Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 066
  • 641
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 114
Имам проблем с един филм /The Secret/, който свалих от Замунда.
Тръгва аудиото, но не се появява картината. на какво може да се дължи това? И други филми съм сваляла, но не ми се е случвало друг път.
И на мен ми се е случвало.Дори понякога има вървят и субтитри,а картина няма.

Да се откажа значи, така ли?

# 421
  • Бургас
  • Мнения: 891
Гледах Горски водопади,на мен ми допадна,но е психотрилър.Аз обичам такива.

karmen, би ли дала линк към филма ?




ето линк

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=d647954c4d7426cb7 … c9101ead00a4105f5

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 14:54 от Хера

# 422
  • Варна
  • Мнения: 912
някой гледал ли е този филм, не го открих никъде  Rolling Eyes http://www.look-themovie.com/

# 423
  • София
  • Мнения: 7 793
adelphia , мерси за линка !   bouquet

# 424
  • tardis
  • Мнения: 329
Имам проблем с един филм /The Secret/, който свалих от Замунда.
Тръгва аудиото, но не се появява картината. на какво може да се дължи това? И други филми съм сваляла, но не ми се е случвало друг път.
И на мен ми се е случвало.Дори понякога има вървят и субтитри,а картина няма.

Да се откажа значи, така ли?
Така изглежда. Жалко, защото филмът (ако е който си мисля) си струва.

# 425
  • Мнения: 738
Имам проблем с един филм /The Secret/, който свалих от Замунда.
Тръгва аудиото, но не се появява картината. на какво може да се дължи това? И други филми съм сваляла, но не ми се е случвало друг път.
И на мен ми се е случвало.Дори понякога има вървят и субтитри,а картина няма.

Да се откажа значи, така ли?
Така изглежда. Жалко, защото филмът (ако е който си мисля) си струва.

Аз The Secret съм го сваляла  и ми върви перфектно... Но ще излъжа дали от Замунда или от Арена беше... Thinking

# 426
  • Мнения: 2 550
Проблемът не е във филма, а в кодеците ви!

# 427
  • Мнения: 5 462
Момичета , някой има ли представа защо след като съм регистрирана в Замундата на нито един от няколкото компютъра които имам  немога да тегля филми ????????????Дайте идея поради каква причина нямам тази възможност ???? И поне в тая Замунда аджеба поне онлайн мога ли да гледам филми или само може да се тегли ???? Направо съм бясна , честно казано не съм много в час , но ако ми обясните мъжо ще ми разясни ????А да кажете накакъв подобен сайт на замунда и арена .. да ми кажете . Че нито от арената нито от замунда мога да тегля . Praynig Praynig Praynig Hug
Момичетаааа урааааааааа вече и аз мога да тегляяяяяяяя !!!!Благодаря ви !!!!!Златни сте .... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 428
  • Canada
  • Мнения: 277
някой гледал ли е този филм, не го открих никъде  Rolling Eyes http://www.look-themovie.com/

Кой е този филм? Дай име.... отваря ми се главна страница на някакъв сайт, филм или име на филм няма Thinking

# 429
  • Мнения: 3 042
Някой може ли да ми даде линк към Pan's Labyrinth в замунда, че не ми работи търсачката от няколко дни, а след писанията тук много искам да го гледам. Мерси предварително   bouquet

Миналата седмица го търсих за себе си, но не го намерих там.
Ето филма в международен тракер:

Pan's Labyrinth

БГ субтитри

На мен филмът ми беше интересен и ми хареса.

# 430
  • Мнения: 7 091
Не знам някой коментира ли вече  " A mighty heart" с Анджелина Джоли? Хареса ми, не типична за нея роля, но ми хареса. Реалистично беше направен филма, живяла съм в Индия и ми се струва правдоподобно пресъздаването на истинските събития. Анджито докарваше сполучлив акцент, имаше 2 много силни сцени. ВЪобще бих го гледала дори и само заради сценария.  Peace

За съжаление такива неща се случват, като се  случиха ние бяхме тъкмо там наблизо, мина ми през сърцето този филм... Cry

# 431
  • Мнения: 2 617
Не знам някой коментира ли вече  " A mighty heart" с Анджелина Джоли? Хареса ми, не типична за нея роля, но ми хареса. Реалистично беше направен филма, живяла съм в Индия и ми се струва правдоподобно пресъздаването на истинските събития. Анджито докарваше сполучлив акцент, имаше 2 много силни сцени. ВЪобще бих го гледала дори и само заради сценария.  Peace

За съжаление такива неща се случват, като се  случиха ние бяхме тъкмо там наблизо, мина ми през сърцето този филм... Cry

В италианския Vanity Fair имаше критична статия по повод филма, който е по книгата на жената на убития журналист.

# 432
  • Варна
  • Мнения: 912
някой гледал ли е този филм, не го открих никъде  Rolling Eyes http://www.look-themovie.com/

Кой е този филм? Дай име.... отваря ми се главна страница на някакъв сайт, филм или име на филм няма Thinking
филмът се казва Look, това трябваше да е официалният му сайт  newsm78
http://filmite.com/index.html?movie=818

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 11:20 от m_a_y_a

# 433
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Имам проблем с един филм /The Secret/, който свалих от Замунда.
Тръгва аудиото, но не се появява картината. на какво може да се дължи това? И други филми съм сваляла, но не ми се е случвало друг път.

А къде се опитваш да го гледаш този филм? Ако не върви на двд, e oт резолюцията. Ако е над 700 и нещо, плеърите не поддържат.
Много лаишки обяснявам, ама толкоз запомних от обясненията снощи, понеже и аз имам такъв проблем с два от новите филми, които съм свалила.
На компа вървят обаче.

# 434
  • София
  • Мнения: 3 880
"A mighty heart" - хареса ми начина, по който изигра Анджелина героинята си...от "Луди години" насам не съм я виждала в такава роля, която да изтъкне качествата й на актриса, все ги игра едни плитки...

Общи условия

Активация на акаунт