Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 064
  • 641
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 738
Гледах тeзи:
Paycheck
The jacket

Биват, стига да харесвате такъв вид филми.



Paycheck съм го гледала и ми хареса, с Бен Афлек нали? А другият за какво става въпрос?

# 91
  • Мнения: 1 726
Един глас и от мен за "A Good Woman"

# 92
  • tardis
  • Мнения: 329

Paycheck съм го гледала и ми хареса, с Бен Афлек нали? А другият за какво става въпрос?
Да, с Бен Афлек е Simple Smile
Другият... Превежда се "Усмирителната жилетка". За човек, несправедливо обвинен в убийство, което не си спомня, и тикнат в лудница. Там се отнасят много зле с него, но той открива, че може да се пренася напред в бъдещето и ... това накратко.

# 93
  • Мнения: 5 462
LIONS FOR LAMBS

Гледайте този филм, непременно!
Точно този смятам да гледам  тази вечер .....

# 94
  • Мнения: 2 957
Markrit   после пиши дали ти е харесал;)

# 95
  • Мнения: 5 462
ОК. ама явно трябва да се клонирам ... хем искам да съм тука хем искам да гледам филма ... hahahaИзпушвам си цигарката и отивам да гледам... обещавам  Peace

# 96
  • Мнения: 738

Paycheck съм го гледала и ми хареса, с Бен Афлек нали? А другият за какво става въпрос?
Да, с Бен Афлек е Simple Smile
Другият... Превежда се "Усмирителната жилетка". За човек, несправедливо обвинен в убийство, което не си спомня, и тикнат в лудница. Там се отнасят много зле с него, но той открива, че може да се пренася напред в бъдещето и ... това накратко.

Звучи добре, ще го гледам Peace

# 97
  • Мнения: 5 462
Markrit   после пиши дали ти е харесал;)
E този само го започнах , но така и не го изгледах ..... NaughtyВъзможно е да е наистина много хубав  , но нямах нещо настроение да го изгледам .
Ноооооо си пуснах Мистър Брукс с Кевин Костнър .... много , много интересен филм ..

# 98
  • Мнения: 2 957
"Мистър Брукс" и на мен ми хареса много.
Снощи гледах "Знам кой ме уби".Ужасно глупав и прекалено брутален филм.Не ми хареса никак,съжалявам,че си загубих времето.

# 99
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Гледах тeзи:

The jacket

Биват, стига да харесвате такъв вид филми.



и аз го гледах....идеята е жестока, но не напълно развита ... можеше да свърши много по- въздействащо...като цяло ми хареса
Напомни ми на 12 маймуни, един много любим филм и режисьор...  ще си го изтегля пак  Hug

# 100
  • tardis
  • Мнения: 329
Да,  The jacket  никак не е лош, но наистина можеше да свърши по-интересно. И, стори ми се, не бяха  доизпипали някои подробности, поне на мен не ми се връзваха.

"12 маймуни" съм го чувала, но така и не го гледах. Ще го потърся  Simple Smile

# 101
  • Мнения: 5 462
Някой гледал ли е
The Aryan Couple
Арийската двойка
Ако е толкова интересен колкото е Black Book .... значи ще ми хареса .Препоръчвам ви го .

# 102
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не ми се гледат филми за нацисти ... прескачам го от известно време и не се решавам да го изтегля... гледай го първо ти

# 103
  • Мнения: 822
Вече препоръчах и в друга тема една не толкова топлеща,колкото разплакваща душата история...
"The Christmas Shoes" (2002) - сюжетът е доста тъжен,съвсем не като за Коледа.Приказка за едно момче,което иска да подари обувки на умиращата си на Бъдни вечер майка ,за да бъде тя красива в небесата...Филмът е създаден по песен...

Преди време препоръчах и  "The Lost City" (2005) с Анди Гарсия.Днес пак го изгледах, затова отново напомням за него...Може би най-скъпият за самия актьор филм,в който напълно открива душата си...

baumy ,а с теб само споделям Into The West    и Black Cloud , защото може би на теб ще ти бъде по-лесно да ги намериш...

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 07:09 от IndianWoman

# 104
  • Мнения: 1 992
Помогнете ми да намеря Out of Africa(1985). Намерих по тракерите само един DVDRip.x264.ac3.mkv, който е нещо като филм за филма, някакъв говори, разяснява нещо. Заспах, когато го даваха по Бтв, а толкова ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт