Samsung G 600

  • 1 415
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186


Някой може ли да ми каже впечетления от този телефон...newsm78...хвърлила съм му око и искам да разбера дали си струва Peace
Благодаря предварително на всички които ще ми отговорят Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми хубаво е телефончето има 5мр камера,има малко памет обаче.......ето характеристиките ако не си ги видяла,а и можеш да сравниш с друг телефон като с G800 например. Wink    ето тук
Аз избрах Арманито,но чакам да го пуснат по магазините,много е красив.

# 2
  • Мнения: 1 186
Ми хубаво е телефончето има 5мр камера,има малко памет обаче.......ето характеристиките ако не си ги видяла,а и можеш да сравниш с друг телефон като с G800 например. Wink    ето тук
Аз избрах Арманито,но чакам да го пуснат по магазините,много е красив.
Благодаря ти за инфото Hug

# 3
imam go ot 1 mesec i sam super dovolen ... nqma ne6to koeto da nqma ... tova 4e ima 5 MGP kamera e nai malkoto ..... s 2 dumi telefona e ubiec!  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 889
Ми хубаво е телефончето има 5мр камера,има малко памет обаче.......ето характеристиките ако не си ги видяла,а и можеш да сравниш с друг телефон като с G800 например. Wink    ето тук
Аз избрах Арманито,но чакам да го пуснат по магазините,много е красив.
   Охххх много е красиво това Армани и аз го заглеждам отскоро !  #Crazy Дават го уж за пряк конкурент на iPhone. Самсунг пак дръпнаха напред.  Sunglasses

# 5
  • Мнения: 1 186
Благодаря ви Peace....аз се отказах от този модел на Самсунг и си взех NOKIA 6500 SLIDE....телефона е страхотен и много си го харесвам

# 6
  • София
  • Мнения: 39 712
И аз се замислям да сменям D-то с някоя друга марка Самсунг. Искам нов, а D-то ще отиде при мъж ми, доста отдавна ме врънка за него.
Туй Армани хваща око, ама кой знае с каква цена ще се появи на нашия пазар Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 889
Туй Армани хваща око, ама кой знае с каква цена ще се появи на нашия пазар Simple Smile
    Има го вече  http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1406Peace Аз затова и страдам, щото и цената му гледам.  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 39 712
А, не, мерси. За още малко парички отгоре ще си купя хубав фотоапарат. Тел-а ша почака Simple Smile

# 9
  • Мнения: 92
За да не отварям нова тема Rolling EyesИма ли някой телефон Самсунг Д600?
Кажете ми има ли изобщо функция да се види характеристика;кой,кога те е търсил?Излиза ми номера,но не и часа и датата SadРових навсякъде! newsm78
Само моя ли е изключение?

Общи условия

Активация на акаунт