Януари ще се появим, с радост мама ще дарим!

  • 11 468
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 110
Леле,момичета,вас да не ви остави човек за 30 мин.Не мога да ви смогна.
Елеонора,благодаря за отговора ти,аз съм на консултация(последна) на 12.12. и ще повдигна този въпрос пред доктора,както и задължително ще поискам пак видеозон (за мое успокоение).
Пък след това-чакане му е майката!!!
Вече съм подготвила по-голямата част от багажа и....да видим до кога ще устискаме. #Crazy
ще бъда малко в движение,че тати ще си дойде гладен,а не съм готвила още... Confused

# 31
  • Мнения: 52
Мари-значи секциото ми е на 08.01.08 в 12:30 часа...казаха ми на 07.01.08 в 14:30 часа да ми правят изследванията за упойките.И ми казаха след като се прибера на 07.01.08 да изпия два дуфалака за да мога да се изходя...и до операцията да не ям и пия нищо до другият ден ..само ми позволиха една супичка ако искам да хапна.Общо взето това е .

# 32
  • Мнения: 1 325
ЛЕЛЕ ЧЕ УМНИЦА МАЛКАТА ЛИЛИ newsm10 ДАНО И НАШИТЕ СА ТАКИВА СЛАДУРИ Grinning МОМИЧЕТА НЯКОЙ БЕШЕ ПРАШТАЛ КЛИПЧЕТА НА РАЖДАНИЯ АКО ЗНАЕТЕ АДРЕСА ПУБЛИКУВАЙТЕ ГО  newsm03
МЕРСИ ЗА ИНФОТО ЕЛИ Simple Smile

# 33
  • Мнения: 52
Мари-аз знам доста клипчета и сайтове обаче не искам да се плашиш  Mr. Green
http://semeistvo.rozali.com/galeria.php?catid=bremennost-desi
Ето тук можеш да видиш всичко как става до най-малката подробност.

# 34
  • Мнения: 980
Да се разпиша и аз в новата темичка  Flutter

Добре са ни дошли новите кандидат-мамчета  Hug

Аз съм много уплашена непрекъснато похапвам и трупам килце след килце сигурно ще ми се нацепи кожата от толкова ядене, знам ,че не трябва но още от 4-5 сутринта започва да ми стърже , а с това гадно време и да се разхождам ми е трудно

Силвия, добре дошла в отбора. Повечето сме така  Blush

Някоя от вас да усеща пронизваща болка много ниско долу,като от убождане в матката?
Усещам такава остра болка в срамната кост. направо ме пронизва и докато се раздвижа си въртя много смешно дупето и татито много ми се смее #Cussing out
Относно записите на тоновете-в ДКЦ-то,където ходя на консултации акушерката ги мери с някакъв апарат и ги засича по часовник.Това същото ли е както в болницата?

Аничка, друго е. На мен така ми ги засичат в ДКЦ-то акушерката ги гледа около минута-две, но като ходих в болницата и лежах около половин час с апарата и записвахме на хартия.

и за секса
Embarassed последния път (май през септември беше Thinking) милото твърдеше, че бебо го ритнал по малкия и оттогава не ми връзва на заигравките  Confused сега се уговаряме за първа брачна нощ, ама да видим... Wink а иначе мерак има, въпреки че малко се срамувам от окръжността си  Embarassed

Мимоза, слагам капките за нос и съм първа писта за каЙфето  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 325
ЩЕ РАЗГЛЕДАМ КЛИПЧЕТАТА ДА ВИДЯ ЗА КАКВО СТАВА НА ВЪПРОС НАЛИ СЪМ СИ ЛЮБОПИТНИЧКА Grinning ЕТО ОТ КЪДЕ МОГАТ ДА СЕ ТЕГЛЯТ ДЕТСКИ ПЕСНИЧКИ
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/409/57/

# 36
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Мислех да не коментирам, но понеже вече две мами споменаха, че са избрали дата за секцио 08.01.08, та реших да си кажа мнението. Ако разгледате малко Нумерологии (или Номерологии - както искате ги наречете), ще видите че някои числа не са особено благоприятни - като 8, 17, 18, 29 и някои други... Ако човек се роди на тези дати - си носи кармата, но ако някой избира вместо него... Общо взето бих искала да кажа, че както избора на име, така и избора на дата е доста отговорно нещо. И ако този избор е в ръцете на родителите, би било добре те да се поинтересуват малко от Нумерология, дори и да не вярват особено в подобни неща.

Ето една статия: http://numerology.clubastrology.net/?p=18
Естествено, ако някой се интересува съм сигурна, че ще намери доста информация.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 20:03 от Кафява мечка

# 37
  • Мнения: 256
Аз ще се включа по темата за изтичането на водите - при мен беше обилно, не като да се напишкаш в гащите, ами направо като да изпуснеш много вода наведнъж. Знам, че на някой поччват да им текат по малко, но при мен си беше наводнение.

Кафява Мечка, недей така моля те, аз съм родена на 8 януари и не смятам, че числото 8 е толкова лошо.

Днес имах много гадна случка в метрото - един се метна под влака, в който пътувах. Добре, че бях вътре, че не го видях, представям си горките хора на спирката, и то в пик час 8,15. Та ми е криво цял ден.

А иначе малката днес почва да ходи на българско училище Simple Smile

# 38
  • Мнения: 6 274
Здравейте wavey . Малеййй ... Като ви гледам как сте се юрнали , то аз май замалко да пропусна да се запиша в новата темичка . Да ви се оплача , момичета - много ме боли ниско долу (отвътре , обаче) . Нещо много странно , което не ми се е случвало преди . Усещам и опъване , ама толкова силно , че все едно ще ми се откъснат вътрешностите от тежестта  #Crazy. И ако стоя по-дълго права имам чувството , че направо ще се напишкам . Обаче отивам в тоалетната и ... нищо 2-3 капки само . Направо не знам какво става . Дали е възможно бебето да е много голямо , а аз по принцип съм мъничка ?! newsm78

# 39
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Valia, с тази рождена дата само не ми казвай, че си постигала успехите си в живота с лекота... Не искам да кажа, че има лоши числа, но казвам, че има тежки числа. В смисъл може да утежнят живота на човека...

Djulichka, при подобни усещания аз веднага бих звъннала на доктора.

# 40
  • Мнения: 52
Това с нумерологията мисля че е за хора, които вярват също така и в зодии и магии или каквото си искате там.Мисля, че човек както сам си подреди живота такъв ще е той ..независимо на коя дата се е родил.Лично мнение ..всеки има правп на такова, нали?

# 41
  • Мнения: 980
Djulichka, мисля че е нормално с напредването на бременността. Бебенцата вече натежават, пък и като прибавим и околоплодни води и плацента и килограмите от чужди тела в нас стават много. Милото ми се смее, че съм като хищник и навсякъде, където отидем и аз маркирам територия  hahaha а и от два-три дни вече ме прорязва ниско долу и само се моля бебчо да изкара и тази седмица в коремчето на топло Praynig и тати се моли с мен, защото не иска стрелец вкъщи  Grinning

Валя, много лошо с инцидента в метрото. Прегръдки от мен и не го мисли.  Hug Hug Имаме си много по-хубави неща за мислене baby_neutral

# 42
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Това с нумерологията мисля че е за хора, които вярват също така и в зодии и магии или каквото си искате там.Мисля, че човек както сам си подреди живота такъв ще е той ..независимо на коя дата се е родил.Лично мнение ..всеки има правп на такова, нали?

По-спокойно, Елеонора. Естествено, че всеки има право на мнение. Мисля, че никой не те е спрял да изкажеш твоето. А и аз с моето просто се опитах да кажа нещо, което смятам за полезно.

# 43
  • Мнения: 6 274
Кафява мечка , аз това и направих . Питах я дали да пия нещо , но тя беше категорична "Нищо". ТО , вика си е напълно доносено бебе и ако тръгне да се ражда си е съвсем нормално . Аз възразих , че имам още месец , а и подобни оплаквания никога преди не съм имала , но ...   33uu

# 44
  • Мнения: 1 325
АЗ СЪМ РОДЕНА НА 11 ЕДНО ОТ ГОСПОДАРСКИТЕ ЧИСЛА.НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ЗАМИСЛЯЛА НАД НОМЕРОЛОГИЯ МАКАР ЧЕ МОЯТА КОМШИЙКА КОЯТО СЪЩО Е БЪЛГАРКА МНОГО СЕ ИНТЕРЕСУВА И ЧЕТЕ ТАКАВА ЛИТЕРАТУРА,АКО СЕ НАЛОЖИ ДА СЪМ СЕКЦИО МОЖЕ БИ ЩЕ СЕ ПОИНТЕРЕСУВАМ ЗАСЕГА ИМАМ ОЩЕ ТРИ СЕДМИЦИ ЗА ДА СЕ РЕШИ ОКОНЧАТЕЛНО.
EЛИ ГЛЕДАХ КЛИПЧЕТАТА, НЕ БИЛО ЧАК ТОЛКОВА СТРАШНО Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт