черта и каре

  • 18 809
  • 80
  •   1
Отговори
какво ще кажете за тези прически

# 1
# 2
  • Мнения: 4 435
Много банални вече.Всяка пета на улицата е така.Аз ги харесвам,но не бих си направила,защото няма да ми отива.

# 3
  • Мнения: 5 622
Когато аз се подстригах така (Тип В. Бекъм) нямаше много хора с подобни прически.Това беше февруари или март 2007-ма. Да не кажа, че всички жени бяха(и все още повечето са така  Wink.. Адски скучно ако питате мен) с дълга коса.... От как, обаче ходих в Лондон и се втрещих как всяка втора жена, независимо от възрастта, беше подстригана точно по този начин, реших, че е крайно време да си пусна пак косата и да търся някаква друга интересна и актуална прическа.

И все пак по-късата коса е за по-смели жени, които не търсят женствеността само в дължината на косата си  Wink

# 4
  • Мнения: 1 282
Бубе, за смелостта си права. Аз съм била с къса коса и никога няма да повторя. Не ми стиска.
Обаче след месец- два пак ще има хит в прическите и отново ще стане същото -  всички еднакви. А и друг е въпроса, че не на всеки му подхожда това, което е модерно и актуално.  Hug

# 5
  • Мнения: 209
Аз лично не бих се направила така

# 6
  • София
  • Мнения: 4 749
Ако ще ти отива така, подстрижи се. Да не ти пука, че всяка трета е на каре- без това на половината въобще не им отива  Party

# 7
  • Мнения: 2 152
И аз не бих
Преди доста години беше пак на мода.Тогава да съм била 13-14 годишна. Ужасно грозна бях и повече не експериментирам с дължината на косата си. Най-късо до под раменете,повече не Stop
Твой е избора дали ще се подстрижеш,но аз също съм на мнение,че е адски банално и масово карето Stop

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
Не ми харесва на мен, има жени, на които им отива, да.
И все пак ... не е нито за мен, нито за вкуса ми.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз се подстригах така миналата година октомври месец. Фризьорът ми се беше върнал от Франция, където беше на "Новите модни тенденции в прическите" и още никоя жена тук не беше подстригана така. Поддържах прическата 2-3 месеца и ми писна. Сега я пускам и пак съм с каре, но вече дълго. Ега-ти мъката. Трудно се поддържа, все ми се струва че расте бавно, но.....късия въриант е вече твърде банална прическа. Всяка трета е подстригана така!

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 13:33 от Блондинка в книжарницата

# 10
  • Мнения: 865
какво ще кажете за тези прически
Трудна за подържане особено за жени с чуплива коса.Това е прическа при която косата трябва да стои подредена и права.

# 11
  • Мнения: 658
Не на всеки тип лице и коса стои добре карето. Пък и вече всяка трета жена е подстригана по този начин.

# 12
  • Мнения: 6 164
Много карета станаха и най-тъпото е, че почти никое не е като Рианиното. Защото всички се клъцкат така и после никаква поддръжка да се докара някаква прическа. Ходят като разплетени кошници.

# 13
вярно е че са банални но все пак смятам че са по-добре от дългите и равни коси , който са без никакъв обем и изглеждат така все едно са без  форма.Аз лично харесвам по раздвижените коси независимо от дължината,а мой познат смята че една жена с къса коса е много по секси от другите защото е по рядко срещана Simple Smile

# 14
  • в семейството
  • Мнения: 404
Аз защо не ги виждам тези прически в поста на DINADI  newsm78

# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз защо не ги виждам тези прически в поста на DINADI  newsm78
Няма снимки, ако това мислиш, че не ти излиза.

# 16
  • Мнения: 1 733
Много ми харесват тези прически и много ми отвам. Но не се подстригвам така, защото ми е трудно да поддържам косата си винаги изрядна.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 654
Предпочитам карето. Сигурно 10 години/ в гимназията и университета/ ходих на черта, ту къса, ту дълга, с бритон и без, но все черта. После залитнах по етажите, а лятото се подстригах на баналното каре. Сега косата ми порастна, но все още ми харесва...докато не излезе нещо друго Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 589
Aз проблема съм го решила.Бях с коса под раменете и на моята висо4ина 1.78 не изглежда добре Twisted Evil.
Затова преди 2 седмици се кръцнах на каре.Като Риана се направих.И като ми омръзне слагам тресите.Кеф с дълга кеф с къса  Flutter Crazy

# 19
  • Мнения: 401
според мен не е толкова банално колкото го изкараха някои-много по-банално е коса на етажи с криво бритонче
и аз съм на каре и искам да порасне и да си направя черта до над раменете.

# 20
  • Мнения: 8 999
Бях с такава прическа в периода 1999 -2002 г. Фризьорката ми доста се напрегна интелектуално, докато схване какво искам от нея. Сега не бих се подстригала така. Много е актуално, а аз не обичам да съм актуална.

# 21
  • Мнения: 337
Преди 2-3 години бях на каре и то доста време, трудно се поддържа, но сега пак я пускам за такава прическа, защото косата ми е къса. Не се съобразявам с модните тенденции винаги, защото по-важното е да ми отива на мен, може да си е много модерно, ама като не стои. Въпроса е ако ти отива и се харесваш - давай! Peace

# 22
  • Мнения: 5 362
Харесва ми и ми отива,което е по-важното Wink
Ходя на карета от няколко години-различни дължини.Но определено с по-късо повече се харесвам.А и то пък случайно стана много модерно,което беше добре дошло за мен Laughing
Първо се консултирай с фризьора си дали ще ти прилича такава прическа и тогава действай! Peace

# 23
Ted ka,постни някоя снимка да те видим  Praynig

# 24
  • Мнения: 161
Aз проблема съм го решила.Бях с коса под раменете и на моята висо4ина 1.78 не изглежда добре Twisted Evil.
Затова преди 2 седмици се кръцнах на каре.Като Риана се направих.И като ми омръзне слагам тресите.Кеф с дълга кеф с къса  Flutter Crazy

Много ми се ще да видя на снимки как си менкаш 2те прически. Наистина сигурно е много готино да си кеф ти с дълга, кеф ти с къса коса.

Мойта коса е с дължина около раменете.
Хем ми се иска да понякога да я отрежа и да си сменя малко имиджа, хем не ми стиска и не се решавам на по-генерална промяна.

А пък и за добавка, косата ми е леко чуплива, от тези със собствено мнение на къде сутрин ще стърчи.... и все съм в чуденка как да си попроменя малко външния вид, ама хем ми се ще и прическата да е лесна за поддръжка, че сутрин нямам много време.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз се подстригнах на тип каре, тип разплетена кошница  Crazy ...

# 26
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Чак пък всяка трета да е с тази прическа....

# 27
  • Мнения: 5 362
Ted ka,постни някоя снимка да те видим  Praynig
Не очакваш да видиш на Риана или Бекъм карето,нали? Laughing Така не съм била,защото не би ми приличало.
В момента мога само от подписа си да ти покажа някоя снимка,защото съм на работа,но са малко старички.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165887&photo=17 - традиционна черта с бретон
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70720&photo=24 - доста късо изпълнение Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=155852&photo=47 - пак
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198257&photo=2 - това най се доближава до сегашния ми вид,но бретона съм го оставила да расте,и е на една страна.
Не ползвам пяни,вакси и пр.Сешоар също.Може и да имам нужда,но нямам време Embarassed

# 28
  • Варна
  • Мнения: 563
...а мой познат смята че една жена с къса коса е много по секси от другите защото е по рядко срещана Simple Smile

аз не съм мн съгласна с това, на мн жени къса коса просто не им отива, което не значи, че не са секси  Peace

# 29
  • Мнения: 1 322
Повръща ми се от тези прически.

# 30
  • Мнения: 2 622
Харесвам  чертата  и карето,но не и за  мойта чуплива коса.И не съм забелязала да са така актуални newsm78Виж,кривото бретонче и накълцаните етажи красят всяка втора женска глава Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 3 880
аз лично не бих си направила такава прическа...но аз имам гъста коса и няма да ми седи добре...мисля че за момичета с тънки и редки коси това е добро решение Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 1 654
Реших да "освежа" вече поизрастналото каре. Отидох при същата дама която от етажите ми направи карето и бях доволна. Но сега не съм SickДоста ми намали косата и сега 2-3 седмици няма да мога да се гледам. Аз не се харесвам, мъжо също Cry, но пък останалите решиха че съм била много "сладка". В момента я нося зад ушите че иначе като мина край огледало Shocked

# 33
  • Мнения: 1 354
Не ми харесват тези прически и никога няма да се подстрижа така.
Твърде много доближава мъжкия стил.
А и тези прически ми напомнят някакъв як Хитлеризъм-студени,груби. Crossing Arms
Не,не ми харесват тези прически,а и модата почти им мина.Вече след 10 години пак Mr. Green

# 34
  • Варна
  • Мнения: 472
Не ми харесват тези прически и никога няма да се подстрижа така.
Твърде много доближава мъжкия стил.
А и тези прически ми напомнят някакъв як Хитлеризъм-студени,груби. Crossing Arms
Не,не ми харесват тези прически,а и модата почти им мина.Вече след 10 години пак Mr. Green

Напълно съгласна  Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Не ми харесват тези прически и никога няма да се подстрижа така.
Твърде много доближава мъжкия стил.
А и тези прически ми напомнят някакъв як Хитлеризъм-студени,груби. Crossing Arms
Не,не ми харесват тези прически,а и модата почти им мина.Вече след 10 години пак Mr. Green


Ееее стига де - какво им е мьжкото  Stop Не бих казала в никакьв случай, че доскоро сьм имала мьжки стил - доста женствено си се чувствах даже Mr. Green Може да кликнеш в/у подписа ми  Wink
Бих казала, че по-скоро има доста френски шик в карето, но Хитлеризьм ...
Че вече е доста банално да - сьгласна сьм, аз затова вече направих и промяна сьс себе си.

# 36
  • Мнения: 3 830
Банални са, да! Иначе ми харесват.

Не бих се подстригала така.
Харесвам си дългата коса Peace

# 37
  • Мнения: 1 952
Не съм забелязала да е твърде банално.
Други прически са много по- банални, особено тези тип фолк певица- етажи, чупки иили преса и накривен бретон.
Но карето не е за всеки.
Иначе ще е хит и 2008г. по последни данни от лондонски списания за прически.

# 38
  • София
  • Мнения: 8 932
Не ми харесват тези прически и никога няма да се подстрижа така.
Твърде много доближава мъжкия стил.
А и тези прически ми напомнят някакъв як Хитлеризъм-студени,груби. Crossing Arms
Не,не ми харесват тези прически,а и модата почти им мина.Вече след 10 години пак Mr. Green


Ееее стига де - какво им е мьжкото  Stop Не бих казала в никакьв случай, че доскоро сьм имала мьжки стил - доста женствено си се чувствах даже Mr. Green Може да кликнеш в/у подписа ми  Wink
Бих казала, че по-скоро има доста френски шик в карето, но Хитлеризьм ...
Че вече е доста банално да - сьгласна сьм, аз затова вече направих и промяна сьс себе си.

Предпочитам по-дълги коси, но на теб определно много ти отива. Нищо мъжествено не виждам.

# 39
  • София
  • Мнения: 38 475
А като порасне карето - какво да се прави?

Аз се постригах началото на септември и сега ми порасна и хич не се харесвам с коса до раменете.
Не искам и да се постригвам пак.

# 40
  • Мнения: 943
Не очакваш да видиш на Риана или Бекъм карето,нали? Laughing Така не съм била,защото не би ми приличало.
В момента мога само от подписа си да ти покажа някоя снимка,защото съм на работа,но са малко старички.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165887&photo=17 - традиционна черта с бретон
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70720&photo=24 - доста късо изпълнение Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=155852&photo=47 - пак
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198257&photo=2 - това най се доближава до сегашния ми вид,но бретона съм го оставила да расте,и е на една страна.
Не ползвам пяни,вакси и пр.Сешоар също.Може и да имам нужда,но нямам време Embarassed
На мен честно казано не ми прилича твоята прическа на каре,отзад си е по-дълга от отпред,а нали трябва да е по-късо,не знам де....прилича ми по скоро на етажирана къса коса  Peace
А иначе и на мен ми харесва на някои само как им стои,но аз никога няма да се подстрижа късо,просто не ми отива.

# 41
  • Мнения: 1 952
А като порасне карето - какво да се прави?

Аз се постригах началото на септември и сега ми порасна и хич не се харесвам с коса до раменете.
Не искам и да се постригвам пак.


Всяка прическа, независимо каре, дълга или каквото и да е, се поддържа поне веднъж месечно.
Карето за го оформям на 2 седмици горе долу.

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък никога не поддържам прическа, щом порасне се превръща в нова и готово и без това вече ще ми е писнала или ще и е минала модата или нещо ще съм решила

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Анна, благодаря ти  Hug
И аз това казвам - няма нищо мьжествено в карето и има жени, на които много им отива. Аз обаче много обичам да сьм постоянно с нова прическа и затова си пускам пак дьлга коса и сьм вече с бретон

# 44
[

Цитат
Ееее стига де - какво им е мьжкото  Stop Не бих казала в никакьв случай, че доскоро сьм имала мьжки стил - доста женствено си се чувствах даже Mr. Green Може да кликнеш в/у подписа ми  Wink
Бих казала, че по-скоро има доста френски шик в карето, но Хитлеризьм ...


  Софф, много си готина...на снимката прическата е супер и цвета също

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
не ме карайте да се изчервявам бе хора  Embarassed мерси   bouquet
Цвета си е моя естествен /след дьлги години блондинстване  Laughing/
оспамихме темата, ще ни скастрят  Sunglasses

# 46
  • Мнения: 14 487
големи бисери в тази тема, бе. банално било, всички били с такива, хитлеристко било....всички са с дълги неподдържани коси дето си мислят, че са като на фолк звездите и са много секси. много по-добре е поддържана по-къса коса, отколкото пирги с мазни корени и цъфнали краища Sick
туй за хитлер е толкова култово, че не знам какво да кажа.... ooooh!

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
нали? И аз сьм в потрес от това - за миг си се представих като Хитлер направо  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 812
не бих се подстригала така,не ми харесва

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Реших да "освежа" вече поизрастналото каре. Отидох при същата дама която от етажите ми направи карето и бях доволна. Но сега не съм SickДоста ми намали косата и сега 2-3 седмици няма да мога да се гледам. Аз не се харесвам, мъжо също Cry, но пък останалите решиха че съм била много "сладка".
И аз съм горе-долу в същото положение. Реших да пострижа етажите леекичко, обаче фризьорката така ме офъка...Сега хем съм на каре, хем пък горните пластове са по-къси, отпред филирана и с бретон на една страна т.е. не е като на В. Бекъм. Не се харесвам, ама поне да беше модерно...Иде ми  #2gunfire

# 50
  • София
  • Мнения: 2 060
И моето каре порасна, но го поддържам всеки месец и даже последния път му окастрих 1,5 см и стана екстра. Вярно, че ми поомръзна вече - от година и половина все така си ходя, но.....нали още е актуално. Пък и си е супер женствена прическа.

Досега не съм видяла мъже подстригани по този начи. С черти съм виждала, ама каре не. Да не говорим, че нито един хитлерист по филмите, по снимки и разни там документални писания не съм видяла с каре, ама явно някои мацки тук са виждали такива Joy Joy JoyМного забавно! Може ли така ???? #Crazy

# 51
  • Мнения: 1 800
хахаха, паднах  от смях . Joy

То не бе Хитлер, то не бе кой от кой е по тренд сетър в Б-я...... ooooh!  Виктория Бекъм не беше първата с тази прическа, просто първата звезда, след това всички полудяха по карето. Още лято'06 беше актуално.
Карето/чертата не е нова мода, нов е начина на подстригване. Прави се с много вътрешни етажи, изтънени и скосени краища. Може да отива на всеки, ако дължината е съобразена с формата на лицето, става за всякакъв вид и гъстота на косата. Няма нищо общо от хитлерово време, когато с ножицата за овцете са удряли чертата на мацките Mr. Green
Всяка нова тенденция в прическите, горе долу идва с 3-4 дължини на  коса. Къса, до раменете, под раменете. За всяка дължина има по 1-2"нови"начина на подстригване. Така, че да си банален е супер лесно. Въпроса е колко си криейтив да си я правиш. Знаещите как от един вид подстрижка, може поне 3-4 начина на правене да изкара.
Карето изисква поддръжка, и ако не искате/нямате време за правене по- добре не се подстригвайте така, защото вероятността да сте разплетени дамаджани е  почти 100%, освен ако нямате супер права коса Peace
Като ви израсне карето сложете си няколко леърс на горната част, това ще оформи косата, ако искате отново да я пускате дълга.
Носете снимка на фризьорите, 1 пръст по-късо или само краищата, не за всеки означава едно и също  Peace

# 52
  • Мнения: 14 487
Карето изисква поддръжка, и ако не искате/нямате време за правене по- добре не се подстригвайте така, защото вероятността да сте разплетени дамаджани е  почти 100%, освен ако нямате супер права коса Peace

за мен пък е много по-лесно за поддръжка в сравнение с тогава, когато косата ми е била на пластове (лейъри). може би защото е много права, наистина  newsm78
най-хубавото е, че ако е малко замърсена не й личи така както като е на пластове, при тях веднага се разваля формата и не стои наникъде.
за протокола - прическата ми е точно като на аватара

# 53
  • Мнения: 401
хахаха, паднах  от смях . Joy

То не бе Хитлер, то не бе кой от кой е по тренд сетър в Б-я...... ooooh!  Виктория Бекъм не беше първата с тази прическа, просто първата звезда, след това всички полудяха по карето. Още лято'06 беше актуално.
Карето/чертата не е нова мода, нов е начина на подстригване. Прави се с много вътрешни етажи, изтънени и скосени краища. Може да отива на всеки, ако дължината е съобразена с формата на лицето, става за всякакъв вид и гъстота на косата. Няма нищо общо от хитлерово време, когато с ножицата за овцете са удряли чертата на мацките Mr. Green
Всяка нова тенденция в прическите, горе долу идва с 3-4 дължини на  коса. Къса, до раменете, под раменете. За всяка дължина има по 1-2"нови"начина на подстригване. Така, че да си банален е супер лесно. Въпроса е колко си криейтив да си я правиш. Знаещите как от един вид подстрижка, може поне 3-4 начина на правене да изкара.
Карето изисква поддръжка, и ако не искате/нямате време за правене по- добре не се подстригвайте така, защото вероятността да сте разплетени дамаджани е  почти 100%, освен ако нямате супер права коса Peace
Като ви израсне карето сложете си няколко леърс на горната част, това ще оформи косата, ако искате отново да я пускате дълга.
Носете снимка на фризьорите, 1 пръст по-късо или само краищата, не за всеки означава едно и също  Peace


съжалявам,но това какво  зна4и  Embarassed Laughing

# 54
  • Мнения: 14 487
пластове - от англ. layers

# 55
  • Мнения: 401
и аз се 4удех за някакви етажи да направя,но маи ще я пускам на 4ерта Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 800
Карето изисква поддръжка, и ако не искате/нямате време за правене по- добре не се подстригвайте така, защото вероятността да сте разплетени дамаджани е  почти 100%, освен ако нямате супер права коса Peace

за мен пък е много по-лесно за поддръжка в сравнение с тогава, когато косата ми е била на пластове (лейъри). може би защото е много права, наистина  newsm78
най-хубавото е, че ако е малко замърсена не й личи така както като е на пластове, при тях веднага се разваля формата и не стои наникъде.
за протокола - прическата ми е точно като на аватара


Имах в предвид, ако е някой с чуплива/къдрава коса и е подстриган на каре, трябва да я изправя с преса.
Мерси за превода на леърс (чудех се между етажи и пластове снощи Laughing), не можах да реша дали има нова бг дума за това.

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 06:05 от benson10

# 57
  • Мнения: 3 405
Любимата ми прическа е каре. От 10 години не мога да открия фризьор, който да ме подстриже така. Косата ми е убийствено права.

Блондинка в книжарницата, твоята прическа ми легна на сърцето Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 2 060
Благодаря ти Анджелина! И моята коса е така права като твоята. Да ти дам адреса на фризьорката, но....е в София newsm78май не ти върши работа TiredНо според мен всеки фризьор, завършил повече от един курс и с малко практика би трябвало да може да прави каре.

# 59
  • Мнения: 1 371
С моята бухнала коса, ако се подстрижа така, ще заприличам на гъба!

Иначе прическите ми харесват.. на другите жени.

# 60
големи бисери в тази тема, бе. банално било, всички били с такива, хитлеристко било....всички са с дълги неподдържани коси дето си мислят, че са като на фолк звездите и са много секси. много по-добре е поддържана по-къса коса, отколкото пирги с мазни корени и цъфнали краища Sick
туй за хитлер е толкова култово, че не знам какво да кажа.... ooooh!




 newsm10 smile3501

# 61
  • Мнения: 2 926
Харесвах ги много.
Но наистина са банални вече,като всяко модерно нещо.
А иначе аз не бих се подстригала така,имам прекалено хубава,дълга коса,за да я прежаля.

Алегра, не всички сме с дълги,неподдържани коси.
И обикновено против мазни корени използвам шампоан,а против цъфнали краища-ножици.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 10 788


И все пак по-късата коса е за по-смели жени, които не търсят женствеността само в дължината на косата си  Wink

Ухаа, значи съм смела жена, а?  bowuu Не съм и подозирала, че съм такава...  Laughing

Ходя си с къса коса вече от доста време и ме устройва идеално. Някак си вече и не мога да се представя с дълга коса. А едно време имах хубава гъста коса чак до кръста и в университета колежките ме скъсаха от "ахкания" и "охкания" - урочасали са ме!  Joy

# 63
  • Мнения: 14 487

Алегра, не всички сме с дълги,неподдържани коси.
И обикновено против мазни корени използвам шампоан,а против цъфнали краища-ножици.

разбира се. не го приемай лично, още повече че не визирам никой от форума. но по улиците е масово това с дългите безформени коси....

# 64
  • Мнения: 2 926

Алегра, не всички сме с дълги,неподдържани коси.
И обикновено против мазни корени използвам шампоан,а против цъфнали краища-ножици.

разбира се. не го приемай лично, още повече че не визирам никой от форума. но по улиците е масово това с дългите безформени коси....
Да, сега като се замисля,наистина често срещана гледка са оръфани краища на дълги коси.

# 65
# 66
  • Мнения: 14 487
benson, страхотни снимки Peace

но това не е ли по-скоро сасон, а не каре?
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4921568

# 67
  • Мнения: 1 800
benson, страхотни снимки Peace

но това не е ли по-скоро сасон, а не каре?
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4921568

Алегра, може и така да се казва. Не съм много запозната, с това как се казват на български прическите Embarassed
На английски е една и съща дума-bob (за каре, черта и май сасон).

# 68
  • Мнения: 619
И аз съм решила май така да се кастря Simple Smile.Ама нещо се притесняжам ,че няма да ми отива Cry

# 69
  • Мнения: 1 616
Аз също се подстригах на черта преди около месец и съм във възторг от себе си. За съжаление все още не е оформена така, както искам, защото бретонът ми е по-къс, но до седмица-две ще бъде образцова! Не ме интересува кой ще ме намира за банална, важното е, че се харесвам. И още нещо - чертата значително освежава и подмладява. Съвсем наскоро едни младежи ме взеха за студентка-първокурсничка. Mr. Green Е как да не я обичам тази черта, а? Hug

# 70
  • Мнения: 619
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173943&photo=27
Ето ме мен... ще ми отива ли ?
 Thinking
Като малка бях така Wink

# 71
  • Мнения: 3 405
И аз се подстригах на черта с бретон. За каре не се осмелих, че косата ми беше много дълга и отрязах 10 см.
Но скоро може и с каре да се сдобия  Grinning

# 72
  • Мнения: 619
А относно поддръжката ?

# 73
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ах, какви сполучливи сравнения има по-нагоре.  Laughing
Аз ще си пусна и малки мустачки.  Blush

# 74
  • Мнения: 3 405
Моята коса е права, ама супер-права. Измиване и сресване е достатъчно за поддръжката и на  каре и на черта при мен.

# 75
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз - като Анджелина. И много се харесвах на каре. По този начин си носех косата между 2000 и 2003 г. Май татък някъде ще да е тръгнала модата  Joy
Сега сериозно - ако някой в София може да направи свястно каре, което да не ме кара да вия от ужас, колчем се погледна в огледалото, моля - давайте координати. Дългата коса ми омръзна. Карето - хайл!

# 76
  • Мнения: X
Не бих се подстригала така, обичам дълга коса. Но самата прическа е за предпочитане пред пилешките коси, които бяха много модерни и плъзнали на всяка втора глава.   hahaha newsm57

# 77
  • Мнения: 3 405
Karimma, върна ме във времето. И аз тогава бях на каре. Бях студентка в Свищов и там една единствена фризьорка умееше да прави тази прическа и то с няколко движения на ножицата и едно-две с машинката, за врата. Казваше се Ева.
Един колега нарочно сядаше зад мен на лекции, не можел да устои на оголения ми врат  Laughing

# 78
  • Мнения: 1 318
Моята приятелка от дълга до кръста къдрава коса, се подстрига на каре и ходи постоянно да я изправя. Първо не й отива, второ - изисква страшно много поддръжка. И всичкото това в името на модата... не си признава да съжалява.

# 79
  • Мнения: 281
Фен съм на дългите коси Whistling.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 328
Karimma, върна ме във времето. И аз тогава бях на каре. Бях студентка в Свищов и там една единствена фризьорка умееше да прави тази прическа и то с няколко движения на ножицата и едно-две с машинката, за врата. Казваше се Ева.
Един колега нарочно сядаше зад мен на лекции, не можел да устои на оголения ми врат  Laughing
Аз до този момент само една фризьорка, която да го умее карето, съм уцелвала. Тя пък го изпипваше - поне половин час. Но на мен ми доставяше удоволствие да усещам нежно пипащите пръсти върху косата си. Направо релаксирах в този половин час.
Може пък да се замисля пак при нея да ходя /далеч ми е, но си струва/.

Общи условия

Активация на акаунт