21.12.2012-краят на света?

  • 9 690
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Най-после!

# 31
  • на село
  • Мнения: 3 914
О, краят на света трябваше да настъпи още с настъпването на 2000г, ама не бива.

# 32
  • Мнения: 1 840
Според мен сполучлив филм за края на света е "На брега" с Арманд Асанте - биваше си го, много въздействащ.

# 33
  • Мнения: 3 405
Краят на света ще дойде съвсем неочаквано, ще се събудим една сутрин и света няма да го има  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 6 992
Според мен сполучлив филм за края на света е "На брега" с Арманд Асанте - биваше си го, много въздействащ.
Дааа, онзи ден го гледах по препоръка на Лилита, страшен е! Grinning

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Че има още 5 год. до тогава. Ще поживеем и ще видим.

# 36
  • Мнения: 1 512
Някой ден, може би .... Когато изчерпим всички ресурси, когато позволим различията помежду ни да разпалват нови и нови войни ... Може би краят ще бъде всъщност пречистване и ново начало...
Иначе такива дати хич не ме стряскат. Навремето, когато на мода излязоха разните  полтъргайсти, извънземни, село Ключ и тем подобни, през седмица - две по тогавашните "влиятелни" печатни медии излизаха пророчества и предсказания за свършека на света. Да де, ама на една от посочените дати бях на сватбата на мой братовчед и пиех лимонада (щото нямах 18 и не ми разрешаваха друго). Та така.

# 37
  • Мнения: 2 792
  Чудесно, поредния край на света, вече дори не ги броя, човек свиква с всичко, явно...

# 38
  • Мнения: 516
Преживях трудно раждане. Ще преживея и това.

# 39
  • Мнения: 468
Да, ама до тогава ще ни е гътнло глобалното затопляне sweating

# 40
  • Мнения: 335
Маите нищо не са казвали. Според техния календар тогава свършва една епоха и започва нова...

Това е последната година в един от календарите на маите.

Че свършва някаква епоха - свършва.
Ти коя епоха знаеш, че била започвала след това и до коя година продължава според този календар "новата" епоха?

Ясно е, че ще стане нещо съществено през тази година. Въпросът е правилно ли е "прочетена" тя.


# 41
  • Мнения: 4 187

А 21.12 2112  Mr. Green!? Или 20.12. 2012 ?

# 42
  • Мнения: 3 880
Ясно е, че ще стане нещо съществено през тази година.

И от къде стана толкова ясно newsm78

# 43
  • Мнения: 2 353
  И ще се свърши с пустото пране.

# 44
  • Мнения: 7 723
Пак ли ще има край на света?
Не зачестиха ли напоследък? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт