където не смогвам. Благодаря на Пепи и Самуил, които също самоотвержено мъкнаха маси и напитки, за да се получи празника. Благодаря на Галче, Пешеходката и албена, задето имаха очи за всичко и реагираха навреме. Благодаря на всички, които изработиха неща за Коледния ни базар. Това, което не успяхме да продадем, ще предоставим на базара на ДБМ. Благодаря на Каменчо, задето стоя цял час в канцеларията да пази багажите и подаръците, докато ги примъквахме за раздаването. Благодаря на семействата, които биха път до София, за да бъдем заедно. Благодаря на всички, които не чакаха някой да им прави празника интересен, а се опитваха да създават настроение около себе си. За съжаление, просто не съм в състояние да ги изброя поименно, но им казвам  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes. Благодаря на всички, които се включиха в почистването и разтребването, както и в прибирането на багажа.

Останаха две кашончета с кроасани. Оставих ги в читалището, защото нямах възможност да ги взема. Перке, моля те, прибери ги днес или в понеделник - разбрахме се с Несторов. Решихме да ги дарим на ДБМ за децата в домовете.

Беше невероятно страхотно! На по-хубав празник не съм присъствала и с толкова положително заредени хора!

Ве4е 4акам Великденския празник! bowuu [/color] [/i]

Децата ми току-що си видяха подаръците и много им се радват. Доволни са, нищо ,че опуснаха купона.

празникът мина, надявам се добре за всички. Моите деца са щастливи и доволни. Много си харесаха подаръците.
Перчице, мого добре си се щураше напред-назад, не беше само ти  Mr. Green  Hug
Пешеходке, нали знаеш, че каквото го имаме - дадено ни е Hug

Искам специално да благодаря на Цвета (Кабо Алма), защото тя изнесе най-тежката част от организацията и приготовленията, също Диана (ЗлатоПерка) и Галче - и те отнесоха доста, Джули - за всички прекрасни материали и подготовката им, Теди (Тедивас), Цвета (Пешеходката)- вие си знаете момичета. Благодаря ви!  Hug Hug Hug Благодаря и на всички спонсориращи, насърчаващи, готвещи и всякакси включващи се мами и пораснали момчета и момичета!  Hug Hug Hug

  За празника- БЛАГОДАРЯ на всички мами взели участие по организирането
Като се качихме в колата Деян каза,,Това беше най хубавата ми вечер!"

Ето за това беше цялата работа!  Hug

Джулка, моля те изпрати ми сметката за материалите за Клуба. Извинявай, че не решихме въпроса на място.
Ex че сте лоши.... Ами колко пъти да обяснявам, че да ме пишете спонсор...няма сметка за оправяне!!!Това беше от мен за празника. Нямах време да правя торти баници и еклери , затова се отчетох с каквото мога-химикали и материали!!!!

Джуле, дали съм ти казвала колко те обичам!?
[/quote]

Ето и снимките!!!
ЕТО И МОИТЕ СНИМКИ
Снимки
Снимки
Снимки
Снимки




IBAN BG12  UNCR  7630  1078  8584  68
BIC - UNCRBGSF

Булбанк АД

за Асоциация "Родители"

Нашата електронна поща: 
palna_ka6ta@abv.bg   
с долна черта между пълна и къща

Телефон за връзка: 0898 963213 Диана(Мама Цоцоланка)


Полезни връзки:
Семеен кодекс
Закон за закрила на детето
Правилник за прилагане на ЗЗД
НАЦИОНАЛНА СТРАТЕГИЯ ЗА ДЕМОГРАФСКО РАЗВИТИЕ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ (2006г.-2020г.)

Кодекс на труда
Закон за социалното подпомагане
Правилник за прилагане на ЗСП
Закон за семейните помощи за деца
Правилник за прилагане на ЗСПД
 
СЕМЕЙНО ПОДОХОДНО ОБЛАГАНЕ ЗА 2006Г.

Другата ни тема:
МНОГОДЕТНИ МАМИ 28
Предишната тема:
Клуб на многодетните родители - Пълна къща (Sunglasses


Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 23:13 от Мама Цоцоланка

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Пу съм първа в новата темичка,а дано съм и първа пристигнала  на следващото събитие,на което ще донеса обещаните  таралежчета   chef

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 616
С удоволствие ви чета, но нямам време да напиша всички мили думи, които са в мен......
Да знаете, че шиенето на гоблени и близнаците са много свързани - освен Надето и Нелито познавам още една майка дето има близнаци и цялата и къща е окичена с гоблени, ушити от нея!!!
Така че, Цоци, - започвай да шиеш гоблени!!!!
Кабо - добре че си призна за кокоските - да си призная и  аз ги опитах два  пъти....записах си рецептата! Утре ще хвана дъщерята да се поплеска с тях!
  chef Баницата беше супер, погачите и те, имаше и една торта сърце - искам и тази рецепта, както и соления кекс!!! Абе момичета - за да не пропусна някого - дайте си всяка рецептата - всичко беше приготвено с толкова любов....и беше много вкусно
nizamova, опитай пак - чакаме снимки!!!!!!
Абе Злате - Шапко Червена... защо никъде не пишеше че си червената шапчица???????? Нали идеята беше да се запознаем  newsm78
Помня че си лафих със Злати, но откъде да знам, че това си е моята дружка от форума- Червената шапчица  newsm78
А на срещата имаше само две жени - Юлето и Албена - така че нямаше конкурс Мис Многодетна  Мама

# 3
  • Мнения: 3 740
А на срещата имаше само две жени - Юлето и Албена - така че нямаше конкурс Мис Многодетна  Мама

За срам с тези панталони ще си спретнем конкурс Мистър Многодетна мама...

Цоцоланке, отново си се справила прекрасно с темата.   bouquet

Момичета, тези дни трябва да разпратя материали за празника в няколко издания, надявам се, че не възразявате да използвам вашите снимки...

# 4
  • Мнения: 11 607
Момичета, тези дни трябва да разпратя материали за празника в няколко издания, надявам се, че не възразявате да използвам вашите снимки...

Въх, ето ги и моите...Прясно качени, още парят - ТУК

Имам страхотни попадения!

# 5
  • Мнения: 3 479
Ох, аз искам малко да се оплача. Разрешавате ли ми ooooh!
Не можах да се повеселя на празника. Първо, много се притеснявах дали се получава и ходих напред-назад, хем нищо не свърших, хем не можах да си поговоря с никого. Постоянно ми е пред очите усмивката на Радето, а пък си спомням, че я гледах неадеквато Rolling Eyes Обещавам на пловдивчанки, че като се случи да ходя на гости на сестра ми, ще им се обадя. Второ, Мати се уплаши от клоуните и само мрънкаше и не искаше да влезе в залата, та трябваше да се въртя около него. Престраши се да влезе, чак като дойде Дядо Коледа и то само, защото като се огледа видя, че всички деца отиват и той набра кураж. Трето, ако не се занимавах с Мати, то Криси ми висеше на врата. Е, случваше се и да се отлепи и накрая даже пощуря. По едно време си хареса мъжа на Каишка Laughing и отваряше уста пред него, за да го храни. Май си допаднаха, а моят бебчо не харесва кого да е.
Затова пък ще се похваля, че си купих от прекрасната украса на Цоцоланка и сложихме началото на коледното настроение у нас благодарение на тази украса. Чак ме е яд, че не я изкупих всичката Crazy Освен това благодарение пак на Цоцоланка опитах домашен хляб и много ми хареса, напомни ми за времето, когато купувахме хляба от селската фурна и имаше точно такава дебела коричка, част от която винаги изяждах докато занеса хляба до къщи Wink
Следващият път ще се съберем само на сладки приказки и трапеза Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 677
Кабо Алма,после кажи кои да си купим. Да не изпуснем отзвука  Wink То не че някой се заинтересува от нас,освен старата национална телевизия,но все пак...
Ние до Нова Година ще се виждаме ли  или вече ще се приготвяме за домашния празник?

# 7
  • Мнения: 3 740
Следващият път ще се съберем само на сладки приказки и трапеза Hug

Галче, и аз затова си мечтая. Пикникът беше много добра идея, ама пусто не случихме на време...

после кажи кои да си купим 

То да стане, пък купуването лесно. Mr. Green

До Нова година - не знам дали ще се виждаме, освен по много спешни нужди. Май всички имаме да изплащаме дългове към семействата си...  Blush

# 8
  • Мнения: 11 607
М...............даааааааааааааа......................

Явно след Празниците...на нас ни се иска и да се видим, пообщуваме, да си побъбрим......и да хапнем сладко-сладко...Ние с Перка си говорихме за това, имаше кандидати за ресторантче след Празника,но така и не се доразви идеята......

Просто на подобни събирания децата се превъзбуждат и за майките взесто сватба се превръща в брадва. Иди празнувай после......А и тези,които са ангажирани с Празника...нищо не разбират от Празник! Дори може и да се превърне в една досада.

Хайде сега да се сгряваме около семейния огън, а напролет....един банкет!Ех, откога чеиза ми стои готов за някоя полянка.......

# 9
  • Мнения: 3 322
Да, да! Ако можем да се сберем в по малодетен кръг и да се нахраним като хората.... Супер ще е!

# 10
  • Мнения: 3 479
И аз предлагам следващата среща на Клуба да е януари, даже между 15 и 30, да сме живи и здрави, ДАНО. Освен това предлагам най-накарая да отидем на `гости` на Надето в Младост, тя ще намери подходящ детски клуб. Може и на някои други мами, които не са идвали на среща да е удобно. Аз пък от своя страна предлагам транспорт за една майка с две деца.

# 11
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
А неможе ли следващата среща да се организира като се стопли времето на някоя хижа,от осиновяването си бяхме заплюли една хижа есента,тишина,свобода за дивеене,хубави условия,ниски цени,чист въздух  Hug http://journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=3703#pic ....просто като идейка,
Да, да! Ако можем да се сберем в по малодетен кръг и да се нахраним като хората.... Супер ще е!
       хем банкетче,хем полянка,хем с децата

# 12
  • Мнения: 1 744
И аз предлагам следващата среща на Клуба да е януари, даже между 15 и 30, да сме живи и здрави, ДАНО. Освен това предлагам най-накарая да отидем на `гости` на Надето в Младост, тя ще намери подходящ детски клуб. Може и на някои други мами, които не са идвали на среща да е удобно. Аз пък от своя страна предлагам транспорт за една майка с две деца.
Аз съм ЗА. На 5 мин. от нас има едно Кикирики. Така няма да завися от разни шофьори.
Ох, Дидка, така ми се ходи извън София. Ама кога ли ще стане с тия мъни, мъни? Sad Иначе виличката изглежда страхотно.

# 13
  • Мнения: 3 740
Дидке, то хубаво, ама там пише "общо легла: 59", демек 10 многодетни семейства. hahaha

# 14
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз само като пример я показах тая хижа,ще го измислим някъде посредата на страната да е ,че да може и от Бургас и от Варна да дойдат,ше го мислим,то винаги опира до мъните...ние от извън София нали с това все се съобразяваме,като идваме ,но пък ще е супер едно такова събитие,пак всеки ще си донесе кулинарните изкушения,ще организираме игри за децата,ще носим листи и моливи за рисуване,конкурс,награди и ако е хижа ще можем и да си готвим сами в кухнята и хем ще е по-освободено настроението,никой няма да бърза за влак,автобус или да избегне натовареният трафик,ще се поопознаем по-добре и нямада се чудим #Crazy ти там ли беше ooooh! що не те видях.....има време,да се позатопли напролет и ще го мислим..само да сме живи и здрави

Общи условия

Активация на акаунт