Отговори
# 15
  • Мнения: 2 774
Добро утро ,мерси за кафето и ммм  тортата много  добре изглежда.
А само надниквам да видя как сте,сега отиваме да закусва Мони .
Лек ден на всички   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 774
Честит Рожден Ден на Борко и от нас
Щастливо детство ,весел празникподплатен с много подаръци

# 17
  • Мнения: 2 774
Пуфи извинявай вчера исках да кажа че подписа ти е много сладък Това беше за малката Габи .Чак сега се усетих.... Hug   bouquet
Мирка дано на Лъчка и се размине леко... Praynig
Бели Ружи успех с преборването на болестта и на вас  Ill

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Ехо,здравейте и от мен. Hug
  Единствената дата,на която мога да дойда и аз е 22,така че се надявам да е тя. Mr. GreenИначе ние сме горе-долу добре,малките кашлят,но вече си мисля,че това е нормално за сезона. Sick
  Майка ми дойде да ги гледа събота и неделя и ние с баща им отидохме да си починем във Велинград,размазахме се от мързелуване,аз направо гъбясах от толкова киснене във вода. Joy Joy JoyИ сега вместо да се чувствам по-добре,ми е криво.Отпуснах се и никак не ми се работи,мътзи ме та чак ме боли. Crazy

# 19
  • Мнения: 141
Благодаря ви много   bouquet

Това е тортата която правих вчера за рожденния ден , моля почерпете се

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4632079
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4632080

# 20
  • Мнения: 141
Margaret , страхотно си  аранжирала темата   bouquet

Усещането , че Коледа наближава е доста осезаемо , още веднъж БРАВО  smile3501

# 21
  • Мнения: 441
Здравейте и от мен.Снощи не можах да се докопам до компа и да се включа в размислите за банкета.Но така като ви чета ми се струва ,че преди празниците ще се видим само на кафе  TiredЗатова гласувах за среща след празниците в Шалеви или Магията.Макар,че ако успеем да се организираме можем и 2 срещи да си направим.На мен обаче в това сополиво време не ми харесва идеята за среща с много деца ,защото се сещам какъв ще е резултатът на следващият ден  Confused

# 22
  • Мнения: 441

Честит рожден ден на Боби на Risha и МариянДа ви е жив и здрав и много да ви радва.Тортата изглежда страхотно,мерси за почерпката  Hug

# 23
  • Мнения: 441

Честит рожден ден на Христо

# 24
  • Мнения: 201
Честит първи рожден ден на Боби! Да расте здраво и щастливо дете!
Весел празник на цялото семейство!

# 25
  • Мнения: 201
Честит рожден ден на Христо!

# 26
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

# 27
  • Мнения: 39
 Здравейте майчета,аз се казвам Ивелина Светославова Бонева и съм родена на 02.05.1985 г..От скоро имам интернет и днес разгледах някои от темите и ми стана интересно и бих искала  да се запи6а и аз.Дъщеря ми се казва  Теодора  Маринова Георгиева,родена е  на  08.02.2007 година(по4ти на 10 месеца).
Мъжа  ми се казва Марин  Георгиев  Русев и също е роден на 08.02.1980 г  Лека ве4ер

# 28
  • Мнения: 3 219
Добре дошла , Иве Hug
Ъъъъ, има ли някой още, дет не знае коя съм Crazy Crazy Crazy

# 29
  • Мнения: 500
Уф,ако знаете,как се наплющях със зеле и патешкооооо!Отидоха ми минусите в килата! Mr. Green
Такааа:Добре дошла на новата мама!  bouquet
Честито на всички рожденици! newsm59
Буболинооооо..... newsm62

Общи условия

Активация на акаунт