За и против силните парфюми

  • 451
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Здравейте девойки - кажете неща за или против парфюмите през бременността. Моята бременна сутрин като ме целува мене - аз ще пукна, както си спя / тя излиза по-рано и аз още мога да спя - скоро няма спане/ . Не може да не се отразява зле на бебето / според мен/. А иначе разправя, че всичко много и мирише и и е неприятно  Shocked

# 1
  • Мнения: 4 546
искаш да кажеш, че тя много се парфюмира, така ли?  щом не й се гади - не виждам проблем. ако толкова се притеснявате, може ад си пръска косата и дрехите, а не директно кожата.

# 2
  • Мнения: 1 483
И аз не виждам проблем щом не й се гади.Аз например въобще не се пръсках,ставаше ми много зле.

# 3
  • Мнения: 2 197
Нищо няма да му стане на бебето. Може би след като се роди има опасност да се разкиха от силния парфюм Laughing
Аз лично никога не съм харесвала парфюма ми да се усеща от другия край на стаята и никога не се пръскам така. Но има различни хора.

# 4
  • Мнения: 545
Щом тя го понася ,няма проблем!Но като се роди бебчето,по-добре избягвайте парфюмите,алергизиращи са!

# 5
  • Мнения: 2 100
Що да не се парфюмира...като не и се гади...Сега пък като е бременна да е вмирисана ли  Mr. Green
 Peace Няма проблем за бебето.

Общи условия

Активация на акаунт