Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 060
  • 641
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 091
Гледахме тази събота и неделя няколко филма, в общи линии голяма изненада за мен, защото имах една настройка за тези филми, но те не оправдаха очакванията ми.

The Namesake (" Името" мисля е преведен на български)- изненадата беше, че очаквах да е доста мелодраматичен, гледаем разбира се, но се оказа доста по-различен. Хареса ми, много истини имаше в него, но не знам как би се приел от хора, които не са го минали първа ръка това. На мен Индия ми е много близка, живяли сме там, имам приятели които бяха 1:1 главните герои, а ние самите сме преживели доста от предложеното във филма, та няма как да не се замислиш за много неща в този случай, но пак казавам, много е различно, когато го гледаш отстрани.

Stardust ( "Звезден прах") Очаквах много повече честно казано, не беше лош, интересен, добре направен, добра актьорска игра, но все пак имах по-големи очаквания.

The Nanny diaries ( "Дневниците на бавачката" е преведено може би?) Очаквах, че ще е доста тъп филм или както се казва " този филм вече сме го гледали", но ме изненада приятно. Филмът беше доста по-добре направен и по-смислен, отколкото очаквах, това разбира се не го прави достоен за Оскар, но на мен ми хареса. И този филм, както "Името" е трудно да го погледнеш "отвън навътре" ако не си потопен в това общество, може би на мен затова ми хареса.

# 301
  • Мнения: 1 715
the game plan приятно и реко филмче,на мен ми беше и смешно  Wink
Peace

# 302
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Гледахме тази събота и неделя няколко филма, в общи линии голяма изненада за мен, защото имах една настройка за тези филми, но те не оправдаха очакванията ми.

The Namesake (" Името" мисля е преведен на български)- изненадата беше, че очаквах да е доста мелодраматичен, гледаем разбира се, но се оказа доста по-различен. Хареса ми, много истини имаше в него, но не знам как би се приел от хора, които не са го минали първа ръка това. На мен Индия ми е много близка, живяли сме там, имам приятели които бяха 1:1 главните герои,



На мен книгата много ми хареса ... в Замунда има ли го?

# 303
  • Мнения: 2 161
Чистилище-руски.Много реален,тежък.Никой друг,освен руснаците не умее да прави такива филми.

# 304
  • Мнения: 1 715
Гледахме тази събота и неделя няколко филма, в общи линии голяма изненада за мен, защото имах една настройка за тези филми, но те не оправдаха очакванията ми.

The Namesake (" Името" мисля е преведен на български)- изненадата беше, че очаквах да е доста мелодраматичен, гледаем разбира се, но се оказа доста по-различен. Хареса ми, много истини имаше в него, но не знам как би се приел от хора, които не са го минали първа ръка това. На мен Индия ми е много близка, живяли сме там, имам приятели които бяха 1:1 главните герои,


На мен книгата много ми хареса ... в Замунда има ли го?
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=95922

# 305
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Благодаря ... ще изчакам субтитрите, че така ще ми е трудно

# 306
  • Мнения: 1 715
Благодаря ... ще изчакам субтитрите, че така ще ми е трудно
Тук има субтитри http://subs.unacs.bg/search.php

# 307
  • Мнения: 738
Гледах 2 филма с Кийра Найтли - Tne Jacket и Anotenement... Незнам някаква нова мода ли има в киното да ги правят такива объркани филмите newsm78 Особено този Изкуплението, въпреки че обичам драми, не беше направен както трябва според мен, идеята - ОК, но неможа да ме докосне, както очаквах...Гледах ги много задълбочено и двата и все очаквах да се случи нещо, но уви...
Game plan- много леко, забавно и приятно за окото филмче Peace
Simpson The Movie- аз съм фенка на сериала и за мен филмът е просто шедьовър! Laughing
School for scoundrels- не е лош, превежда се мисля Училище за смотаняци, с Били Боб Торнтън, комедия.
Сега ме чака The Flock с Ричард Гиър...

# 308
  • Мнения: 1 715

School for scoundrels- не е лош, превежда се мисля Училище за смотаняци, с Били Боб Торнтън, комедия.
Peace Превежда се Училище за мошенници

# 309
  • Мнения: 738

School for scoundrels- не е лош, превежда се мисля Училище за смотаняци, с Били Боб Торнтън, комедия.
Peace Превежда се Училище за мошенници

Ааа добре, аз защото по смисъла на филма и затва... Mr. Green

# 310
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Цитат
Но  препоръчвам да гледате " Не казвай на никого"

как е на английски?
don't say a word


Аз мисля, че е " Tell no one "  Thinking
Възможно е и да съм си помислила за филм различен от този който е гледала RS

Ммм да наистина, сега видях, че са два различни филма.

Tell no one е френския филм - http://imdb.com/title/tt0362225/

Don't Say a Word е американски - http://imdb.com/title/tt0260866/, много хубав стар трилър.  Peace

френския гледах момичета,
а този американския не е ли правен за това момиченце, което изчезна - Маделин?

# 311
  • София
  • Мнения: 7 789
RS, този американския филм е много стар - 2001 г, нямало е отвличане още.

А иначе за случая на Маделин се говореше, че се доближавал като видима прилика с момиченцето от филма " Gone baby gone ". 

# 312
  • Мнения: 434
Току що изгледах Death Sentence-хубав филм,препоръчвам го.Тежичък е ,но пък аз обичам да има сълзи.

# 313
  • Мнения: 107
Като стана въпрос за Уил Смит, искам горещо да ви препоръчам The Pursuit of Happyness
Страхотен филм, по истински случай.
Гледах Evening. Хубав е, но е мнооого тъжен.
Препоръчвам и December boys

# 314
  • Мнения: 738
Като стана въпрос за Уил Смит, искам горещо да ви препоръчам The Pursuit of Happyness
Страхотен филм, по истински случай.


Този е много добър да, аз го гледах на оригинално ДВД и имаше интервю с реалния герой на Уил Смит...Този филм ме надъха да се занимавам именно с това! Peace

Общи условия

Активация на акаунт