03.05 - 07.05.2004

  • 2 490
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 461
ами то наистина си е опасно, аз нямах впредвид в едно легло Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 502
Sad Много съм разочарована,уж не трябваше да ми идва този месец, а то не стига че ми дойде ами и ми дойде с два дена по-рано,направо бях шокирана. Много странно,по принцип уж го правихме за момиченце,т.е.2 дена преди овулацията ми,а то в същност се оказа,че сме го правили в дена на самата овулация (тъй като ми дойде 2 дена по-рано) и пак не е станало,много ми е странно това. Какво мислите по въпроса?Мъжът ми така се е ентусиазирал за следващия месец,че направо ме изненадва Shocked дай боже да стане нещо!Остават два месеца до прибирането ни в България и страшно ми се иска да изненадаме бабите с новината за още едно внуче  Wink
Поздрави от студената Исландия,голям студ хвана тия дни,направо ви завиждам на топлото време.

Мама Веси  55

# 17
  • Мнения: 254
I az sam razocharovana, I na men mi doide ….. nishto ne stana toia mesec. Ug vsichko pravihme kakto triabva a nishto. Mnogo mi beshe machno tia dena, chustvah se dosta zle I zatova ne sam pisala chesto vav foruma. Dano neshtata vse pak da stanat vapreki che toia mesec mislia da ne sme tolkova seriozni v bebepraveneto a da se sredotochim varhu sebe si, da se zabavliavame I da ne mislim za bebe.  
Inache moge da se okage che celia si givot sme prekarali v chakane.
Taka che mili momicheta otdavam se samo na egoistichni zanimania, vani masagi, ekskurzii kuponi i vsichko v imeto na men. Reshila sam pone edin mesec da se giveia samo s misalta na men da mi e dobre.
Dano ne sam vi razocharovala ot sebe si. Gelaia vi vesel i slanchev Weekend!

# 18
  • Мнения: 7 716
Наистина е най-добре да се отпуснеш и да не мислиш за това непрекъснато. И следващия месец ще успееш.
P.S. Как ли става тоя номер с немисленето?
Аз се утешавам с това, че и други има като мен, колкото и да е гадно. Но пък искренно се радвам когато някое момиче от този форум отиде в съседния.

Общи условия

Активация на акаунт