запичащи зеленчуци

  • 3 278
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
искам да ви попитам кои са запичащи зеленчуци и плодове, как ги редувате при захранване, аз захраних с морков, днес почиваме но от утре какво да дам / тиква, картоф / комбинация от моркоф и картоф илил тиква и картоф, а и на кърма е може би това е важно.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 658
ами аз тези които знам като запичащи са морков, ябълка и банан. Разхлабващи са тиква, тиквичка, круша, праскова, сини сливи. Друго надявам се да допълнят след мен.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 714
Ябълката мисля,че действа регулиращо поне гастрото така ни каза понеже ние сме с запек!

# 3
  • Мнения: 27 524
Морков, банан, оризова каша. Не съм сигурна, че запичат, така казват, моят син никога не са го запичали. Един зеленчук се дава няколко дни и тогава се въвежда следващия. Два нови не се дават заедно, дава се един нов заедно със стария или само един нов. Тиквата разхлабва.

# 4
  • Мнения: 1 483
От зеленчуците-моркова запича(на нас ни помага),а от плодовете-банан и печената ябълка.

# 5
  • Мнения: 508
Морков, банан, оризова каша. Не съм сигурна, че запичат, така казват, моят син никога не са го запичали. Един зеленчук се дава няколко дни и тогава се въвежда следващия. Два нови не се дават заедно, дава се един нов заедно със стария или само един нов. Тиквата разхлабва.
Точно Peace

# 6
  • Мнения: 154
В сайта на HIPP на съветник като кликнеш на календара се отваря таблица с различни зеленчукови,плодови пюрета,каши,като в последната графа е отбелязано кои са запичащи,кои са разхлабващи и регулиращи.Може да придобиеш обща представа за доста плодове и зеленчуци,друг е въпроса,че въздействието им може да е индивидуално при различните деца.

# 7
  • Мнения: 6 029
По принцип, ако бебето няма проблеми, никак не би трябвало да му влияе храната. Моето бебе нито се запича, нито се разхлабва от храните, които яде.

# 8
# 9
  • Мнения: 6 713
При нас запича моркова и банана, ябълката действа регулиращо. Peace
Разхлабват круша, слива, тиквичка, праскова, кайсия

Общи условия

Активация на акаунт