Как се запознахте с половинките си

  • 2 810
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
И такава тема вече имаше.. Все пак да се разпиша - в сладур  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 105
Закъсах с колата в снега и той ми помогна да я избутам.

# 17
  • Мнения: 317
И двамата сме журналисти и се срещахме по разни пресконференции. Първата ни среща бе в ритуалната зала на общината във Велико Търново. Какво да се прави съдба! Grinning

# 18
  • Мнения: 243
Бяхме колеги. Трябваха ни 3 години, за да се съберем Mr. Green Къде ли ми е бил акъла, та съм чакала толкова време newsm78

# 19
  • Мнения: 148
В дискотека, аз на 16, той на 20 - той пиян, аз леко замаяна /бях на рожден ден/. Погледите ни се срещнаха и като магнит ни превлякоха един към друг. В следващата минута вече танцувахме, последваха случайни срещи на улицата, в някое кафе, та чак след година се залюбихме

# 20
  • Мнения: 3 675
Запознахме се в чата.В интерес на истината майка беше причината да се запознаем.Започнах да си чатя с него ей така за майтап, а когато ми предложи да се видим се опъвах.Майка ми-хайде отиди, може да се харесате.Е харесахме се, но майка не го хареса.

# 21
  • Мнения: 26
в училище преди близо 7 години,но от 6 сме заедно.

# 22
  • Мнения: 2 908
На купон в Младост 1А в София.Бяхме и двамата студенти 4-ти курс-различни университети,различни специалности.

# 23
  • Мнения: 3 641
В Търново на студентски купон. Аз първи, той трети курс. Различни специалности и факултети.   Grinning

# 24
  • Мнения: 425
Със сестра му бяхме съученички от първи клас и някъде от тогава се познаваме, после се движехме в една компания и накрая се залюбихме.

# 25
  • при принцесите
  • Мнения: 90
В университета, бяхме в една група. Но още на първия ден си го заплюх  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 13
Моя беше братовчед на моя приятелка и един ден бяхме и двамата при един и същ зъболекар.Та на излизане от кабинета се запознахме и разбрахме кой кой е.Оттам тръгна всичко преди 8 години когато бях на двайсет.Четири месеца по късно 1datingсе оженихме

# 27
  • Мнения: 389
Колеги в С.А. "Д.А.Ценов" Свищов бяхме, в една група.

# 28
  • Мнения: 11
На една бензиностанция,където работех.Още като го видях и си казах:това е мъжа на живота ми.Така и стана .След 6 месеца вече живеехме заедно.

# 29
  • Мнения: 19
Бяхме и двамата студенти, той в ІІІ - ти курс, аз в І - ви. Една година движехме в една компания, покрай него се въртяха хиляда мадами и чак след година и половина "тръгнахме"  luvbed заедно. То беше голяма любов, голяма романтика newsm03.Оженихме се след 6 години married, а вече имаме 10 години и половина заедно

Общи условия

Активация на акаунт