Става ли Jane Energy за зимата?

  • 677
  • 5
  •   1
Отговори
  • Марс
  • Мнения: 439
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3060

Моля, тези които я имат, да ми кажат дали с чувалчето ще стане за зимата?

Мерси, предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз след дълго гледане май се спрях на тази количка!Обаче мисля да я купя през февруари,че да се вижда края на зимата вече.Не за друго ами да изкарам калния сезон със старата.Иначе според мен няма причина с чувала да не става за зимата,много майки ползват летни колички и през зимата,а и колелата на тази не са от най-малките,за да има големи проблеми със снега.
П.П. Чудех се Симонови дали имат само този цвят синъо и оранжево?

# 2
  • Мнения: X
В момента ползвам летния вариант на Jane Carrera - много подобен е на тази количка. Чувалчето на Jane е много топличко, така че според мен няма да имаш никакъв проблем!   

# 3
  • Марс
  • Мнения: 439
И аз след дълго гледане май се спрях на тази количка!Обаче мисля да я купя през февруари,че да се вижда края на зимата вече.Не за друго ами да изкарам калния сезон със старата.Иначе според мен няма причина с чувала да не става за зимата,много майки ползват летни колички и през зимата,а и колелата на тази не са от най-малките,за да има големи проблеми със снега.
П.П. Чудех се Симонови дали имат само този цвят синъо и оранжево?

Имат в наличност два модела-marine i orange, та затова се чудех. Аз имам Косато, но все погледа ми е в друго и все сменям, но може би си права да карам с нея сега и да взема Jane, когато стане времето по поносимо.

Dandelion, чувалчето става ли за детенце над годинка?

# 4
  • Мнения: X
Струва ми се, че да - но Ели е на 5 месеца, така че нямам добра база за сравнение...

Според мен чувалчето е достатъчно голямо, за да става за детенцето докато изобщо може да ползва самата количка

# 5
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз съм си харесала в ей този цвятhttp://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDispla … _-CPC-_-Shopzilla,дано да го внесат и него докато дойде време да я купувам!На този линк може да се види и филмче,което представя количката,аз лично го изгледах с голямо любопитство Peace
А за сегашната си количка имам чувалче на ТСМ и то е доста дълго,поне 2 педи под краката на дъщеря ми.Тези чувалчета общо взето си приличат при всички марки,така че смятам,че ще ви е добре на дължина.

Общи условия

Активация на акаунт