Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 055
  • 641
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 107

Premonition ( 2007 )
The Dead Girl ( 2006 )


Гледала съм тези двата. Интерсни са, гледай ги. Не съм голяма фенка на Сандра Бълок, но в този филм играе добре.
Британи Мърфи също се изявява добре в "Мъртвото момиче".

# 196
  • Мнения: 596
А от къде намерихте субтитри за него?  Embarassed Днес го видях (май в Замунда) но не го дръпнах,защото не намерих субтитри...
http://subs.unacs.bg/
от вчера са...  Hug

 И аз благодаря  bouquet,о4аквах субтитрите,за да го сваля и да го гледам.

# 197
  • Мнения: 1 064
Markrit,
The premonition лично на мен ми хареса - мистериозен, с неочакван край и добра игра на Сандра Бълок и Джулиан МакМеън  Peace
I Know Who Killed Me - интересно и същевременно странно развитие на действието...за пръв път гледах Линдзи Лоан в сериозна роля...
Becoming Jane - един от хубавите биографични филми, които съм гледала...
Evening - за този филм нищо не мога да кажа, думите ще са малко...задължително трябва да се гледа, силен актьорския състав...

# 198
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Oтзиви за филмите които посочих по горе ????
I Know Who Killed Me ( 2007 ) - много безсмислен, не си струва гледането (но, ако харесваш кадри с рязане на ръце и крака става  Sick)
Becoming Jane ( 2007 ) - сладко филмче, тъкмо за празниците.
The premonition  - интересен сюжет, хареса ми

Другите не съм ги гледала  Wink

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 18:50 от iva_top

# 199
  • Мнения: 2 617
Gabrielle ( 2006 )
The Child (L' enfant) ( 2006 )


Тези ги препоръчвам  Peace

# 200
  • Мнения: 596
А от къде намерихте субтитри за него?  Embarassed Днес го видях (май в Замунда) но не го дръпнах,защото не намерих субтитри...
http://subs.unacs.bg/
от вчера са...  Hug

Моми4ета субтитри има към филма в замундата,аз току-що го изгледах-много въздействащ филм е! Peace

# 201
  • Мнения: 3 271
House of Sand (Casa de Areia) ( 2006 )


Ако това е House of Sand and fog, онзи ден писах за него, виж назад. Много тежък, но страхотен, препоръчвам силно, просто имай предвид, че е тежък. Аз поне 1 час след това не можах да легна да заспя. Не е гаден или нещо, просто сюжета е тежък.

# 202
  • Мнения: 7 091
How the Grinch stole Christmas, сладък е, за феновете на др Сюс Simple Smile

# 203
  • Мнения: 2 957
House of Sand (Casa de Areia) ( 2006 )


Ако това е House of Sand and fog, онзи ден писах за него, виж назад. Много тежък, но страхотен, препоръчвам силно, просто имай предвид, че е тежък. Аз поне 1 час след това не можах да легна да заспя. Не е гаден или нещо, просто сюжета е тежък.

Препоръчвам го и аз! Много хубав филм,но наистина тежък...

# 204
# 205
  • Мнения: 4 370

Premonition ( 2007 )
The Dead Girl ( 2006 )

Тези двата и аз ще ти ги препоръчам!

Днес гледах The Heartbreak Kid (2007) - забавен, разпускащ филм.

# 206
  • Мнения: 2 957
Извинявам се  Blush Аз за House of Sand and Fog  говоря... Confused

# 207
  • Мнения: 1 128
Онази вечер гледах Lorenzo´s oil.Колко съм плакала само аз си знам.По принцип бях го гледала и преди години, но сега когато вече имам и дете свръх тежко ми дойде.После гушках Андресчето цяла нощ.Филмът е направен по истинска история
Ник Нолти и Сюзън Сарандън са в главните роли.
http://es.movies.yahoo.com/e/el-aceite-de-la-vida/photos-166131-16017.html

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 00:45 от friki

# 208
  • Мнения: 1 128
Premonition и аз го гледах и ми хареса.

# 209
  • Мнения: 5 462
House of Sand (Casa de Areia) ( 2006 )


Ако това е House of Sand and fog, онзи ден писах за него, виж назад. Много тежък, но страхотен, препоръчвам силно, просто имай предвид, че е тежък. Аз поне 1 час след това не можах да легна да заспя. Не е гаден или нещо, просто сюжета е тежък.
Аз точно такива филми харесвам.Преди малко гледах Atonement /Изкупление - многооооооо ми хареса .

Общи условия

Активация на акаунт