Отговори
  • Мнения: 3 248
За четвърта поредна година Фондация “Благодеятел” организира Национална кампания “Благодеятел на годината” – издание 2007. Тази инициатива е уникална в най-новата история на България. Провежда се мащабна кампания за номиниране, която е на територията на цялата страна.

Фондация “Движение на българските майки” тази година номинира:

Марина Кузманова /Mamma/, създател на сайта www.bg-mamma.com  и форумите за взаимопомощ и благотворителност към тях.
За цялостната й (4 годишна вече) подкрепа в разпространението и подпомагането на благотворителността в България. Непрекъснатата подкрепа на граждански инициативи в помощ на нуждаещите се в България. За всекидневната подкрепа на хората в нужда.

И

Албена Даскалова, изпълнителен директор на “Темпо – Петрол” ЕАД.
За няколкогодишната помощ в осъществяване на дейността на Фондация “Движение на българските майки”. За постоянната подкрепа в благотворителни инициативи и тяхното разпространение.

Линкът за гласуване: http://www.blagodeyatel.net/vote.html

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 23:17 от Tatti

# 1
  • Мнения: 3 091
Гласувах.

А защо Марина е представена само с едно лаконично изречение?

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Гласувах.

А защо Марина е представена само с едно лаконично изречение?
ще им направим забележка.Весе?Целия текст с който я номинирахме е в първия постинг.
 Маринка,  bouquetРешихме( и си знаем де),4е заслужваш цялата оби4 и уважение на вси4ки ,които имат 4естта да те познават и да ползват форумите....

  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 722
Гласувах.
Вярно, че не са нужни много думи, но все пак представянето можеше да е по-разширено.

# 4
  • Мнения: 3 248
Преди секунди говорих с Фондация "Благодеятел". Обясниха ми, че останалите кандидати са представени с повече думи и изречения, защото са номинирани повече пъти и от повече организации. Разбира се ги измолих да редактират и напишат това, което съм отбелязала в номинацията...все пак никъде не съм казвала или писала "Помага на нуждаещите се в България"...не звучи ясно и точно и гласуващите извън този форум не биха могли да добият ясна представа за Mamma.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Гласувах! Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 1 889
 И аз гласувах.  Peace Но не ми хареса представянето, малко хора ще я свържат с бг-мамма, дано да го променят.  Close

# 7
  • Мнения: 5 790
Един глас и от мен.

# 8
  • Мнения: 10 758
Един голям глас от мен Peace

# 9
  • Мнения: 7 914
и от мен Hug

# 10
  • Мнения: 3 622
Гласувах  Peace

# 11
  • Мнения: 818
Гласувах. Peace

# 12
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
И аз! Peace

# 13
  • Мнения: 4 195
искам да поясня още нещо
номинирахме я, не само заради помоща към ДБМ, а основно заради самия сайт и форум, помогнали много не само за децата ни, а помогнали много и на деца в нужда. Прави и чест, голям човек е, че нито една молба за помощ, не е пренебрегнала и е публиквала с апел към всички нас тук Peace

# 14
  • Мнения: 903
И аз гласувах  Peace Успех на Mamma  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт