Театър!

  • 52 209
  • 557
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И аз давам глас за 'Вечеря за тъпаци' и за 'Вражалец', особено втората постановка, тъй като я гледах съвсем скоро и още ме държи...няма такъв олигофреничен смях...
Иначе харесвам и сериозни постановки, но скоро нищо не съм гледала, но ще се разпиша!

# 31
  • Мнения: 1 063
Препоръчвам хубава комедия, то по-скоро скечове, "Старицата от Калкута" на реж. Явор Гърдев в Театър 199.
И "Сътресение" на М. Куркински в Сатирата.

# 32
  • Мнения: 794
Хареса ми постанавката "Иванов" в Народния, защото Иванов изглеждаше не противен..

# 33
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Гледах в събота Дон Жуан в Народния - страхотна е - Деян Донков е наистина блестящ, преди това - Михал в Сълзата - не ми хареса особено. Иначе друг мой фаворит - Тестостерон- в Сатирата!
 

# 34
  • Мнения: 131
През декември гледах "С любовта шега не бива" и "Рибарят и неговата душа" и добре се забавлявах.

# 35
  • Мнения: 2 716
И аз чакам някакъв отзив за "Рейс". Определено ще го гледам. Миналия петък нямаше билети  Tired
Не препоръчвам "Куклен дом".

# 36
  • Мнения: 605
Ееее, отдавна си мислех защо няма тема за театър в бг мама  Rolling Eyes и ето най-сетне ви открих  Hug
За "Вражалец" - също препоръчвам с две ръце - за да си вземете билети обаче отидете на първата възможна дата на която пускат билети за следващия месец /обикновено е 15-то число от месеца/ - много бързо свършват!
Последно гледах новия спектакъл "Кожа и небе" в Сълза и смях - хареса ми  Heart Eyes
Препоръчвам също "Duende" моноспектакъл на Татяна Лолова и "Доброто тяло" - моноспектакъл на Касиел Ноа Ашер в Театър 199.
В Сатиричния "Вечеря за тъпаци" и "Още веднъж отзад" са ми любими от години. Гледах скоро и "Слънчев удар" с Татяна Лолова и Валентин Ганев - хубава постановка, но имах по-големи очаквания /по-скоро за фабулата, актьорската игра си е страхотна/.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 258
Стига, бе, хора, наистина ли Вражалец и Вечеря за тъпаци ви харесват?
Такива малоумни напъни за остроумие просто …
Във Вечеря за тъпаци например смятам, че актьорите си играят чудесно, но диалога е трагичен.
Вражалец е осъвременено (ОТВРАТ), има еротични шегички (пълен отврат) и на всичкото отгоре Рачков и Любо Нейков на няколко пъти вкараха изрази от образите, с които са известни - Бай Брадър и Бойко Борисов – е това вече ми дойде прекалено непоносимо. Нужно ли е и в театъра да ми ги навират тия простотии????
Въпрос на вкус, предполагам.

# 38
  • Мнения: 605
Е, Birdy, стига де, няма пък сега масово да се срамуваме зарад тоя Вражалец  Laughing ами смешно е представлението /признавам че не съм гледала по-старата версия - всъщност давали ли са я по телевизията?/. А това за вкараните изрази от споменатите образи  Rolling Eyes не е хубаво де
Аз съм тук по същество, да препоръчам "Благородният испанец" - отново в Сълза и смях - е тука направо се държах за корема и се смях  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 17 258
Eeee, dulcemulce, ама хич даже изобщо не ми е била целта да се срамува някой  Laughing

# 40
  • Мнения: 794
"Идеалният мъж" по Оскар Уайлд (Народен театър) тотално ме разочарова, съсипали са пиесата... ooooh!

Мария Кавърждикова рецитираше като първокласник репликите на Mrs. Cheveley  Twisted Evil  много слабо, просто нямам думи.. Tired

# 41
  • Мнения: 2 700
Попитах преди малко в Клюкарника, но никой не ми отговаря и се надявам тук да ме светнете.  Praynig Кои постановки бихте ми препоръчали като подходящи за дете на 10 години, освен "Оливър" в Младежкия? 

# 42
  • Мнения: 2 309
С любовта шега на бива на Мариус. Не ми допадна. Много добра актьорска игра, но сюжета е доста тегав. Актрисата в главната роля на Камии, просто ме изприщи с мъжкия си глас.

# 43
  • Мнения: 1 063
"В очакване на Годо" в Сатирата - много различен от почерка на Лилия Абаджиева досега.

# 44
  • Мнения: 698
Миналата неделя гледах "Чайка" в Театъра на армията. Очарована съм - въпреки че постановката - и пиесата - не са "лесни за преглъщане". За сетен път се затвърди мнението ми, че в този театър няма посредствен актьор.  Heart Eyes Така че идете и вижте!  Grinning И ако имате впечатления, препоръчайте ми постановка с Бойка Велкова. Много е добра тази жена, просто не знам как съм я пропуснала досега...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт