Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 069
  • 641
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 7 797
Някой отзиви за този филм ?

# 331
  • Мнения: 1 064
Току-що изгледах The flock ...Хареса ми Peace Вярно, че е доста тежък, но е много добре направен...Препоръчвам го!

# 332
  • Мнения: 7 091
Между другото да запитам, какви са ви впечатленията от Бен Афлек и Иитън Хоук като режисьори?
Чудя се дали да гледам " The hottest state" и " Gone, baby, gone"?  Много ги хвалят ( като режисьорски умения) във филмова критика, но ми се искаше да чуя и мнение на хора дето не са го гледали като критици?
Вярно, че се писа по-нагоре за втория филм, но по-скоро за съдъjavascript:void(0);
Удебеленржанието, мен друго ме интересува.  Peace

# 333
  • tardis
  • Мнения: 329
National treasure: book of secrets

По едно време ми беше леко скучен. Подобие на  "Индиана Джоунс", въпреки че не може да сравни с него.

# 334
  • Мнения: 1 063
Иля, гледах го наскоро, но този филм на М. Форман не ми бе увлекателен.
Tandoori , не съм гледала филмите, но много добър, оригинален е сценарият на "Добрият Уил Хънтинг", който Бен Афлек пише с М. Деймън. Оттам бих искала да го видя и като режисьор. (Едно мнение от мен.)

Видях, че в Замунда е излязъл Prospero's Books (1991) на Питър Грийнауей, горещо го препоръчвам. Но е за ценители. Peace


# 335
  • Мнения: 7 091
Tandoori , не съм гледала филмите, но много добър, оригинален е сценарият на "Добрият Уил Хънтинг", който Бен Афлек пише с М. Деймън. Оттам бих искала да го видя и като режисьор. (Едно мнение от мен.)
Я, аз не знаех, че той го е писал! newsm78 Мерси!

# 336
  • Мнения: 2 254
Да,те взеха и чичо Оскар за тая си работа...ама се питам:наскоро гледах един скеч,как М.Деймън седи на едно бюро и пише ли пише нещо си,поти се човекът,а БА,зад него,на едно диванче,и пуши ли,пуши марихуанка  Laughing
 Та,може и така да е било Wink Хайде ,гледайте филмчето,пък ми кажете,аз за сега не рискувам Grinning
 Ив,тегля още довечера,без да се замислям,щом ти препоръчваш  Hug

# 337
  • Мнения: 7 091
Да,те взеха и чичо Оскар за тая си работа...ама се питам:наскоро гледах един скеч,как М.Деймън седи на едно бюро и пише ли пише нещо си,поти се човекът,а БА,зад него,на едно диванче,и пуши ли,пуши марихуанка  Laughing
 Та,може и така да е било Wink Хайде ,гледайте филмчето,пък ми кажете,аз за сега не рискувам Grinning
 Ив,тегля още довечера,без да се замислям,щом ти препоръчваш  Hug

ТИна, абе случайно да си гледала по "Артър", че Мат Деймън прави някакъв конкурс за деца? Нещо от типа на "Видео-картички до Бъстар" ама ще правят нова поредица? newsm78 Снощи ми се мярна нещо...

# 338
  • Мнения: 2 254
Въобще и не съм чула,че МАт Д. се е заел с такова нещо.Инак,да ,знам ги поредиците,но за евентуална нова,и то с негова намеса,не знам нищичко.У нас само ногин се гледа  ooooh!
 И ,за да не съм оф-топик,снощи заварих по ТВ "Шоуто на Труман",припомних си,колко добър филм е!Препоръчвам на пропусналите го.

# 339
  • Мнения: 1 063
...наскоро гледах един скеч,как М.Деймън седи на едно бюро и пише ли пише нещо си,поти се човекът,а БА,зад него,на едно диванче,и пуши ли,пуши марихуанка  Laughing...
 

Ха, ха, така си ги и представях! Joy
Но и Б.А. е с университетско образование. Повечето актьори минават само през актьорски курсове.
 "Gone Baby Gone",тежък ще е.

# 340
  • Мнения: 1 726
"Eleven Fourteen"(11:14) от типа на "Crash"и "21 grams"

# 341
  • Мнения: 1 640
"Планът на играта"2007г./от Аренабг/-много забавен,лек и приятен за разтуха филм,не усетих как мина времето.Скалата добре играе ролята на бащата развейпрах.Сюжетната линия е изтъркана,но пък изпълнението е свежо.
 "Gone Baby Gone"/Как точно се превежда на български?/е интригуващ и въздействащ.Гледайте го.

# 342
  • Мнения: 476
"Eleven Fourteen"(11:14) от типа на "Crash"и "21 grams"

Да, и на мен ми допадна този филм.

# 343
  • Варна
  • Мнения: 2 133
The Departed изкоментирахте ли го вече, че може да съм пропуснала? Доста добри имена, добра игра, е, малко в повече натурализъм, може би. Американски гангстер - очаквах повече, макар че актьорите също са на ниво

# 344
Неочаквана ваканция - Сватбата (1981)



Държава - България
Година - 1981
Жанр - Комедия
Режисьор - Васил Кръстанов Мирчев
Сценарий - Иван Славков, Никола Станков

Участват:
Росица - - - - - - - Албена Чакърова
Пристава  - - - - - Тодор Колев
Старшията  - - -  Георги Калоянчев
Кмета - - - - - - -   Константин Коцев
Стамат - - - - - - Георги Парцалев
Ламбро - - - - - - Никола Анастасов
Стоил - - - - - - - Иван Цветарски

Общи условия

Активация на акаунт