Трайност на АМ - колко време след като е приготвено

  • 45 571
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
 Simple Smileна пове4ето АМ пи6е да се дават до 4ас след приготвянето,но аз давах CELIA на което пи6е 4е може да се дава до 24 4аса

# 16
  • Мнения: 491
Аз правя млякото 15мин преди ядене,но на кутията пише,че до 1час може да се консумира.Мисля,че ако го направиш непосредствено преди ядене е най добре.

# 17
  • Мнения: 1 483
Максимум 1 час след приготвенето.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 541
На всички, които съм ползвала пише да се приготвят непосредствено преди консумация, независимо от числото. Пряко сили - един час да може да стои, но и това не е желателно.
Peace

# 19
  • Мнения: 2 960
На всички, които съм ползвала пише да се приготвят непосредствено преди консумация, независимо от числото. Пряко сили - един час да може да стои, но и това не е желателно.
Peace
и аз съм на това мнение Peace

# 20
  • Мнения: 2 908
До 1 час след приготвяне.

# 21
  • Мнения: 554
Ние сме на Милумил 2 и на кутията си пише до 1 час след приготвянето.

# 22
  • Мнения: 423
Аз го давам непосредствено след приготвянето. За да не се налага да стои много време слагам водата в термос, и така дори да съм навън го приготвям точно преди да го дам на детето.

# 23
  • Мнения: 2 336
Аз го давам непосредствено след приготвянето. Но му дават 1ч. максимум след направата му

# 24
  • Мнения: 814
На нашето АМ пише "Винаги приготвяйте готовия разтвор непосредствено преди хранене" и мисля, че така е най-разумно...въпреки, че и аз съм, чела че до 1 ч. не би трябвало да има проблем

Общи условия

Активация на акаунт