Постигнати резултати от различните диети???

  • 6 864
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 307
Привет!
Дали ще се съгласите да описваме всеки за себе си какво е постигнал,като желан резултат от диетата,която провежда?
Аз в момента имам може би временен резултат и не знам дали да го споделя, но лятото постигнах резултат 2,5 кг минус теглото и обиколки  от НВД -хранене за 20 дни.На мен толкова ми и трябваха.
Сега съм минус 2 кг за три дни.На мляко,салата,пиле или риба и един плод на ден съм. За сега ги задържам ......
Споделете и вие,така ще се амбицираме от хубавите резултати....

# 1
  • София
  • Мнения: 108
Ами аз бях на една диета, която общо взето беше строгичка, макар и не базирана на глад, но изключваше всякакви прищявки като сол, захар, алкохол.... издържах два дни и половина, абе кажи ги 3 и резултатът беше - два килограма. След това май ми падна кръвната захар и ми стана малко зле и се върнах към презишния хранителен режим, та си звърнах едно килце. Така че пак съм на далавера де.
Едно - едно, кой ти го дава.

# 2
  • Мнения: X
На мен ми трябваха да сваля 5-6 кг, за да се приведа във форма и направих диетата японско чудо. За 14 дни свалих 4.5 кг. След това започнах да ям нормално и върнах 2 кг. затова сега правя диетата отново.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 108
Гледах я и тази диета като си избирах. При нея също доколкото си спомням не се ядеше сол, или бъркам. Защото при моята - френска диета пак за 14 дни разчетена, нали не трябваше да се яде сол и моят мъж ме убеждаваше, че аз едва ли не нищо не правя, защото солта задържала водата в организма и аз това дето свалям не били мазнини, ами вода... и после съм щяла всичките да си ги върна. Та може би при теб случая с двата килограма да е такъв.

# 4
аз лятото карах на натурален сок от грейпфрут 15 дена преди морето и отслабнах с 7 килограма
но като ми е студено съм лакома и не мога пак така

Елито, как се казва тая диета?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
7 кг за 28 дни със "Страхотна диета". Запазих свалените килограми чрез разделно хранене. Сега правя втората част и се надявам на същия резултат, още повече ,че вече е съчетано със спорт. Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 108
аз лятото карах на натурален сок от грейпфрут 15 дена преди морето и отслабнах с 7 килограма
но като ми е студено съм лакома и не мога пак така

Елито, как се казва тая диета?


http://www.dieti.info/?c=n&id=78
тази беше, тя малко наподобява японскто чудо

# 7
  • Мнения: 533
Е.L.L.E, защо не опиташ разделното хранене. Видях ти постинга в друга тема, явно се притесняваш от килограмите, но с резки диети на тая възраст/ не го приемай като назидание  Hug/ аз самата си докарах гастрит и доста йо-йо #Crazy и най-вече си докарах стрии за първи път в живота  Shocked Според мен Дюкян е добър, но докато постигнеш желаните килограми и после задържаш с РХ, без да гладуваш Peace
Eлито, моята формула е РХ, от време на време ограничавам плодовете и наблягам на протеините и спорт и катерене по баирите  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 159
1. Страхотна диета първа част: 4 седмици - резултат -7кг.
2. Спазване на разделно хранене: 1 седмица - резултат -2кг.
3. 90 дневна диета: 3 седмици - резултат -3кг.
4. Чай и плодове до момента 17 дни - резултат -6кг до момента.

Следва захранване и спазване на разделно хранене с което се надявам да задържа свалените килограми. Имам да свалям още толкова колкото свалих досега Simple Smile, но това ще е след нова година Crazy

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 18:28 от Малинка-Къпинка

# 9
  • София
  • Мнения: 108
Ох, проблемът при мен е, че съм с ниско кръвно и като вземе да ми става лошо просто диетата отива по дяволите. Да не говорим, че до момента в който забременях с малката никога, ама никога не съм имала проблем с килограмите и съм се хранила както си искам... Сега се чудя дали само със спорт и ограничаване от някои храни ще си дойда на старото положение, или трябва да се подлагам на разни диети, дето хич не са ми по вкуса, а и честно да си кажа и по волята... Embarassed

# 10
  • София
  • Мнения: 4 052
На мен ми трябваха да сваля 5-6 кг, за да се приведа във форма и направих диетата японско чудо. За 14 дни свалих 4.5 кг. След това започнах да ям нормално и върнах 2 кг. затова сега правя диетата отново.  Simple Smile
За колко време след това си върна килограмите? В смисъл за 5 дни или 2 месеца или...

# 11
  • Мнения: X
На мен ми трябваха да сваля 5-6 кг, за да се приведа във форма и направих диетата японско чудо. За 14 дни свалих 4.5 кг. След това започнах да ям нормално и върнах 2 кг. затова сега правя диетата отново.  Simple Smile
За колко време след това си върна килограмите? В смисъл за 5 дни или 2 месеца или...

Върнах 2 кг доста бързо, за 10-тина дни, но започнах да ям без ограничаване.

# 12
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Траен резултат имам с ВМ-НВД и спорт. Свалените ми килограми за около година са вече 16-17.
Понякога си правя и по няколко дни на жито, което ми се отразява супер на кожата и тонуса. Засега не съм връщала килограми, продължавам да свалям.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз лично досега, от всички диети, които съм спазвала постигнах най-добри резултати с режима на Дюкан, близо 12 кг за 2 месеца! Peace

# 14
  • Мнения: 480
Траен резултат имам с ВМ-НВД и спорт.
Kakvo e tova?
 Sajaliavam za kirilicata, no neshto mi se skapa kompa Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт