Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 062
  • 641
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 128
Аз препоръчвам ето тази комедия с Жан Рено и Жерар Депардие  http://www.cinemovies.fr/fiche_film.php?IDfilm=2389.
Много е лекичка и се смях особено много с тези двама обичани от мен актиори.

# 226
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
--
I Am Legend не ми допадна особено... Беше ми тежък и ме заболя главата от него.

На мен ми хареса.

# 227
  • tardis
  • Мнения: 329
Предполагам, защото и други го похвалиха преди няколко страници. Но мен не ми понесе. На места ми беше и скучен, защото предполагах какво ще стане. Преди ми харесваха подобни филми, но сега явно съм на друга вълна.

---
А Ultimate gift няма наистина оригинален сценарий ("Играта" е далеч по-завладяващ), но пък ми хареса заради посланията, които носи.

# 228
  • Мнения: 196
Лабиринтът на фавна - Много добър филм, пък на фона на останалите заглавия по кината, е особено добър.  newsm10


Иначе като цяло тази година по празниците няма нищо за гледане по кината.  Rolling Eyes

Това пък - Не казвай на никого - не го препоръчвам: първите десет минути са интересни, следващите 2 часа са типично френска боза.  Sick

# 229
  • Мнения: 7 091
Снощи сто часа гледах филма " Магнолия", направо се хванах за главата. Адски дълъг, адски объркан, опитали са се да направят нещо, но са го превърнали в такава каша, че освен главоболие и разочарование, че загубих толкова много време да го изгледам, нищо друго не ми остана след този филм.  Rolling Eyes

# 230
  • Мнения: 3 491
Покрай празниците ще си отгледам малко и аз. В последните дни - все на радости за окото и душата налитам. Изброявам:

Snow Cake


Zelary
Something Like Happiness

Тандури, веднъж да се разминем с тебе: обичам "Магнолия" с усещането за хаос, неудържим упадък, и дъжд от жаби.  Simple Smile

# 231
  • Мнения: 7 091
Покрай празниците ще си отгледам малко и аз. В последните дни - все на радости за окото и душата налитам. Изброявам:

Snow Cake


Блажка, хубаво че похвали снежната торта! Още ме е яд, че не успях да догледам Simple Smile

# 232
  • Мнения: 1 402
От известно време ви чета, а сега реших да се запиша Simple Smile
Желая здраве и късмет на всички през Новата година!  bouquet
От филмите, които гледах по празниците, ми харесаха Stardust  и една френска комедия Hors de prix Ако ви се гледа нещо леко и сте я пропуснали, ви я препоръчвам.

# 233
  • Мнения: 5 462
Току що изгледах Последен изход 3 част .... умрях си от страх ..
Някой гледал ли е Малки деца ???Не ми се търси назад .. та затова търся отзиви ????

# 234
  • Мнения: 3 491
Някой гледал ли е Малки деца ???Не ми се търси назад .. та затова търся отзиви ????
Да, хареса ми.

# 235
  • Мнения: 2 957
Някой гледал ли е Малки деца ???Не ми се търси назад .. та затова търся отзиви ????

И на мен много ми хареса;)

# 236
  • Мнения: 880
Някой гледал ли е Малки деца ???Не ми се търси назад .. та затова търся отзиви ????
Да, хареса ми.

Страхотен филм.Определено си заслужава.Аз сега гледах Atonement http://imdb.com/title/tt0783233/- също много добър. Peace

# 237
  • Мнения: 196
Аз сега гледах Atonement http://imdb.com/title/tt0783233/- също много добър. Peace

Добър е, наистина.  Peace

# 238
  • Мнения: 2 401
Току що изгледах Последен изход 3 част .... умрях си от страх ..
Някой гледал ли е Малки деца ???Не ми се търси назад .. та затова търся отзиви ????

Как е оригиналното заглавие? Отдавна не съм се страхувала, искам малко тръпка.

# 239
  • Spain
  • Мнения: 3 750
тези дни изгледахме 1408 ( по стивън кинг) - уж един от най-страшните му филми (така го рекламират ! ) - не бих казала 4е е страшен . интересен е , но феноменален не е .
Shoot Em Up - препоръ4вам го , готин екшън!

Общи условия

Активация на акаунт