Има ли такъв вирус в момента?

  • 2 499
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 183
Само с температура, без никакви други симптоми - нито кашлица, нито хрема, нито гърло.
Миналата седмица в четвъртък и петък дъщеря ми вдигаше температура около 38.5.
В събота сутринта нямаше и решихме, че се е оправила, и с целия си мозък с мъжа ми я изведохме на разходка  ooooh! Резултатът - 39.6 градуса вечерта. Цяла нощ не мигнахме, детето беше с висока температура.
Вчера обиколихме дежурната клиника и Пирогов, общо взето нищо не казаха. Давахме панадол, нурофен, вит. Ц. Джипито каза да изчакаме и днес - и да, детенце вече няма Т. Чудя се има ли смисъл да настоявам за изследвания newsm78

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Със сигурност знам, че има вирус само с повръщане, вкъщи е като лазарет.


  Да не расте някой зъб на детето.Един път и синът ми вдигна такава температура, а на следващият ден му  нямаше нищо.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 183
 Да не расте някой зъб на детето.Един път и синът ми вдигна такава температура, а на следващият ден му  нямаше нищо.
Да, расте зъб, ама 4 дена с висока температура - над 39 градуса  newsm78
На мен в петък хич не ми беше добра, като подкосени ми бяха краката, но за ден мина.
Затова питам дали някои се е "срещал" с подобен вирус напоследък.

# 3
  • плевен
  • Мнения: 133
по принцип има такъв вирус,не знам за в момента синът ми наскоро го прекара само температура и нищо друго аз като тебе се шашнах,направих изследвания и слава бога всичко беше наред просто вирусна инфекция,която протича само с температура моят съвет е да пуснеш една кръвна картина за твои успокоение.надявам се да сте довре Peace

# 4
  • Мнения: 1 701
Чудя се има ли смисъл да настоявам за изследвания newsm78
Въобще не се чуди, ами направете на детето изследвания колкото се може по-скоро - кръв и стерилна урина! За температурата си има причини /несериозно е да се говори за зъби/, които могат да се установят само така!
Дано не е нещо сериозно!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не знам дали е вирус, обаче моя син от петък беше така с температура и втрисане, малко болки в гърлото...но той е доста голям, с чай, витамини и нурофен през почивните дни го стегнах.Имаше Т до 39, но повече не е вдигал, днес си е о.к.  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 7 183
Ами не че аз толкова се чудя, обаче честно казано се каня да сменям педиатъра на детето, защото изобщо не съм доволна от известно време насам.
Именно тя вчера по телефона ми заяви, че кръвната картина не било задължително да покаже какво става, и че вероятно е вирус. Ама не е прегледала детето до момента ooooh!

# 7
  • плевен
  • Мнения: 133
напротив една кръвна картина показва всичко време е да смениш падито

# 8
  • Мнения: 1 701
Ако ти откаже направление за изследвания, можеш да си платиш и да ги направиш - струват между 12 и 15 лв. Аз не бих чакала, преди 1 месец си изпатих...  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 7 183
Да, прави сте.
Вече не мога да се разправям с тази жена. Всичко става с 300-та зора.
Утре отивам за формуляр и я сменям.
И ще пуснем изследвания на детенце.

# 10
  • София
  • Мнения: 44 041
Пуснете ксръв и урина...може и инфекция да е, например пикочна или нещо такова...а може и нищо да му няма и да се бории преборва с някой вирус...

# 11
  • Мнения: 46
Ами вирус е,ние го изкарахме по същия начин,само с висока Т и накрая с обрив.Доктора каза,че е вирус и сме давали лекарства само,за да смъкнем температурата.Не сме пускали изследвания,за 2-3 дни се оправи.Желая ви бързо възстановяване  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 44 041
Ами вирус е,ние го изкарахме по същия начин,само с висока Т и накрая с обрив.Доктора каза,че е вирус и сме давали лекарства само,за да смъкнем температурата.Не сме пускали изследвания,за 2-3 дни се оправи.Желая ви бързо възстановяване  Peace

ей такива мнения много ме радват.....много е хубаво, че при вас е минало и заминало и е било вирус, но от къде знаеш, че и при тях е същото....аз задължително бих пуснала изследвания - пък нека се окаже по-малкото зло...

# 13
  • София
  • Мнения: 7 183
bubu_to, права се оказа - инфекция на пичкочните пътища е. Cry
Сега се лекуваме, описах по-подробно в друга подфорум.
Дано всичко се оправи Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 44 041
Бързо оздравяване ви пожелавам  Hug Heart Eyes Hug
Дано мина по най-лекия начин....

Общи условия

Активация на акаунт