Почистване на жълти петна от белина

  • 5 487
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Имам нужда от помощ - току що съсипах една мн готина риза на съпруга ми - бяла е, но след като сложих Аче в пералнята е останало огромно жълто петно точно върху нея. Предполагам че не е трябвало да слагам белината направо при прането, а горе в клетките, но честно казано нямам мн опит в прането с белина. Има ли някой, който да ми помогне - как да се справя с това петно??? newsm78

# 1
  • Мнения: 8
За съжаление и на мен ми се случи този проблем. Моля, ако някой знае начин да се премахват такива петна да каже.

# 2
  • Мнения: 721
Имам нужда от помощ - току що съсипах една мн готина риза на съпруга ми - бяла е, но след като сложих Аче в пералнята е останало огромно жълто петно точно върху нея. Предполагам че не е трябвало да слагам белината направо при прането, а горе в клетките, но честно казано нямам мн опит в прането с белина. Има ли някой, който да ми помогне - как да се справя с това петно??? newsm78
дай я на химическо

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Скоро, избелвайки една сладка рокличка на малката ми дъщеря, памучната дантела по бието стана жълтеникава. От много дълго стоене (24ч) или пък от силно концентриран разтвор, знам ли, но беше ужасна. Пуснах я на 60 градуса с бялото пране и вече е почти бяла. Предполагам, че още едно такова изпиране и ще се възстанови изцяло.

Общи условия

Активация на акаунт