За повръщането при кърмачетата

  • 1 662
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
Аз с Киара имах същия проблем - повръщаше. Вярно, че не беше на фонтан, но си връщаше. Много се притеснявах, но проблема изчезна около 8-9мес. На нас, не ни подейства вкючването на пюрета в менюто. Просто си го израстна. Трявба ти търпение и пералня  Grinning

# 16
  • Мнения: 4 784
Синът ми имаше рефлукс и повръщаше след всяко ядене по много обилно количество, почти всичко, което е изял. Обилното повръщане продължи до към 3-4 месец, когато преминахме на Аптамил Ар. Тогава спря да пъвръща така обилно, не че съвсем спря, но не чак толкова. Така беше и като въведох пюретата. Към 7-8 месец окончателно спря да повръща.

# 17
  • Мнения: 127
дъщеря ми след всяко хранене като че ли "преливаше" дори и да е хапнала съвсем малко. Не е било повръщане, така че да върне всичко или да е на фонтан, но си беше адски неприятно. Голямо преобличане падаше и непрекъснато с лигавници трябваше да стои. Имахме си даже лигавници според тоалетите  Mr. Green След 6-тия месец спря изведнъж. Захраних на 4, 5 месеца със зеленчуково и съм въвеждала много бавно различните видове.

# 18
  • Мнения: 757
в момента в който минахме на аптамил1 спря да повръща-3 месеца

Общи условия

Активация на акаунт