Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 059
  • 641
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 254
И да не забравяме култовия "Големият Лебовски"!!!Всеки кадър,уникален.Всеки диалог-скеч ненадминат,персонажите-един път...Ами "Генерално пълномощно"?
 Не е като да не им е ясно киното на брос Коен,дам.

# 496
  • Мнения: 1 992
Ау, Лебовски, да! Ще взема да си го сваля пак.

# 497
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Гледали ли сте този :

God's Sandbox / Божият пясъчник (2004)

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=112109

коментарите са направо  #Crazy

# 498
  • Мнения: 7 091
Гледах  The Fountain ( Фонтанът), не го препоръчвам. Не защото филмът е лош, а защото такъв филм е светотатство да се прави, човек трябва просто да остане с книгата. Иска ми се да я намеря и прочета, защото съм убедена, че ще ми хареса хиляди пъти повече. Няма как да бъде направен такъв филм и да е хубав, просто няма такъв начин.

# 499
  • Мнения: 3 042
Глехах един италиански филм   La Sconosciuta / Непознатата  . Интересен ми беше, а краят му много ме трогна.

# 500
  • Мнения: 2 617


 Голям фен съм на Сержо Кастелито.  Peace

# 501
  • Мнения: 776
"Любов и други катастрофи" - с Британи Мърфи - свежа комедийка с любовен привкус и английски хумор Peace
http://www.youtube.com/watch?v=-lc6C4juTVg

P.S. Вече има субове в замунда Hug

# 502
  • Мнения: 3 271
Гледах Gone Baby Gone, хареса ми. Слаба игра на Бен Афлек наистина, но филма си струва.

# 503
  • Мнения: 1 064
Гледах Gone Baby Gone, хареса ми. Слаба игра на Бен Афлек наистина, но филма си струва.

Във филма играе братът на Бен Афлек - Кейси, а самият Бен е режисьор на филма Peace

# 504
  • Мнения: 1 726
На мен ми хареса "Eastern Promises" с Виго Мортенсен.

# 505
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
запис  Peace

# 506
  • Мнения: 3 271
Гледах Gone Baby Gone, хареса ми. Слаба игра на Бен Афлек наистина, но филма си струва.

Във филма играе братът на Бен Афлек - Кейси, а самият Бен е режисьор на филма Peace

Ааа, ясно защо ми приличаше на Бен, но и ми се струваше различен  Crazy Не го харесвам така или иначе, а в този филм специално гласа беше прекалено безличен в повечето време  ooooh! Иначе като игра беше средна работа. Но останалите актьори бяха добри, а и филма като цяло.
Мислех си вчера, нали обявиха, че приличало на историята за Маделин. По какво прилича освен, че е 4 год. момиченце?!?! Аз никаква прилика в самите истории не видях  Thinking

# 507
# 508
  • Мнения: 776

И аз препоръчвам Peace, филмът беше добър!  bouquet

# 509
  • Мнения: 7 091
Моля, пишете имената на филмите, защото не винаги линковете се отварят ( както в този случай)! Благодаря! Peace

Общи условия

Активация на акаунт