AVON- обсъждане на продукти -3

  • 32 945
  • 645
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Тема 1

Тема 2

Мисля че стана прекалено голяма тема 2 и реших да направя нова,дано да няма сърдити Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз да кажа, че мечето е страхотно. Имах поръчани 2, 1 за мен и 1 за подарък. Само дето много се различаваха- едното беше дота по- дебело от другото например.  Laughing

# 2
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Верно ли са се различавали.... Егати....  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 914
Както казах- едното беше напълнено съвсем малко (с мънистата). На другото едното краче беше по- дълго. Главичката на 3 пък беше настрани. То май и аз се вманичих в разглеждането им.  Laughing

# 4
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Мечоците са много много сладки! Отговарят си на размера 30 см., пълни с малки мъниста и готини за мачкане. Имах поръчани 3, от които едното беше за мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 372
НИе имаме мечето от миналата година .Уж са затоплящи,но ...ще го премълчим понеже е симпатично Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз даже ги исках всичките за мен, само за гушкане са.  Blush

# 7
  • Мнения: 35 949
'айде, кога ще дойдат последните три, че вече съм нетърпелива  hahaha

http://www.fragrantica.com/index.php?q=&designer=Avon&os … amp;view=Pretraga

# 8
Здравейте.Искам да попитам някой ползвал ли е измиващата гел пяна от зелената серия за мазна кожа-Solutions ? Дали сваля спирала и грим като цяло? До сега съм ползвала само измиващия гел от ретроактивната серия.  А мнения за  подмладяващия почистващ гел Liiv botanical. Мерси предварително.

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз ползвам тази гел-пяна за почистване на лицето, но не се гримирам и не мога да ти дам отзиви колко добре измива. Доволна съм като цяло от нея - добре почиства, но доста изсушава кожата. Задължително хидратирай и овлажнявай кожата след употребата й.

# 10
Мерси много за бързия отговор. Аз съм със суха кожа и незнам дали ще е добре за мен. Така или иначе винаги слагам крем след измиване. Важного е да почистна добре.

# 11
Здравейте.Искам да попитам някой ползвал ли е измиващата гел пяна от зелената серия за мазна кожа-Solutions ? Дали сваля спирала и грим като цяло? До сега съм ползвала само измиващия гел от ретроактивната серия.  А мнения за  подмладяващия почистващ гел Liiv botanical. Мерси предварително.


АБСОЛЮТНО СВАЛЯ!!!
Само нея ползвам за сваляне на 5 тона спирал, сенки, фон дьо тени и пудри и ружове!! Перфектно се справя, въпреки че момичетата казват, че не е подходяща защото това са очи, ама аз съм й свикнала и я ползвам от не знам колко години!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Аз също я ползвам от доста време и съм много доволна-сваля абсолютно всичко, без да ми дразни очите, че те са малко чувствителни.Наистина почиства добре, но след нея (както и след всеки друг измиващ продукт) се минава лицето с тоник, за да не остават никакви следи от нея и задължително-крем!Пропуснах да кажа, че кожата ми е смесена, но дори и на мазните зони започва леко да ми опъва, ако не се намажа след това, но това мисля е нормално за продуктите за мазна кожа.

# 13
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мерси много за бързия отговор. Аз съм със суха кожа и незнам дали ще е добре за мен. Така или иначе винаги слагам крем след измиване. Важного е да почистна добре.

Щом си със суха кожа не мисля, че това е най-добрият продукт за теб. Наистина доста изсушава.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 828
Пробвах йогуртите за тяло, по-гъсти са от лосионите, по-кремести, хубаво миришат, харесват ми.

Общи условия

Активация на акаунт