Родилните домове

  • 10 978
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 391
само теб те слагат в коридора - а бебето си е в бебешки отдел
И след като минат 2та часа ти го дават да го кърмиш.
Това е заради вероятността от усложнения след раждането.
Там те наблюдавали всички лекари, ако има голяма кръвозагуба например и т.н.
То се правело за доброто на родилките.
Не вярвам да има течение - ама знам ли?!

# 91
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: Collibri
само теб те слагат в коридора - а бебето си е в бебешки отдел
И след като минат 2та часа ти го дават да го кърмиш.
Това е заради вероятността от усложнения след раждането.
Там те наблюдавали всички лекари, ако има голяма кръвозагуба например и т.н.
То се правело за доброто на родилките.
Не вярвам да има течение - ама знам ли?!


Няма течение, разбира се... Grinning
Освен това не разбираш как са минали тия 2 часа, защото се скъсваш да пишеш смс-и и да говориш по телефона  Grinning

И само едно уточнение, бебето не ти го дават след тия 2 часа. Аз родих в 11,18 сутринта и трябваше да ми я дадат вечерта, но аз поисках да остане в детското, за да мога да се наспя, че втората нощ реват ужасно много, не знам защо, ама се скъсват тогава от рев... Shocked
Ако родиш вечерта пък, ти го носят сутринта бебето...

# 92
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много ми беше интересно да разгледам снимките на Колибри. Не знам защо оставам с впечатление, че нарочно се ремонтират едни зали, а другите са....от моето  време на раждане. Честно казано, ако се налага да раждам и се разходя преди това, ще избера ремонтираната зала /въпреки принципа ми за плащането, ама при първите снимки направо ми се обърна душата/ .  

    Аз мисля, че е ужасно да има такава разлика , майките да не бъдат поставени при едни условия ,  мошениците да си купуват последни модели коли, а ако жените им тръгнат да раждат да не се сетят да оставят 100 лв дарение и въобще....Това си е мое мнение, така че не се захващайте да ме ядете отново . Просто това го наричам несправедливост и не мога да се примиря с нея.

   Колибри, не са ли метални само рамките на леглата, а иначе таблата не са ли тип талашит? Поне така изглеждат на снимките- е, не съм специалист по мебели, ама и аз такива спомени имам от тези легла.

# 93
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Kalinka
Аз мисля, че е ужасно да има такава разлика , майките да не бъдат поставени при едни условия ,  мошениците да си купуват последни модели коли, а ако жените им тръгнат да раждат да не се сетят да оставят 100 лв дарение и въобще....Това си е мое мнение, така че не се захващайте да ме ядете отново . Просто това го наричам несправедливост и не мога да се примиря с нея.


Миличка, не съм много набожна, но един цитат ще кажа "Ръката отдава всекиму дължимото"! Аз още не съм видяла мошеник, който да е по-щастлив и доволен от живота от мен!

# 94
  • Мнения: 1 391
Да, метални са само краката - ама това е за удобство за чистенето. Иначе са си с табли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт