Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 013
  • 641
  •   1
Отговори
# 105
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=99110

12 маймуни

# 106
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419

Един от любимите ми филми, ще го изтегля да си го гледам пак.Благодаря ти Hug.

# 107
  • София
  • Мнения: 7 753
Чак сега изгледах Damage, страхотен е.  Peace

Lions for Lambs - хареса ми, няма динамика, а повече размисли за американската политика.

Feast of Love - прекрасен, филм за душата.  Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 1 064
Lions for Lambs - хареса ми, няма динамика, а повече размисли за американската политика.

Feast of Love - прекрасен, филм за душата.  Heart Eyes


За днес съм си приготвила тези два филма...явно няма да остана разочарована Simple Smile

# 109
  • Мнения: 4 564
аз препоръчвам за развлечение -  коледата на денис белята Simple SmileSimple SmileSimple Smile
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=111319

# 110
  • Мнения: 1 128
Може би със сигурност сте го казали, но го гледах наскоро и ми направи силно впечатление.Става въпрос за Match Point на Уди Алън.История за амбицийте, много ми хареса и горещо го препоръчвам Peace
А, и ето този бомбон дето ми е в подписа е в главната роля Mr. Green

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 22:54 от friki

# 111
  • Мнения: 1 128
The Texas Chainsaw Massacre The Beginning - нямам думи да изразя възмущението си от този филм. Ужаси,кръв, кланета. Изгледах го целия с надежда да се случи нещо хубаво накрая, но хайде да не казвам какъв е края, че ако някой харесва такива филми да го гледа с кеф.  Sick

 ooooh!Ужасии големи, след филма цяла седмица сънувах кошмари, не се подлагам повече на такова мъчение! #Cussing out
Аз по принцип не мога да гледам такива филми, но за този се прежалих и безкрайно съжалявам, слабо ми е сърцето за такива неща.

# 112
  • Мнения: 5 462
Отзиви за тези филми ????

Hide and Seek

Feast of Love
Любовен пир

Final Destination
Последен изход

Final Destination 2
Последен изход 2

Final Destination 3
Последен изход 3

Freedom Writers

Hide and Seek

# 113
  • Мнения: 4 370
Final Destination
Последен изход

Този съм го гледала - филма е жесток, препоръчвам ти го, не знаех че има още части


American pie Beta house - днес гледах този. Не си падам по комедии,ама си го изгледах, не е лош.

# 114
  • Мнения: 5 462
Благодаря ти Ани !!! Изтеглям още един последен и отивам да гледам ...Еееееееее кеффффффффф колко много имам за гледане .
The Aryan Couple
Арийската двойка
За филма накратко:
Драма от Втората Световна война за германски евреин, който за да запази бизнеса си е принуден да работи за нацистите

# 115
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 Markrit , Hide and Seek е филм с Робърт Де Ниро и Дакота Файнинг, трилър е, не е от фаворитите ми в жанра, но актьорската игра е на високо ниво и като цяло филма става за гледане.


# 116
  • София
  • Мнения: 7 753
Markrit, ще чакам отзиви за The Aryan CoupleSunglasses

А иначе, за Feast of Love по- горе писах, че е филм за душата, страхотен, препоръчвам го с две ръце.  Heart Eyes

Hide and Seek е много добре направен трилър, държи в напрежение.

Трилогията Final Destination ме грабна повече като идея, отколкото като филм.







# 117
  • Мнения: 5 462
Markrit, ще чакам отзиви за The Aryan CoupleSunglasses
Започнах да го гледам , изглежда че ще е много много интересен ... Стори ми се че мярнах и Любен Чаталов но може и да греша ..Изпафквам една цигарка и отивам да го догледам... чао .Утре ще ви пиша .

# 118
  • Мнения: 5 462
Markrit, ще чакам отзиви за The Aryan CoupleSunglasses
Много хубав филм , гледайте го ...

# 119
  • Мнения: 3 042
Искам да препоръчам един индийски филм  Laila Majnu (1976).
Това е една много драматична история за истинската любов.

Общи условия

Активация на акаунт